• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.1

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1088

Guest
te zadania są jedno na dzień czy można wszystko na raz zrobić?;)
 

DeletedUser1088

Guest
to pewnie event będzie błyskawiczny:););)
jakieś kilka godzin rozrywki
 

DeletedUser629

Guest
I znowu będzie troszkę urozmaicenia < hura > .... bo już ciut monotonnie się zrobiło ... a co za tym idzie ... nudno :p
 

jakub357

Łucznik
Apropo tego eventu, to powiem, że nagroda taka sobie...

event.jpg
by: cra
zywizard.info
Statystyki słabe, jak na jedyną nagrodę, którą można zdobyć.
 
Ostatnia edycja:

Christo

Rozbójnik
No nie powiedziałbym czy słaba. Ludków jest dosyć sporo i daje 168 na kratkę. W porównaniu z Zimową Gwiazdką - 167 na kratkę, Kult Feniksa - 145 na kratkę. Może trochę kuleje z kulturą, ale uważam za dobrą nagrodę :)
 

DeletedUser1412

Guest
Ja się też cieszę jak Agafi99, że coś się będzie działo :) Nagroda jest (i małe nagrody, prawie za friko), daje korzyści i ładnie wygląda :D
 

jakub357

Łucznik
Wygląd tego budynku uważam, że jest piękny. Dobra robota. Zresztą, co do grafiki Elvenaru to jeszcze nigdy nie miałem żadnych obiekcji - jest naprawdę smaczna.
Co do statystyk budynku, to w sumie macie rację - są niezłe. Ważne, że będzie się działo coś fajnego :)
Ogółem event bardzo na plus; im więcej tego typu przedsięwzięć, tym lepiej
 

Hassano

Łucznik
A ja mam takie pytanko troche z innej beczki :) mianowicie w obecnym turnieju przy negocjacjach najważniejsze surowce to stal, zwoje i pyłek. Czy ma ktoś wiedze albo taką liste w której będzie wypisane co w danym turnieju jest najbardziej potrzebne przy negocjacjach??
 

jakub357

Łucznik
Tournament_Order.jpg


Gdy turniej marmuru (1) - potrzeba głównie marmuru (1), kryształów (1) i eliksirów (1). Czyli pierwsze towary każdego ze szczebla.
Gdy turniej zwojów (2) - trzeba stali (2), zwojów (2) i pyłu (2)
Gdy jedwabiu (3) - trzeba drewna (3), jedwabiu (3) i klejnotów (3).
Gdy klejnotów (3) - trzeba drewna (3), jedwabiu (3) i klejnotów (3).
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1115

Guest
Czyli teraz następny turniej będzie drewniany ? Tak wyczytałem ze schematu .Trzeba szkolić jednostki na miotaczy ?
 

DeletedUser1412

Guest
A pod spodem masz ikony głównego typu wrogich jednostek, z którym przyjdzie się mierzyć podczas walk turniejowych
Proszę mnie oświecić: teraz mamy stal, a u wroga u mnie dominuje ciężka jednostka, a z grafiki wynikałoby, że powinna być lekka strzelająca.. nie rozumiem :oops:

no chyba, że znaczniki wykazują, to co akurat mamy "produkować" w koszarach
 

DeletedUser1088

Guest
opis wszystkich prowincji jest na crazywizards
każda opisana po kolei z podziałem na rasy i co szkolić
 

DeletedUser629

Guest
@chudya dokładnie tak, jestem w ostatniej epoce ... i to co najbardziej wciągnęło mnie w tej epoce ... już minęło ... wsio ustawione i została monotonia ... produkcja buteleczek z zawartością i ostatnie rozbudowy ... :p
@Gocha83 z mojego schematu co sobie zapisałam ... to są pokazane podstawowe jednostki woja ... które trzeba szkolić w danym turnieju :cool:ale fenomenem nie jestem w tej dziedzinie :D ... niech jeszcze inni się wypowiedzą ....
 

Hassano

Łucznik
Proszę mnie oświecić: teraz mamy stal, a u wroga u mnie dominuje ciężka jednostka, a z grafiki wynikałoby, że powinna być lekka strzelająca.. nie rozumiem :oops:

no chyba, że znaczniki wykazują, to co akurat mamy "produkować" w koszarach

Jest spora szansa że grafika powstała przed wymieszaniem jednostek elfów i ludzi oraz przed zmianami jednostek wroga w prowincjach :)
 

jakub357

Łucznik
Jest spora szansa że grafika powstała przed wymieszaniem jednostek elfów i ludzi oraz przed zmianami jednostek wroga w prowincjach :)

Oh! Dokładnie tak - to były stare grafiki dominujących jednostek w danych prowincjach turniejowych. Przepraszam, błąd już usunąłem.
Oraz, tak jak było już mówione, na crazywizard.info są zaktualizowane informacje o wrogach turniejowych, a także jak przeciwko nim walczyć i jakie jednostki sprawdzą się najlepiej w walce z nimi, w zależności od naszej rasy elfów, bądź też ludzi :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry