• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.22

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser110

Guest
Dodano wiele ulepszeń poprawiających działanie gry związane z drogami i połączeniami budynków z drogą.
??? Mogłabyś wyjaśnić o co chodzi? Do tej pory nie kojarzyłem żadnych problemów z drogami, co tu można naprawić?
 

DeletedUser626

Guest
Po pierwsze poprawiłam literówkę ;)
Co do samej treści, nie chodzi tutaj o błąd z Akademią, to jest uwzględnione na liście naprawionych błędów. Punkt z poprawek dotyczy reworku tooltipów i ikon dot. połączenia budynków z drogami, nie tyle nawet graficznego co technicznego, żeby pojawiały się wtedy kiedy powinny i brzmiały adekwatnie do sytuacji, dodano też nowy warunek połączenia. Głównie jest to potrzebne ze względu na nową rasę gościnną i połączenie typu budynek do budynku.
 

DeletedUser382

Guest
ciekawe ilu grających wie co to rework tooltipów, z mojego doświadczenia to sporo szczególnie starszych patrzy na to jak na zjawę. Sama w kilku postaw obstawiałaś nas , że to forum polskie, pisać po polsku , nie kopiować z bety , wiec napisz "przetwarzania/powstawania dymków " (nienajlepsze to przetłumaczenie ale zawsze) . Właśnie takie drobiazgi powodują że typowi klikacze nie zagladają na fora bo nic z żergonu fachowców nie kumają.
 

DeletedUser626

Guest
Masz rację, sprecyzuje więc: zmiana dotyczy przebudowy systemu dymków (wyskakujących okienek) z komunikatami np. o braku połączenia budynku z Ratuszem.
 

DeletedUser967

Guest
  • Naprawienie problemu związanego z Akrobatami Ostrzy produkowanymi w Krasnoludzkim Bastionie, a nie zaliczanymi do ilości posiadanego wojska. Rekompensatą związaną z wystąpieniem tego błędu.

? Chyba nie dokończyłaś @Dragomira :)

A co w związku z wykrzyknikami w księdze?
 

DeletedUser626

Guest
Dzięki, poprawiłam.

Wykrzykniki wymagają przetestowania, jeśli poprawka jutro zadziała to zostanie dodana do aktualizacji, jeśli nie to nie.
 

DeletedUser898

Guest
"Naprawienie problemu związanego z Akrobatami Ostrzy produkowanymi w Krasnoludzkim Bastionie, a nie zaliczanymi do ilości posiadanego wojska. Rekompensatą związaną z wystąpieniem tego błędu."
Zapomniano o takim samym błędzie występującym już aktualizacje wcześniej tj. z Elitarnymi Łucznikami produkowanymi w Świątyni Wesołych Grzybków a nie zaliczanymi do ilości posiadanego wojska.
 

DeletedUser48

Guest
Po aktualizacji dodaje Akrobatów Ostrzy, ale nie dodało zaległych.
 

DeletedUser1174

Guest
W menu Antycznych Cudów brak informacji, że wymagają drogi.
Zaobserwowałem zmianę pozycji w rankingu po tej aktualizacji. Co jest tego przyczyną?
 

DeletedUser174

Guest
a ja bym chciała wyrazić swoje słowa uznania dla pracy nad tą aktualizacją. Jestem pełna podziwu. Ten zapał, konsekwencja... widac ile pracy i wysiłku włozono w ostatnia aktu. Brawo! Co jeszcze wymyslicie żeby zmotywować graczy do zaprzestania grania? Zmiany na targu - mistrzostwo!!! Tylko co ja mam teraz ze złotem robic, bo na surke juz nawet sie nie będzie go opłacać wymieniać
 

DeletedUser1174

Guest
a ja bym chciała wyrazić swoje słowa uznania dla pracy nad tą aktualizacją. Jestem pełna podziwu. Ten zapał, konsekwencja... widac ile pracy i wysiłku włozono w ostatnia aktu. Brawo! Co jeszcze wymyslicie żeby zmotywować graczy do zaprzestania grania? Zmiany na targu - mistrzostwo!!! Tylko co ja mam teraz ze złotem robic, bo na surke juz nawet sie nie będzie go opłacać wymieniać

Kupuj książki :) Ja jedyne zakupy u kupca robię w trakcie eventów, gdy trzeba ileśtam surowca zdobyć, a nie ma na rynku. Poza tym, kupiec mógłby nie istnieć, ceny poprzednie i obecne są absurdalne w relacji do kosztów produkcji i wymiany.

PS. Obecnie kupiec oferuje mi surowce trzeciego poziomu w cenie 6,4k złota za sztukę. Chętnie sprzedam kupcowi takie same surowce za połowę ceny, czyli po 3,2k za sztukę :D po minimum 300 tysięcy każdego. Kupię za to po 960 książek na kazdy surowiec, w cenie około 1000k za sztukę :D Tyle w kwestii balansu ekonomii :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser382

Guest
wyłączyłem, ale podobno graficy sa zarobieni po uszy, programiści nie śpią po nocach, a mają czas na taki syf, a statystyk bractw jak nie było tak nie ma , a ....... i tu mogę wypisywać całą litanię. [ .pip..pip...] (ocenzurowałem się)
 
Status
Zamknięty.
Do góry