• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Kto gdzie mieszka?

  • Rozpoczynający wątek mamucik69
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jak w temacie. Jakie miasto z Polski lub z zagranicy.

Ja z Polski Jasne Pole a mieszkam w Rydze na Łotwie.

Mapka by Tempus

Finalna, na ten tydzień wersja mapy.
Kiedyś dorzucę użytkowników z zagranicy
JFnzHv.jpg

Jeżeli mapa zyska akceptację, to poprosiłbym któregoś moda o wstawienie posta na początku tematu i wrzucenie tam tej mapy, tak żeby mapa ta rozpoczynała ten temat. Dzięki :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14

Guest
Aż w Rydze? Daleko :p

Ja z Katowic, a mieszkam w, zadziwiające, Katowicach :p
 

DeletedUser

Guest
Ja z Polski Jasne Pole a mieszkam w Rydze na Łotwie.

Ale teraz jestem w Viborgu w Danii
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14

Guest
Boisz się czegoś? :rolleyes:

Świebodzin? Tam, gdzie Jezus?
 

DeletedUser9

Guest
No bo jeszcze wpadna zbanowani i......:eek:
Tak, tam gdzie jezus :D
 

DeletedUser

Guest
Ale... wy wiecie, że taką informację da się umieścić w ustawieniach profilu tak, żeby każdy ją mógł zobaczyć?
Ewentualnie, jak będzie można edytować bez ograniczenia czasowego i jak się autorowi wątku będzie chciało, można by pogrupować ludzi wg województw/powiatów w pierwszym poście
 

DeletedUser

Guest
To znaczy mi osobiście nie przeszkadza ani temat ani nabijanie sobie postów ale uznałem, że może nie wiadomo powszechnie o tej opcji (poza tym pomysł z ulokowaniem użytkowników na mapie wydaje mi się na prawdę ciekawy :) )
 

DeletedUser13

Guest
Mapa zakropkowana w Graczy brzmi nieźle... Ale o jakiej mapie mówimy? Wszak nie tylko z Polski Gracze pogrywają... Europa, Azja, Hameryka?:)
 

DeletedUser

Guest
To dwa poziomy mapy - sądzę, że graczy z poza POlski nie będzie aż tak dużo i dokładność nie jest aż tak istotna. A na mapie polski, na jej brzegach, można zawsze zrobić strzałkę i napisać Noremi 500km :)
 

DeletedUser13

Guest
Choć faktycznie mapka Polski by wystarczyła (wszak wersja Polska:)). Jedna kropa na miasto i podgląd, w którym regionie Polski Graczy więcej klika:)
 

DeletedUser68

Guest
Zgadza się Tempus, do granicy mam 500 km, a do Warszawki następne 500.
Ja tam się nie pogniewam jak wyląduje na mapce w Warszawce :)
 
Do góry