• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Nusion

    Oficjalne informacje z Discorda

    Jako, że od wprowadzenia Discorda na forum nie są publikowane żadne oficjalne informacje dotyczące gry, założyłam ten temat, żebyśmy mogli tu wrzucić to, co powinno się na forum znaleźć, a jest dostępne tylko na Discord :) Zacznę od wczorajszego ogłoszenia Drodzy Ludzie i Elfy, Zbliża...
  2. Nusion

    Bractwo „Dziesięć Skrzyń” ogłasza rekrutację!

    Poszukiwany/poszukiwana ;) Stanowisko: towarzysz z perspektywą awansu ;) Lokalizacja: Elvenar – Winyandor - Dziesięć Skrzyń x Wymiar gry: pełny etat Zakres obowiązków: - cotygodniowa wspinaczka na szczyt Iglicy - cotygodniowa dzielna walka w turnieju (przyzwoite minimum lub zacne maksimum)...
  3. Nusion

    Eventy i wydarzenia 2023

    Link do wcześniejszego tematu z eventami 2022 TUTAJ Sekrety Alchemii 2023 Nagrody dzienne Przegląd "skrzynek" do losowania Nagrodą główną jest budynek ewolucyjny 4x4 Steam Golem Statystyki budynku Za 280 punktów taki avatar W tym evencie pokazały się elementy z zestawu "Zakazane...
  4. Nusion

    Kamienie Ogrodowe

    W budynku Kamienie Ogrodowe taki błąd Powinno być "Moc budynku" W oryginale jest tak
  5. Nusion

    Eventy i wydarzenia 2022

    Link do wcześniejszego tematu z eventami TUTAJ ___________________________________________________________ Zakazane Ruiny 2022 Nagrody dzienne Nagrodą główną jest zestaw Ruin z 6 elementów (7x6), szczegóły budynków tutaj https://idavis-elvenar.github.io/buildings.html Pośród nagród...
  6. Nusion

    Eventy i wydarzenia 2021

    EDIT: Zebrałam tu linki do starszych postów eventowych ze SPOILERÓW, żeby wszystko było w jednym miejscu :) Elveriański Karnawał 2021 Odrodzenie Kultu Feniksa 2021 ____________________________________________________________________________________ Ogród Królowej Wróżek 2021...
  7. Nusion

    Dziesiąta Skrzynia rekrutacja

    Poszukujemy aktywnych graczy turniejowych, którzy lubią wspiąć się na szczyt Iglicy :) Co tydzień 10 skrzynek i złoto w Iglicy
  8. Nusion

    Gratulacje dla AMATORÓW

    Dziękujemy serdecznie bractwu AMATORZY z Felyndral za wręcz epicką bitwę, którą stoczyli z nami (czyli z bractwem Dziesiąta Skrzynia) w końcówce konkursowego turnieju. Serdeczne gratulacje, jesteście wielcy :) Ostatniego dnia zmagań mieliśmy około 15-20k przewagi i znakomity plan na samą...
  9. Nusion

    Dołącz do nas na becie :)

    Szukamy chętnych do dołączenia do naszego nowego bractwa na becie. Po wielu miesiącach gry w bractwie, w którym o mały figiel nie nabawiliśmy się reumatyzmu i przykurczy, stwierdziliśmy że taki stan rzeczy nam nie odpowiada. Nastąpił nieunikniony rozłam i daliśmy nogę :) Założyliśmy bractwo i...
  10. Nusion

    Dziesięć Skrzyń w środę ♥

    Zastanawiałam się, czy o tym napisać, ale po prostu muszę, bo moje super bractwo z S2 na to w pełni zasłużyło :) Dokonali dziś czegoś wyjątkowego, przeszli samych siebie i wykręcili niezwykły rekord :))) A co takiego? Wczoraj o 19 rozpoczęliśmy nasz jubileuszowy turniej, w którym setny raz z...
  11. Nusion

    Dziesięć Skrzyń - rekrutacja

    Bractwo Dziesięć Skrzyń szuka wzmocnienia. Szukamy solidnego gracza turniejowego, który chciałby cieszyć się grą w gronie podobnych sobie turniejowych zapaleńców ;) Gwarantowane 10 skrzyneczek co tydzień, najczęściej już w czwartek lub w piątek :) Przed zgłoszeniem proszę zapoznać się z naszym...
  12. Nusion

    Bractwo "Dziesiąta Skrzynia" ogłasza nabór

    Poszukiwani gracze aktywni, dla których turnieje to przyjemność, a nie przykry obowiązek. Oferujemy miłą atmosferę i walkę w turniejach w gronie podobnych zapaleńców, ale bez niezdrowej rywalizacji :) Szanujemy i wspieramy się wzajemnie, a konfliktów u nas po prostu nie ma. Wszyscy oprócz...
  13. Nusion

    Schemat -> nowe zaklęcie jako nagroda dnia

    Za jakiś dłuższy czy krótszy czas dostaniemy w końcu możliwość rozbudowy budynków eventowych za zaklęcie, które zastąpi obecny schemat. Jak wszyscy wiemy rebalans dotknął wszystkich graczy natomiast bractw zdobywających regularnie 10 skrzynek jest niezbyt wiele. Tym samym cała reszta zostanie...
  14. Nusion

    Surowce w turnieju

    Od wielu miesięcy robię turnieje na podobnym wysokim poziomie ale w tym turnieju na dwóch światach bardzo odczułam to w surowcach. W moim odczuciu żaden wcześniejszy turniej nie był aż tak kosztowny. Podobne spostrzeżenia zgłaszali też ludzie w moich bractwach. @Dragomira czy znów ominęła nas...
  15. Nusion

    Bractwo turniejowe

    Na Felyndralu powstało nowe bractwo "Dziesiąta Skrzynia". Założyli je dobrowolni banici, którym nie podobał się brak zaangażowania innych graczy w turniejach. Jeśli lubisz turnieje, aktywnie w nich uczestniczysz, cenisz miłą i wesołą atmosferę oraz spójność w bractwie, jesteś ambitny/a i chcesz...
  16. Nusion

    Rekrutacja Bractwo Askana

    Bractwo Askana poszukuje nowych członków! Ambitni gracze, zainteresowani aktywnym udziałem w turniejach mile widziani w naszych szeregach. Nie określamy limitu dorobku, ważne byś brał aktywnie udział w turniejach i wspomagał motywacjami. W zamian oferujemy miłą atmosferę, pomoc i uczciwe oferty...
  17. Nusion

    To nie błąd Nieaktywna technologia

    Witam, jakiś czas temu przeszłam do rozdziału IV Mądrości i Cuda i byłam już w trakcie odblokowywania technologii "Zaawansowana Manufaktura Eliksirów" (7/53). Teraz zalogowałam się do gry i postęp jest widoczny ale technologia jest nieaktywna, tzn nie otwiera się okienko technologii i nie mogę...
Do góry