• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Illu

  1. Illu

    Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Bardzo fajna opcja, widzę, że jednak pomysł doczekał się realizacji. Łatwiejszy dostęp do cudaków to fakt, pewien minus (przy RS i trochę w łańcuszkach w zasadzie pomijalny) , ale dostęp do wszystkich sąsiadów bez wchodzenia w miasto to jednak sporo większy plus :)
  2. Illu

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Bardzo fajna opcja, widzę, że jednak pomysł doczekał się realizacji. Łatwiejszy dostęp do cudaków to fakt, pewien minus (przy RS i trochę w łańcuszkach w zasadzie pomijalny) , ale dostęp do wszystkich sąsiadów bez wchodzenia w miasto to jednak sporo większy plus :)
  3. Illu

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Właśnie zauważyłem, że z powiadomień na becie zniknęła ikonka handlu z kupcem. Nie wiem, czy tylko u mnie, czy jakaś zmiana.
  4. Illu

    ElGrande :)

    Hej ElGrande, stawiaj tylko manu stali bo to masz bonusowe, marmur i drewno jak masz to usuń. Wymienisz na rynku pozostałe towary. Jeśli szukasz bractwa, jesteś aktywny i chcesz się rozwijać, to zapraszam do bractwa POZYTYWNIE ZAKRĘCENI ;), mam w bractwie jeszcze jedno wolne miejsce. Powiemy Ci...
  5. Illu

    ElGrande :)

    Hej witaj :) Społeczność jest bardzo aktywna i zawsze pomocna. Jak chcesz coś się dowiedzieć, to śmiało pytaj. Zawsze ktoś Ci odpowie. A odpowiadając na Twoje pytanie - prosty szlak odblokowuje się pod koniec pierwszego rozdziału. Jeśli masz już odblokowany to możesz zbudować nakładając drogę...
  6. Illu

    Umieszczenie aktualnego statusu punktów bractwa w zakładce Korzyści

    Widzę, że pomysł już zgłoszony, ale też jestem jak najbardziej na TAK. Bardzo by to ułatwiło planowanie.
  7. Illu

    Zamiana Punktów "Antyczna Wiedza w Punkty Wiedzy"

    Zagłosowałem na nie. Ja PW mam i tak w nadmiarze, a AW daje w cuda swoje lub kogoś z bractwa. Rozumiem, że może brakować PW do badań, ale bez przesady. Trochę się trzeba wysilić. Zresztą w turnieju i też w kilku innych przypadkach PW parę wpada. Niepotrzebne to jest, przynajmniej wg mnie, ale...
  8. Illu

    Witam wszystkich

    Hej witaj :)
  9. Illu

    Zażalenie odnośnie przenosin

    Mnie nie przeniosło, ale skoro opcja blokady przenosin jest wyłączona, to pewnie też się mogę spodziewać. Na becie mnie przeniosło i w sumie fajnie, bo byłem na jakiś peryferiach, a teraz sporo sąsiadów chętnych do pomocy sąsiedzkiej, ale rynek dość ubogi. No ale coś za coś. Za to na Winyandor...
  10. Illu

    Black Week

    Nie pisałem o fajkach i alko. Rozumiem, że Twórcy też chcą zarobić, ale jak napisał: // Ja tylko wyraziłem swoją opinię, nie mam zamiaru nikogo zmuszać, ani odciągać od kupowania czegokolwiek. I sorki, coś pochrzaniłem z odpowiedziami i cytatami. :) połączono//Urdur
  11. Illu

    Black Week

    Ech.. No to może odpowiem. Pierwsze co się nasuwa po Twojej odpowiedzi, to właśnie dzielenie ludzi na tych których stać i na tych dla których to jednak dość spory wydatek. I powiedz mi teraz, jak mają się poczuć ci gracze, którzy grają tak, że ich poziom odzwierciedla to co zdobyli GRAJĄC i...
  12. Illu

    Black Week

    To ja może wrzucę łyżkę dziegciu do tej beczki miodu ;) Cały ten Black Week to jest może i jakaś promocja, ALE.. 319,99 PLN za podstawkę i -no fakt komplet artefaktów - do miśka, sowy i chatki? Trochę drogo ;) Promki za diaxy pomijam, bo to już według uznania każdego. Jeśli ktoś uzna, że warto...
  13. Illu

    Zegar odliczający czas do PB

    Też jestem na tak
  14. Illu

    Liczymy do miliona.

    680
Do góry