• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Jeśli jesteśmy w karczmie, to nie może zabraknąć...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1447
  • Data rozpoczęcia

Za co najbardziej lubisz pizze?

  • tak

    Głosy: 8 100,0%

  • W sumie głosujących
    8

DeletedUser1447

Guest
... czegoś na ząb, prawda? ;)
 

Załączniki

  • DSC00040.jpg
    DSC00040.jpg
    548 KB · Wyświetlenia: 21

DeletedUser629

Guest
ano dokładnie ... a jak pizza to do niej najlepsze zimne c[_] ... stuk :)
 

Deleted User - 172852

Guest
Kurczaczek satay w sosie z orzechów nerkowca + ryż jaśminowy gotowany na parze + warzywka. Pyyychotka :)
 

DeletedUser1447

Guest
Kurczaczek satay w sosie z orzechów nerkowca + ryż jaśminowy gotowany na parze + warzywka. Pyyychotka :)

NAjpierw piszesz w tematach o o alkoholizmach, nekrofilii , i innymi zgorszonymi tematami a później wyskakujesz z takim czymś? Skomplikowana Twa osobowość ;)
 

Deleted User - 172852

Guest
NAjpierw piszesz w tematach o o alkoholizmach, nekrofilii , i innymi zgorszonymi tematami a później wyskakujesz z takim czymś? Skomplikowana Twa osobowość ;)

Nikt nie jest doskonały :) A ja mam dość duży rozrzut jeśli chodzi o zainteresowania :)
 

jakub357

Łucznik
Zaczął się sezon na truskawki, więc ostatnio miałem ryż z truskawkami, a dzisiaj naleśniki :)
Co jeszcze można z nimi ciekawego zrobić?
 

DeletedUser1447

Guest
z naleśnikami??

3388_nalesniki-z-dzemem.jpg
 

Deleted User - 172852

Guest
Zaczął się sezon na truskawki, więc ostatnio miałem ryż z truskawkami, a dzisiaj naleśniki :)
Co jeszcze można z nimi ciekawego zrobić?

Truskawki można zalać kwaśną śmietaną, pognieść widelcem i zasypać cukrem. Cudowna bomba kaloryczna i pożywka dla próchnicy. Ale jakie to pyyyszne :) Moim zdaniem warte grzechu :)
 

DeletedUser629

Guest
Polecam jeszcze ... omlet z truskawkami ... pizze owocową ... placek z truskawkami i słodką kruszonką ... ale najlepszy jest swojski makaron z truskawkami ... mniam :rolleyes:
 

Deleted User - 172852

Guest
Polecam jeszcze ... omlet z truskawkami ... pizze owocową ... placek z truskawkami i słodką kruszonką ... ale najlepszy jest swojski makaron z truskawkami ... mniam :rolleyes:

Nie, no... Chcesz pizzę profanować owocami? :)
Aczkolwiek słyszałam, że w niektórych jadłodajniach podają pizzę z frytkami. Brrr... :confused:
 

DeletedUser1447

Guest
Alex25

Ojej, chciałbym taką żonę. Przecież Ty wszystko o wszystkim wiesz...



a swoją drogą, to właśnie rośnie rabarbar :)
 
Do góry