• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

prezenty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser171
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser171

Guest
Timon i Olivier, serdecznie dziękujemy za wspaniale prezenty. Mam nadzieje, ze to jakieś nieporozumienie.
Prezenty powinny być od zespołu tworzącego dla graczy, a nie odwrotnie. Z pewnością nie wydam 300,oo zł na diamenty , ale chętnie je otrzymamy od Was ale ZA DARMO. Wasz zespół graczy Elvenar - pozdrawiamy.
 

DeletedUser171

Guest
amph zaloguj się do gry i zobaczysz, tylko uważaj bo to podnosi ciśnienie ;)
 

DeletedUser363

Guest
Właśnie to zrobiłem po przeczytaniu wątku, teraz też i nic. Spodziewałem się właśnie jakiejś informacji, że promocja na diaxy czy coś, ale nic takiego mam - ani nic nie wyskoczyło, ani nie dostałem wiadomości. Miasto wygląda tak samo, nic się nie pojawiło nowego, stan dóbr i diaxów bez mian. :(
 

DeletedUser171

Guest
Nie rozumiem, ja po zalogowaniu zobaczyłam w prawym górnym rogu runę w gwieździe i zegar z czasem. Jak w to wejdziesz to można kupować. Moje bractwo tez to widzi.
 

DeletedUser614

Guest
Każdy to ma :D

5fd91e2014c6978c18541be12bd6b037.jpg
O tym mówisz ? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Kurde nawet w grze nie ma sprawiedliwości :D No wiecie co :D
 

DeletedUser

Guest
Diamentów nie bo i tak za nie nie gram, ale sprawiedliwości tak :D
 

DeletedUser614

Guest
Hehehe :) Może to tylko nowi gracze dostają :D
Jestem ciekawy czy ktoś z tego skorzystał :D
 

DeletedUser

Guest
Aaa, to by wiele wyjaśniało, bo ja to już jakiś czas w to gram :) Z drugiej jednak strony szkoda, że to taka " promocja " a nie np podarowanie kilku tysięcy młotków albo innych dóbr za fraje :)
 

DeletedUser614

Guest
No szkoda ale moim zdaniem dzięki takim akcjom widać starania administracji ich to nic nie kosztuje gdyby dali na mikołaja choćby 100 diamentów ( za które i tak nic sie nie zrobi xD ) I napisali coś fajnego :D
Ja gram na WINYANDOR
 

DeletedUser171

Guest
ampH - właśnie Ciebie miałam na myśli. Ale skoro
Goraxos - tez na Waszym świecie i ma , to nie wiem o co chodzi, Zapytajcie w klanie lub moderatorów.
 
Do góry