• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Seviper

  1. Seviper

    Ratusz

    Niestety umnie jest to samo zero bonusow z Antycznych Cudów :mad::mad:
  2. Seviper

    Gryfindor

    Serdecznie zapraszam do bractwa Gryfindor robimy od 14-16 skrzynek w turnieju oraz zloto w iglicy jesli jesteś zainteresowany to zapraszamy nasze min. to 2k w turnieju oraz w iglicy min. 1 boss ale mile widziany jest 2 lub wyzej mamy wakat na 7 miejsc zapraszamy nawet male bractwo lub...
  3. Seviper

    Kierunek gry

    Haha jak dlamnie ty jestes takim trollem clint
  4. Seviper

    Kierunek gry

    gram przecietnie i ciezko budowałem cuda , przez kilka lat i tak nie sa na max poziom i co mam je miec od zera bo swiezy gracz ich nie ma? "Śmiech na sali " znam kilku swiezych graczy ktorzy niezle sobie radza i z tymi nowosciami . a ze ktos jak to ujac osciadl na laurach i niespodobalo mu sie...
  5. Seviper

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    a niech strace 75% zysk portalu bym dal , a co niech maja
  6. Seviper

    Kierunek gry

    @clint eastwood niestety mam wrażenie ze tylko przyszedles macic i wylewac swoje gorzkie zale niestety. dodam nieskromnie ze gdyby nie bractwo pewnie juz bym ta gre porzucil
  7. Seviper

    Kierunek gry

    Ja tez uwazam ze bycie w bractwie to same plusy tak jak Nusion pisze , jesli chce sie grac solo to juz rezygnuje sie z profitow większość to bractwa aktywne dzieki ktorym mozna sie rozwijac w pojedynke nie zdobedziesz schematow lub diamentow z igly to jest nie wykonalne przy iglicy Ps. Mam...
  8. Seviper

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    ale skutecznie ;)
  9. Seviper

    Dyskusja o Sezonie Snów.

    Tez mam tyle pytanie odemnie czy macie juz 50 pkt kontrolny
  10. Seviper

    Forteca Zemsty - rozbudowa?

    https://idavis-elvenar.com/guestRaces/revengeofexile.html#settlement
  11. Seviper

    Forteca Zemsty - rozbudowa?

    ostateczne stwory oraz czarna materia wzniosly towar tez edit na 4lvl 24 szt czarnej materii oraz 6900 ostatecznych stworow oraz 240k wznioslych towarów
  12. Seviper

    Gryfindor

    3 wolne miejsca szukamy aktywnych graczy iglicowo turniejowych
  13. Seviper

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    szok normalnie :p o_O
  14. Seviper

    Up*rdliwy gracz

    Tez znam tego gracza niestety nikomu go nie polecam
  15. Seviper

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Dzieki za info :)
Do góry