• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Problem z wejściem w mapę

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Błąd został zgłoszony do twórców gry.Przepraszamy za zaistniałe problemy.
 

DeletedUser636

Guest
Na Arendyll nie ma tego problemu

Jak nie ma skoro jest . Mój post jest o kilka dni przed tobą . Najpierw trzeba przeczytać a później pisać , choć wiem że dla wielu jest to trudnym zadaniem tak samo jak pojmowanie . Problem był przed tą aktualizacją i jest po obecnej aktualizacji , więc jeśli możesz to pisz w swojej sprawie a nie zajmuj się innymi światami i nie rozsiewaj nie sprawdzonych plotek . Pytanie do supportu . Mam kończyć grę czy też zamierzacie rozwiązać ten problem ? Nie piszcie tylko o ciasteczkach i innych bzdurach bo gra nie działa na firefoksie , internet explorerze oraz na dziewiczo zainstalowanym chrome . Zawiesza się zawsze w tym samym miejscu . Grafikę ustawilem na najniższą i wyłączyłem nawet przyśpieszenie sprzętowe . Wszystko na nic . Zresztą te operacje uważam za zbędne bo wcześniej mimo że wszystko miałem włączone , problemu nie było . Przypominam że problem występuje w świecie Arendyll a Viger rozsiewa jedynie nie sprawdzone plotki .
 

DeletedUser

Guest
Czy błąd dalej występuje? Podobno można to naprawić wchodząc na mapę przy odwiedzaniu kogoś z rankingu.
 

DeletedUser636

Guest
Oczywiście że występuje . Można wejść przez ranking ale tylko jednorazowo . Kolejny raz czyli do innego gracza trzeba wejść tą samą drogą . Poza tym nie wyświetla nazw graczy i innych elementów . Nie można walczyć . Wszystko się wiesza . Tak więc problem nadal na Arendyll istnieje .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser636

Guest
Życzę miłej gry wszystkim graczom . Ja właśnie rezygnuję z mojego udziału w tej grze , wobec lekceważenia nas przez support .
 

DeletedUser

Guest
W tak opłakanym stanie mapy świata jeszcze nie widziałem... 3/4 "graczy" to w rzeczywistości puste pola, które tkwią tak już od chyba miesiąca? Ci którzy zostali z kolei - nie da się ich nawet normalnie zmotywować, bo przy wyjściu z miasta pasek ładowania zawiesza się, również przy ok. 75%. Znikają także nazwy graczy pod ich miastami podczas przesuwania mapy, co powoduje, że mapa dalej nie ładuje się już wcale i trzeba odświeżać całą stronę. Ponownie.

Tylko proszę, nie mówcie mi w stylu: "Zmień przeglądarkę, albo wyczyść pliki cookies", bo już to wszystko przerabiałem i nie przyniosło kompletnie żadnego efektu. Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
na p1, też takie same jaja, żeby dzisiaj wywalczyć prowincje musiałem z 24 razy odświeżać (średnio 3 razy na relikt), chyba że to było zmuszenie do stosowania walki automatycznej, czy negocjacji reliktu..

sąsiadom od ponad tygodnia pomocy nie rzucam - szkoda nerwów.
do samego wczytywania mapy, czasem pomaga jak sobie oddale do 10% widok przeglądarki - wczyta i można potem działać

Tylko proszę, nie mówcie mi w stylu: "Zmień przeglądarkę, albo wyczyść pliki cookies"
musisz zmienić kompa.

PS. u mnie jest to samo bez względu na przeglądarkę i czy to jest lapek czy smartfon.
 

DeletedUser626

Guest
Problem jest znany i powinien zostać naprawiony w jednej z najbliższych aktualizacji, gotowe jest wstępne rozwiązanie. W niektórych przypadkach faktycznie pomaga wyczyszczenie cache i cookies przeglądarki, ale nie u wszystkich.
 

DeletedUser

Guest
No tak, problem jest znany a poniewaz nie przynosi graczom korzysci lecz szkody to mozna z naprawieniem go poczekac ^^ Jakos gdy lecialo nam za duzo monet z ratusza to dalo sie go naprawic z predkoscia światła :confused:
 

DeletedUser626

Guest
To znaczy tylko tyle, że było to prostsze do naprawy. Jeśli coś ma wyższy priorytet, to są to właśnie błędy uniemożliwiające lub znacznie utrudniające grę, dlatego nad naprawą mapy trwają intensywne prace. :)
 

DeletedUser192

Guest
u mnie pojawił się błąd chyba związany z mapą świata...

po zakończonej walce na prowincji DREWNA mapa świata się nie wczytuje... pasek ładowanie nie dochodzi do końca i tylko F5. w ciągu ostatnich 24 godzin podbiłem z 15 prowincji (w tym też te z drewnem) i problem nie występował.
 

DeletedUser

Guest
Jo, u mnie także ów błąd się pojawił. Kiedy ta aktualizacja gry mająca rzekomo wszystko naprawić? Bo robi się to już powoli nudne - błędów zamiast ubywać, to przybywa.
 

DeletedUser692

Guest
Serwer Aremdyll
Próbowałam na kilku przeglądarkach, Chrome i FireFox. W momencie gdy próbuję wejść w mapę świata pasek ładowania dochodzi do 3/4 i się zawiesza. Nic się nie da zrobić. Czy ktoś może mi pomóc? Bardzo proszę o radę.
 

DeletedUser57

Guest
a u mnie jest wszystko w porzadku,także nie jest to do końca wina gry
 

DeletedUser694

Guest
Ja mam tak samo od wczoraj , testowałem na kilku przeglądarkach i na trzech różnych komputerach ;(
 

DeletedUser

Guest
Aaa... czyli Fifcak miał rację, muszę zmienić kompa? Spoko ;)
 

DeletedUser

Guest
Witam.
Problem występuje przy wczytywaniu mapy świata. Po bitwie wróciłem do miasta po czym chciałem ponownie przejść do mapy i już się nie udało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry