• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Klops

  1. Klops

    Piramida oczyszczenia

    Czy mógłby ktoś mi konkretnie wytłumaczyć, jak działa ten cud, bo nie pokoi mnie to zero w opisie :confused:
  2. Klops

    Kierunek gry

    W końcu, ktoś z kim można porozmawiać na spokojnie (mam nadzieję) Żeby było jasne, zgadzam się, że nie opłaca się być małym, tak jak nie opłaca się grać solo. Pytanie z mojej strony: czemu miałoby się opłacać? Twórcy przygotowali 22 rozdziały, jaki jest sens zatrzymania się w 8-9-10 rozdziale...
  3. Klops

    Niezwykła Przygoda - Rekrutacja

    Witam serdecznie dopinamy rekrutacje na ostatni guzik. Mamy do wymiany jedno konto zastępcze, miejsce tylko dla gracza z długim stażem gry i rozbudowanym miastem. Wymogi: - wysoka i regularna aktywność turniejowa (czyt. nieograniczanie się do minimum turniejowego) - regularna wspinaczka na 2...
  4. Klops

    Kierunek gry

    Clint wszystko w porządku? przecież pierwsze zdanie, w Twoim pierwszym wątku traktuje o grze solo: ^ ja się odniosłem do Twojego tematu :) Ja nie pisałem jak się powinno grać, ja pisałem o nieefektywności grania solo. To jak się powinno grać zależy tylko i wyłącznie od grającego. Wątku o...
  5. Klops

    Kierunek gry

    Wiedziałem, że mój post utnie Twoją chęć kontynuowania rozmowy. Nic nie przeinaczyłem - odniosłem się do Twoich wpisów w oparciu o przykłady graczy (które, tak, są subiektywne - bo sam je wybrałem), żeby podeprzeć swoje argumenty. Za to z Twojej strony nie doczekaliśmy się praktycznie żadnych...
  6. Klops

    Kierunek gry

    aaaaa... sam sobie poszukałem przykłady graczy:cool: Proszę bardzo "Pustelnik" z krwi i kości od zawsze gra solo (za co bardzo ją podziwiam), akurat gracz dobrze mi znany, bo dawno temu, kilkukrotnie próbowałem ją ściągnąć do bractwa. Jest na poziomie ryjuwki zarówno stażem gry jak i...
  7. Klops

    Kierunek gry

    Sprecyzuj proszę co znaczy "lepiej grających". Mistrz to w odniesieniu do ryjuwki? Bo jeśli tak, to muszę Cię rozczarować, ryjuwka jest jednym z tych graczy, od których powinieneś czerpać z samego odwiedzania jej miasta. Istotne dla mnie argumenty, raczej do Ciebie nie dotrą - jest arcymagiem...
  8. Klops

    Kierunek gry

    Wydaję mi się, że to jest ironia:D, ale dla sprostowania, mówimy o zaletach nie bycia w bractwie w kontekście gry na, nazwijmy to, solidnym poziomie, a nie wegetacji, bo jeżeli ktoś nie chce grać i szuka świętego spokoju i nie jest aktywny, to raczej nie można mówić o graniu :rolleyes:
  9. Klops

    Kierunek gry

    Miałem zignorować temat, jak każdą inną gównoburzę, ale dawno nic nie pisałem. Fenomenalnie się czyta wpis: - pokaż mi gracza z top 50 - 100, który od początku gry gra sam, a ja Ci udowodnię, że był wcześniej w bractwie/bractwach. - ja też, chętnie poznam zalety grania solo, bo albo ich nie...
  10. Klops

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Mnie najbardziej ciekawi, czy po zmianach w antycznych cudach mają zamiar usunąć lub zmienić na coś innego odznakę antycznych cudów:rolleyes:
  11. Klops

    Forteca Zemsty - rozbudowa?

    Wpatrywałem się w info o rasie u iDavisa kilka minut i dopiero teraz znalazłem - chyba czytałem wybiórczo :(
  12. Klops

    Forteca Zemsty - rozbudowa?

    Mógłby ktoś podpowiedzieć co jest potrzebne do rozbudowy Fortecy Zemsty (rozdział 19, zemsta wygnańca) na 3 i 4 poziom, chciałbym się przygotować, a niegdzie nie mogę znaleźć info.
  13. Klops

    Niezwykła Przygoda - Rekrutacja

    Witam wszystkich, po długim czasie ponownie otwieramy rekrutację, ostatnie zmiany w Antycznych Cudach wzbudziły dużo kontrowersji także w naszych szeregach, kilka osób udało się na elvenarowe wakacje. Aktualnie mamy 4 wolne miejsca i zapraszamy graczy, którzy regularnie biorą udział w turniejach...
  14. Klops

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Nie ;) to 20k+ wpisów na discordzie, myślę, że nie wytrzymali naszego narzekania :D
  15. Klops

    Uwaga na tego gracza

    Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego niekorzystny stosunek surowców w ofercie nazywany jest nieuczciwym :)? nikt nikogo nie zmusza do ściągania takich ofert? Wśród moich sąsiadów jest kilka osób co wystawia takie oferty, i wiszą one naprawdę długo, nikt nie klika bo są nieopłacalne - ale nieuczciwe?
Do góry