• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Proqrator

    Celebryci - Zapraszamy

    Cześć, Poszukujemy aktywnych osób chętnie klikających turnieje i iglice. Ilość punktów, wielkość wioski nie ma dla nas większego znaczenia. Liczy się zaangażowanie i chęć rozwoju. W turnieju regularnie 10-13 skrzynek, iglica już bardzo blisko szczytu - brakuje paru osób. Przygody chętnie...
  2. Proqrator

    Odczarowanie magicznego warsztatu/rezydencji

    Pomysł: zmiana wartości magicznego warsztatu/rezydencji podczas odczarowania w akademii - możliwość wymiany np na schemat W iglicy można dość często trafić magiczne budynki ( przynajmniej ja miałem na tyle szczęścia). Mam już 4 nadmiarowe warsztaty i zbliżam się do wystarczającej ilości...
  3. Proqrator

    Wiadomości - aplikacja

    Aplikacja źle dopasowuje tło wiadomości do ilości tekstu. Bez względu na długość wiadomości. Czy jest długa jak tutaj lista czy jednozdaniowa, ale w więcej niż jednej linii. Ps. Ukłony dla @Nusion za listę zadan, która przedstawiają screeny ;)
  4. Proqrator

    Bractwo iglicowe

    Dobry wieczor. W najblizszym czasie bede poszukiwal bractwa ukierunkowanego na iglice. Dlaczego w najbliższym, a nie nie juz? A to dlatego, ze mam dosc zaniedbana wioseczke na s1 przy koncu rozdzialu 5 i zanim bede w stanie z niej wycisnac cos wiecej niz jedno czy dwa pieterka potrzebuje...
  5. Proqrator

    Zgłoszone Czas trwania zaklecia na budynku - aplikacja

    Pomysł: Propozycja dotyczy dodania informacji o czasie trwania zaklec rzuconych na budynki w aplikacji. Mogloby to wygladac podobnie jak czas po nakarmieniu zwierzaka. Dlaczego: Obecnie w aplikacji nie ma mozliwosci sprawdzenia ile czasu jeszcze bedzie trwalo rzucone zaklecie. Dotyczy to...
  6. Proqrator

    Skrzynia w akademii

    Po zebraniu 100 mgiel wizji przycik przy skrzynce nie jest przetlumaczony.
  7. Proqrator

    Stan żywych towarów - aplikacja

    Pomysł: Możliwość szybkiego sprawdzenia ilości żywych towarow poprzez dodanie ich stanu pod istniejacym juz przyciskiem z towarami lub dołozenie osobnego tak jak w przegladarce ( jak im bedzie latwiej, wg mnie obie opcje sa dobre). Dlaczego? Obecnie aby sprawdzic stan żywych towarów trzeba za...
  8. Proqrator

    Naprawione Animacja po walce

    Animacja po walce turniejowej - aplikacja android. Gdy walcze w turnieju np. czarodziejkami animacja jest bardzo krotka, czasem nawet da sie ja pominac kliknieciem. Gdy do walki puszczam lucznikow (lekka strzelajaca - elfy) animacja trwa po kilka do kilkunastu sekund bez mozliwosci...
  9. Proqrator

    Naprawione Brak tłumaczenia w diabelskim młynie.

    Nie wiem od kiedy i czy tylko to, ale dzis zauwazylem. Brak tlumaczenia przyciskow w szaleństwa na diabelskim mlynie. Hajmdal mogles usunac zamiast przenoscic, bo nieaktualne juz :)
  10. Proqrator

    Brak grafiki w aplikacji

    Witam. W aplikacji juz kilka razy mialem problem z wyswietlaniem budynkow. Wszystko dziala, wyjde z aplikacji, wracam i nie ma grafiki. Musze dopiero sie przelogowac i pojawiaja sie normalnie. Problem nie wystepuje za kazdym razem, tylko raz na jakis czas. Ktoś spotkal sie z podobnym...
  11. Proqrator

    Zgłoszone Odwiedzanie osoby zglaszajacej sie do bractwa

    Propozycja dołozenia malego drobiazgu do aplikacji. Kiedy ktoś zgłosi sie do bractwa i jego zgłoszenie wyswietli sie na liscie nie ma możliwosci zajrzec do jego miasta. Rozwiazało by to dołozenie przycisku odwiedz po kliknieciu w jego nazwe, podobnie jak wyglada to w przypadku czlonkow...
  12. Proqrator

    Widok w trybie przemieszczania budynkow

    Propozycja: pogrubienie linii odkrytych ekspansji w trybie edycji miasta. W trybie przemieszczania budynkow wszystkie puste kratki sa oznaczone taka sama cienka linia. Lekkie pogrubienie linii ekspansji ułatwiło by liczenie kratek podczas planowania przebudowy miasteczka. Moze to drobiazg...
Do góry