• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.3

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser878

Guest
Osobiście uważam, że prowizja od kupca to czysty idiotyzm i powinniście to wywalić w cholerę. Nie dość, że mało graczy w okolicy, to jeszcze dowalą taką prowizją, a potem nie ma z kim handlować. A tak poza tym, to nawet spoko aktualizacja. :/

poprawiono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mikekun

Rozbójnik
siemanko

Jak dla mnie czysty idiotyzm to min : wymagania posiadania określonej liczby prowincji aby móc awansować dalej w drzewku technologi. Bowiem w nie których sytuacjach nie jesteśmy w stanie wygrywać bitew ze względu na wielkość wrogiego oddziału. Ilość posiadanych prowincji zawsze powinna być uzależniona od stopnia podboju przez gracza, a nie przez widzimisię Twórców Gry. W obecnej sytuacji bardzo trudno będzie mi podbijać prowincje wiedząc że aby móc odblokować kolejne drzewko technologi muszę mieć ich 70 ;)

PS: Aktualizacja raczej jest mało ważna. Nie wpływa jakoś na balans rozgrywki a jedynie poprawia sporo błędów.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser621

Guest
Aktualizacja naprawiła bardzo uciążliwy dla elfów błąd otrzymującymi w kółko zadania Krasnoludów po zakończeniu zadania wymagającego kasacji Portalu Krasnoludów, dzięki temu teraz jest dużo mniej klikania i baterie w myszce wystarczają na dłużej ;)

Co do cudów to do tej pory czekam na odłamki Górskie Hale a cały czas wypadają do pozostałych których mam już po kilkadziesiąt i nie ma co z nimi robić. Dlatego nowości w postaci cudów nowej rasy raczej mnie mało interesują bo wylosować odpowiednie odłamki to jest duża sztuka, nie wspominając o absurdalnie długich czasach zwiadu co razem potrafi nieźle zniechęcić. Oczywiście można się posilić diamentami ale chyba dużo się tymi cudami nie zyska żeby w nie inwestować.
 

DeletedUser580

Guest
Aktualizacja naprawiła bardzo uciążliwy dla elfów błąd otrzymującymi w kółko zadania Krasnoludów po zakończeniu zadania wymagającego kasacji Portalu Krasnoludów, dzięki temu teraz jest dużo mniej klikania i baterie w myszce wystarczają na dłużej ;)

Poważnie? U mnie w zadaniach nadal plątają się Krasnale... Nadal też mam zadania zdublowane i pomieszane, a support po miesiącu zamknął moje zgłoszenie bez żadnej informacji, że coś zostało naprawione bądź nie. Fajnie... ;)
 

DeletedUser

Guest
U mnie w zadaniach nadal plątają się Krasnale... Nadal też mam zadania zdublowane i pomieszane
Nie Ty jedna. Mam dokładnie to samo co Ty...

EDIT: Przypomniało mi się coś jeszcze zabawnego z forum bety. Ponoć tam ten bład naprawiono. Znaczy częściowo ;) Załatali go dla ludzi, ale u elfów on nadal występuje :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser621

Guest
Hmm... Gram elfami i u mnie naprawdę nie ma już zadań z krasnoludów (przed aktualizacją były), przewija się tylko jeden krasnal w zadaniach ale zadanie to dotyczy produkcji trunków i chleba więc ok. Skoro u was nadal jest ten błąd to muszę być farciarzem. Support musiał u mnie niechcący coś zepsuć, w takim razie muszę to opić ;)
 

DeletedUser626

Guest
Zadania z krasnoludami nie powinny się już zapętlać, ale jeśli ktoś był na początku lub w środku linii zadań, to trzeba ją "przeklikać" do końca, wtedy nie powinny już wrócić.
 

DeletedUser

Guest
Przeklikałem pętlę kilkanaście razy wczoraj i dziś... Bezskutecznie.
 

DeletedUser

Guest
Czy ja jestem ślepy, czy zmieniono czas produkcji Ambrozji? Wcześniej było 16h, a teraz mi pokazuje w Farmie Dnia, że czas to 10h o_O
 

DeletedUser449

Guest
Od początku było 10 godzin. Nawet dla pewności sprawdziłem wiki oraz historię zmian farmy dnia.
 

DeletedUser352

Guest
Ja tylko czekam kiedy zniknie niepomijalne zadanie zwiazane z budową badziewnej Akademi Magii
 

DeletedUser479

Guest
Poważnie? U mnie w zadaniach nadal plątają się Krasnale... Nadal też mam zadania zdublowane i pomieszane, a support po miesiącu zamknął moje zgłoszenie bez żadnej informacji, że coś zostało naprawione bądź nie. Fajnie... ;)
Zgłoszenie mogło się zamknąć samo w jakiś czas od ostatniej odpowiedzi pewnie.
Ja tylko czekam kiedy zniknie niepomijalne zadanie zwiazane z budową badziewnej Akademi Magii
To raczej nie zmiknie, ale miejmy nadzieję, że w końcu poprawią ten budynek i co on daje...
 

DeletedUser79

Guest
Konieczność budowy akademii magii, zarówno u mnie jak i u kolegów z bractwa skutkuje tym, że zrezygnowaliśmy z wypełniania zadań głównych - pozostają jedynie te powtarzalne. Marne rozwiązanie jeśli chodzi o swobodę gry.
 

DeletedUser854

Guest
Kiedy wyrzucicie zadanie, ktore nakazuje budowe Akademii Magii? Ja walcze o kazda kratke zeby cos dobudowac a tu 25-kratkowy budynek, ktory bedzie bezuzyteczny jak relikty wykorzystam.. Osobiscie nigdy go nie zbuduje, szkoda ze przez to zadan glownych nie mam.
 

DeletedUser37

Guest
Dobry :)

W wątku o aktualizacji 1.2 jest napisane że
  • Skasowanie Portalu rasy gościnnej nie spowoduje już kasacji towarów z danej rasy.
A tym czasem przy próbie sprzedaży portalu Krasnoludów wyskakuje taki komunikat:
2m0knl.jpg

To jak to jest jak sprzedam portal, stracę zgromadzone surowce czy nie?
 

DeletedUser62

Guest
Portal = Magazyn stracisz towary tego Portalu, nie wiem co za nie okrzesany i nierozumny czlek stwierdzil, ze "po skasowaniu Portalu surowce pozostana" :mad: gdzies taki tekscik na forum sie przewinal :(

i jeszcze jedna sprawa - Akademia Magii dlaczego tak uporczywie twierdzicie, ze jest calkowicie zbedna ???? To jest zadanie glownej sciezki, taki jest zamysl tworcow gry, wiec w czym problem ? Jak nie pasuje fabula i zasady gry to w nia nie gram i po sprawie ! Skad u licha wiecie jakie jeszcze z czasem czary beda splatane w tej Akademii ???? Nic tylko buczenie i buczenie :confused:
Podobna sytuacja byla jak tylko weszly pierwsze Cuda, ojej jakie pomyje poszly na nie :(

Co wchodzi jakas nowosc do gry to zaraz fochy robicie :eek: az sie boje co tu wypisywac bedziecie jak tylko pojawia sie Turnieje, no ... to dopiero bedzie lament i placz :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry