• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa blazius1

  1. blazius1

    Dyskusja o nowej funkcji Kocioł

    Jak tu instruować jak to narzędzie jest losowe na prawie każdym etapie swojego działania?
  2. blazius1

    Kierunek gry

    Ja też protestuję. O tym, że gra dyskryminuje nowych graczy trąbię od nie wiem ilu lat. Od pięciu? Sześciu? Jako zawsze duży gracz nigdy nie czułem się dyskryminowany i jest mi aż przykro z tego powodu, ponieważ mali po tyłku dostają prawie za każdą większą zmianą w grze. Z tym że zwykle oni o...
  3. blazius1

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Serio dali w nagrodach dziennych zysk portalu pieciprocentowy? Ja bym dał ze siedem procent. A niech tam bym stracił : osiem bym dał.
  4. blazius1

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    I oto zwycięstwo czystego rozumu nad exelową kalkulacją. Bo oczywiście jakieś nowe duże koszty musza pozostać. To nie ma tak, że podnosicie zupełnie za pół darmo.
  5. blazius1

    Uwaga na tego gracza

    Można sie pomylić to raz. A dwa, że w bractwie i w okolicy może brakować uczciwych ofert na to samo.
  6. blazius1

    Up*rdliwy gracz

    Własnie nie powinno być ci go żal. On żeruje własnie na tym, że go żałujesz. Karmisz jego ego swoimi emocjami. On funkcjonuje w grze dzięki takim, którzy nim się jakkolwiek zajmują.
  7. blazius1

    Artefakty

    Potrzebne jest tu rozwiązanie kompleksowe. Tj. nie tylko danie możliwości wymiany artefaktów nowszych na starsze, ale równocześnie także pozbycie się artefaktów z nagród w Iglicy. Wprowadzenie takiej wymiany nowych na stare, z pozostawieniem obecnego systemu nagród w Iglicy, z artefaktami...
  8. blazius1

    Pożegnanie

    Pewno cięcia administracyjne. Nie ma komu sprzątać miast po skasowanych kontach. Względnie mają ustalony okres probacyjny. Znaczy dla takich grzeszników jak Ty, którzy ewentualnie mogą się z grą jeszcze przeprosić i powrócić do klikania.
  9. blazius1

    O zmianach w Antycznych Cudach na spokojnie!!!

    Każde spowolnienie to jakaś fala odejść graczy. Tym razem przesadzili z tym spowolnieniem i z ingerencją w podstawie mechanizmy gry i odeszło wielu graczy jednocześnie. I to raczej nie koniec skutków ubocznych. Bo np. jak mówię - los Przygód od razu stanął pod znakiem zapytania. Pytanie co jeszcze.
  10. blazius1

    O zmianach w Antycznych Cudach na spokojnie!!!

    Zbierajcie Katalizatory, bo o ile jeszcze jakieś tam Cuda podnieście jeden, czy dwa, w porywach, to na jakieś tworzenie w Akademii Magii powinno jeszcze starczyć. A mnie się jeszcze marzy, żeby w Przygody ktoś jeszcze pograł zanim je ostatecznie zlikwidują. Jak ktoś uważa, że ma zapasik i ma...
  11. blazius1

    O zmianach w Antycznych Cudach na spokojnie!!!

    Katalizatory W aktualnym evencie są bezwzględnie do zdobycia jeden, lub nawet dwa, Piedestały. Osiem artefaktów, to dwa pełne Piedestały. Dwa Piedestały to dwa Katalizatory na dobę. Tyle że trzeba zawalczyć w evencie. A bez Katalizatorów w evencie znowu lipa... .. błędne kółeczko niestety się...
  12. blazius1

    Oficjalne informacje z Discorda

    Ponownie wrażenie, że grze już znacznie bliżej niż dalej do jej końca.
  13. blazius1

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    No to jak ma być wolniej, to przychody będą spływać wolniej. Nikt nie będzie płacił za coś, czego nie da się przyspieszyć.
  14. blazius1

    Słów kilka o zmianach w cudach

    Które cudy działają teraz na podstawie ilości badań wielkości oddziałów?
  15. blazius1

    Słów kilka o zmianach w cudach

    Manipulowanie małymi budynkami kulturowymi ma ograniczony sens. Dobre - dopóki masz Zaklęcia Teleportacji. A te trzeba oszczędzać na wypadek kolejnych rebalansów grze. Gniazda Orków działają z Nową Wypasioną Latarnią Sąsiedztwa. Tzn. na te 20 sztuk, w tej chwili działa jeden, bo one właśnie...
Do góry