• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Seviper

    Bonusy

    Witam, sprawdzcie u siebie czy w D111, d222, wir magazynujacy, kwitnaca gildia kupiecka oraz nie wiem jakie jeszcze cuda nie wyswietlaja sie wam bonusy gram na apce i jest czysto 0% wartosci w cudach podanych
  2. Seviper

    Usunięty świat

    Witam, ma do was pytanko czy ktos moze sie spotkal z takim czyms , jak usuniete miasto na 1 świecie z powodu braku aktywności chociaz na pozostalys swiatach sie jest aktywny ?? Dodam ze jest sporo martwych kont calkiem od x lat i jakos istnieja na dal:mad:
  3. Seviper

    Beta

    Nie wiem gdzie to zglosic wiec pisze tutaj , z aplikacji nie da się wejsc na swiat beta , chce aktualizacje ktorej jeszcze nie ma dostepnej blokuje dostep o_O a zatem nie moge zrobic turnieju czy produkcji
  4. Seviper

    Wrota wymiarow

    czy ktos moglby napisac jak mam sie za ten rozdzial zabrac a mianowicie co ustawic i co trzeba produkowac wiem ze potrzebuje odznake współpracy ale gdzie ja dostane :D
  5. Seviper

    Statki

    mam do was pytanie kto jest w 17 rodziale Ile najlepiej miec statkow w jakiej wielkosci oraz na jaki czas produkcji je ustawiac
  6. Seviper

    Gryfindor

    Serdecznie zapraszamy smialkow w nasze szeregi bractwa ;) najlepiej przed rozpoczeciem igly zeby diamenciki lecialy. Oraz po dobra zabawe zapewniamy mila i ciepla atmosfere oraz schemacik do turniej
  7. Seviper

    runy

    jesli ktos by chcial uwolnic sobie limit lub pozbyc sie nadmiaru run to zapraszam kazda pomoc mile widziana :D
  8. Seviper

    Zbior odznak

    a mnianowicie mam wstepna koncepcje ktora by polegala na zbiorze odznak rownolegle bez koniecznosci zbioru pojedynczych odznak np. przy posagach jest to dosyc meczacie co 2 manu trzeba zbierac odznake a tak by mozna jednym przejechaniem zgarnac wszystkie odznaki tak jak nastawianie w manu...
  9. Seviper

    Zwezenie obrazu

    Czy ktos po aktualizacji aplikacji tez ma mocno zwezony obraz gry.
  10. Seviper

    Przenoszenie surowcow

    Co myslicie o przenoszeniu surowcow pomiedzy swiatami lub zeby byly dostepne tak jak diamenty na kilku swiatach :)
  11. Seviper

    Zaproszenie

    Zapraszam chetnych do milego i aktywnego bractwa kazdy jest mile widziany :) :) Mamy jeszcze wolne miejsce
  12. Seviper

    Letnie latte REKRURACJA

    Zapraszam chetnych Otwarta rekrutacja Bez zadnych ograniczen
  13. Seviper

    Gryfindor - REKRUTACJA

    Zapraszam chetnych
  14. Seviper

    Przycisk usun konto

    Mam propozycje zeby do gry dodac przycisk usun konto. Prosze o komentarze
  15. Seviper

    Bractwo REKRUTACJA

    Zapraszam chetnych do bractwa Gryfindor na wstepie ranga ambasador brak jakich kolwiek ograniczen. Swiezynki tez bardzo mile widzane .
  16. Seviper

    Gryfindor-Rekrutacja

    Powstalo nowe bractwo chetnie zapraszam . Gramy dla zabawy i rozrywki
  17. Seviper

    Nowe bractwo Gryfindor

    Zasady i regulamin w bractwie Przyjmuje tylko elfy . I od rozdzialu 3 reszta info w bractwie
  18. Seviper

    TURNIEJ

    Co myslicie o podobnych zasadach turnieju jak na przegladarce? Tak dokladnie chodzi o walke manualna na apce
  19. Seviper

    PW w Antyczne cuda

    Czy chcielibyscie opcje na telefon zeby mozna bylo kazdemu w antyczne cuda wrzucac pw nie tylko w bractwie i odkrytych miastach.
Do góry