• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Sytuacja Arendyll

  • Rozpoczynający wątek Atrewian
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
W tym temacie zapraszam do wymiany poglądów na temat gry na serwerze pierwszym.
 

DeletedUser9

Guest
Co jak co, ale nad nazwą serwera mogli się troszke postarać....:p
"PL1" to tak troche....nieładnie wygląda.

Czy planowane są jakieś inne nazwy serwerów i jest to tylko chwilowa nazwa czy raczej już tak zostanie?
 

DeletedUser

Guest
Każda nowa gra ma na początku w nazwie serwera liczbę.
Nie ma w tym nic dziwnego, mam jednak nadzieję, że kiedyś to zmienią
 

DeletedUser

Guest
@Atrewian nie każda gra, bo niektóre normalnie mają już nazwę i tyle :)
Myślę, że to kwestia czasu i będzie nazwa normalna :)
 

DeletedUser

Guest
No tak, ale w niektórych grach nazwa serwera już na początku jest oczywista.
Tutaj to nie jest takie oczywiste według mnie i trzeba by wymyślić coś.
 

DeletedUser9

Guest
Mnóstwo gier w jakie grałem, odrazu wychodziły z "dobrymi" nazwami serwerów, na FoE też był odrazu Arvahall więc i tutaj serwery powinny mieć jakieś sensowniejsze nazwy.

Zatem czy team ma jakieś informacje w tej sprawie, czy planowana jest zmiana nazw czy też pozostanie bez zmian? :p
 

DeletedUser

Guest
Nazw nie będzie i będziemy używać określeń "Gram na PL1" :p
 

DeletedUser

Guest
Nazw nie będzie i będziemy używać określeń "Gram na PL1" :p

Na Plemionach przykładowo funkcjonuje proste nazewnictwo - po prostu "Świat X", gdzie X oznacza numer świata. Kwestia przyzwyczajenia, mi nie przeszkadza PL1 :)
 

DeletedUser14

Guest
Na Plemionach przykładowo funkcjonuje proste nazewnictwo - po prostu "Świat X", gdzie X oznacza numer świata. Kwestia przyzwyczajenia, mi nie przeszkadza PL1 :)

Na TW2 też są normalne nazwy, więc chyba chcieli coś zmienić zamiast dawać kolejne nazwy 1, 2,3 ... :p
 

DeletedUser9

Guest
No wiesz....jeden i ten sam string + index i nie trzeba sie meczyc w wymyslanie nazw pod nowe stringi :confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
No to dzisiaj też ruszyłem, w końcu jakaś nowość po za plemionami będzie trzeba się połapać ale zawsze jakaś odmiana, gra fajnie się prezentuję :)

images
 

DeletedUser13

Guest
I powiem szczerze, choć możliwości są jeszcze bardzo ograniczone to już wypada świetnie ;)
 

DeletedUser

Guest
Mi osobiście gra też się spodobała i zostanę tu na dłużej :)
 

DeletedUser63

Guest
nazwa "PL 1" mi odpowiada odrazu wiadomo który serwer jest nowy a które w przyszłosci bedą stare a króre nowe, prosta finkcjonalna formuła, bez jakiś niewymawialnych udziwnionych nazw.
 

DeletedUser

Guest
w tw2 są nazwy światów ale i tak większość posługuje się zwrotami "pl1, pl5" :D
 

DeletedUser

Guest
No i tak tutaj będzie, po co te nazwy wymyślać, jak można się posługiwać "PL1, PL2" :)
 

DeletedUser46

Guest
dlaczego najsilniejsza jednostka elfow jest ponad trzykrotnie silniejsza od najsilniejszej jednostki ludzi jednoczesnie posiadajac wiecej punktow zycia?
Nie powinno to byc bardziej wyrownane?
 
Do góry