• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Problem z wejściem w mapę

Status
Zamknięty.

DeletedUser52

Guest
Od rana nie moge wejsc na mape, po kliknieciu ikonki mapy gra sie zawiesza.

Przegladarka: Opera 33.0.1990.115.
 

DeletedUser52

Guest
Problem nadal trwa, poprosze o zajrzenie na moje konto :(
 

DeletedUser

Guest
Musvit sprawdziłam twoje konto, u mnie weszło błyskawicznie. Wina musi gdzieś leżeć po stronie przeglądarki/komputera. Spróbuj z innej przeglądarki/ przeczyść przeglądarkę-pamięć i ciasteczka lub odinstaluj i zainstaluj ponownie flasha.
 

DeletedUser356

Guest
Też mam problem z mapą...i nie ma znaczenia czy mam włączone przyspieszenie sprzętowe czy wyłączone. Żeby wejść na mapę świata potrzebuję odświeżyć stronę kilkanaście razy, ponieważ gra zawiesza się. A nawet gdy uda mi się tam wejść, to i tak nie można się cieszyć, bo zawiesza się po każdym odwiedzeniem sąsiada, po walce oraz przy przesuwaniu mapy w poszukiwaniu prowincji, którą chcę podbijać.
 

DeletedUser363

Guest
Wpisujesz słowo, które chcesz, żeby było hiperlinkiem, zaznaczasz je w całości, klikasz ikonkę hiperlinku w edytorze (trzecia grupa od lewej, w kolejności od początku lewej strony siódma ikonka) i tam wklepujesz link. Wyjdzie Ci w efekcie coś takiego:

Link Fredka
 

DeletedUser636

Guest
Witam . Potwierdzam błąd przy próbie wejścia w ekran mapy świata . Nie jest to wina użytkownika lecz jakiś błąd techniczny . Zresztą od błędów typu "zwiechy" aż się roi w tej grze , dlatego gra tak mało osób a przy takich odpowiedziach jakich udzielacie ilość graczy jeszcze drastyczniej maleje . Ja również najprawdopodobniej zakończę grę w Elvenar . Gram w świecie Arendyll i od 5 dni nie mogę wejść na mapę świata . Pasek postępu zawiesza się na ok. 0,5 cm. przed końcem i tak pozostaje . Czyściłem przegladarkę w całości (nie tylko ciasteczka) , wersja mojego firefoxa jest najnowsza i dodatki oraz aplikacje również . Nowy Flash itd... Nawet skrót do gry wymieniłem na nowy . Niestety nic nie pomaga . Caly czas wiesza się w tym samym miejscu . Przeglądarki nie mam zamiaru zmieniać bo skoro gra dziala mi przez prawie rok a teraz nie to znaczy że taka operacja nie jest potrzebna . Poza tym po to wybrałem firefoxa żeby nie zaśmiecać komputera innymi niechcianymi przeze mnie przeglądarkami . Skoro nie ja jeden mam ten problem to znaczy że wina leży po innej stronie niż użytkownika . Jeżeli support nie ma zamiaru poszukać błędu to napiszcie to abym z czystym sumieniem mógl zamknąć konto gry . Pozdrawiam .
 

DeletedUser

Guest
To jest bardzo dziwne :) Też mam najnowszego ff i co do zasady raczej nie mam problemów z grą. Owszem, zdarzają się "zawiechy", ale bardzo sporadycznie. Poza tym developerzy starają się eliminować błędy, o czym świadczy chociażby najnowsza aktualizacja.
 

DeletedUser636

Guest
do tej pory miałem dokładnie te same drobne problemy co Ty . Aż do 5 dni w tył . Niestety ten błąd całkowicie wyklucza grę , bo walki i zdobywanie nowych terenów to podstawa tej gry .
 

DeletedUser

Guest
Zobaczmy może, czy po nowej aktualizacji coś się zmieni. Miejmy nadzieję, że wyeliminuje ona ten błąd i będziesz mógł w spokoju grać :)
 

DeletedUser

Guest
Witam,

po raz kolejny muszę zgłosić brak możliwości korzystania mapy na świecie Winyandor. Podczas interwencji w supporcie dowiedziałam się tyle, że mam czekać na aktualizację i problem zniknie. Aktualizacja jest, problem pozostał. Mapa się nie ładuje, zatrzymuje się na pasku ładowania i cała gra staje. Czekałam nawet godzinę i się nie załadowało.

Na konto wchodziłam na dwóch komputerach - to samo. Na Arendyll nie ma tego problemu, na koncie innego gracza, który też gra na Winyandor też nie.

Obecnie korzystam z Chrome Wersja 47.0.2526.80 m (najnowsza - aktualizowałam parę dni temu) ale sprawdzałam też na Firefoxie i Operze - bez zmian. Zaktualizowałam też flash player.
Próbowałam wyczyścić dane przeglądarek, uruchomić mapę z przyśpieszeniem sprzętowym i bez - zero reakcji.
Nie wiem co jeszcze mogę wymyślić... To raczej nie jest moja wina i ze swojej strony zrobiłam już chyba naprawdę wszystko... Jedyne co mi zostaje to zrezygnować chyba z gry :/

Dodałabym screen, ale też występuje błąd. No cóż.
 

DeletedUser

Guest
Jest to błąd znany z bety i związany z aktualizacją 0.31... Dziś został na becie wprowadzony hotfix, który miał to naprawiać, ale wiele osób twierdzi, że nie wszystkim on zadziałał.
 

DeletedUser

Guest
No to niestety się pod tym muszę podpisać. A jakie szanse na naprawę? Znów jedyna nadzieja w kolejnej aktualizacji ?
 

DeletedUser110

Guest
Nie wiem czy to ma znaczenie, ale jak ja walczyłem z mapą, to pasek zatrzymywał mi się mniej więcej w połowie - jak doszedł do miejsca w którym jest Twój to już na 100% mapa się ładowała.
Możesz jeszcze spróbować włączyć/wyłączyć przyspieszenie sprzętowe.
 

DeletedUser

Guest
Jak pisałam już wykonałam takie próby, jakość grafiki też ustawiłam na niską, żeby jak najbardziej odciążyć grę. Zawiecha jak była tak jest. Tylko raz na samym początku gry mi sie udało wejść na mapę przy jednym z pierwszych zadań, a za drugim razem już nic się nie dało zrobić. I tak jest do dziś, od kilku dni.
 

DeletedUser

Guest
Na razie musisz czekać na ewentualny hotfix... o ile go tu szybko i poza planem wprowadzą. Jeśli nadal nie będziesz mógł grać to niestety nic nie zrobisz, dopóki tego w pełni nie załatają.
 

DeletedUser

Guest
Tego się obawiałam. No cóż, trudno... Mimo wszystko dziękuję za odpowiedzi.
 

DeletedUser

Guest
Z naszej strony mogę tylko napisać, że błąd jest zgłoszony i też czekamy na jego naprawę :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry