• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

trąbki! więcej trąbek...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser174

Guest
ubolewamy nad tym, ze nas nie słuchają i mają w nosie nasze pomysły/postulaty. To nasza wina! Mamy złe pomysły. chcecie mieć pomysł który wprowadzą? Zachęcam do debaty na temat: ile nowych trąbek i gdzie można umieścić

proponuje nowe okienko z trąbką na "oferty dnia" -sklepik otwarty 24h z towarem promocyjnym. 2k desek za 4k diaxów, 100 akrobatów za 4k diaxów itd. Byłoby super!
 

DeletedUser1470

Guest
wiecej trąbek:D:D i proponuje jeszcze super bosa co 4 prowincje turniejowe zeby nie bylo tak latwo dla tych co jednak czasem korzystaja z wojska:p
 

Deleted User - 172852

Guest
Trąbka - takie niegroźne słowo, a jednak gdy tylko wchodzę na forum, ciągle mi się tu majta przed oczami :)
Kikimoro - już prawie nabawiłam się trąbkofobii :)
 

jakub357

Łucznik
i proponuje jeszcze super bosa co 4 prowincje turniejowe zeby nie bylo tak latwo dla tych co jednak czasem korzystaja z wojska:p
Ooo, bosa jeszcze nie było. Uwaga, bo pomysł przejdzie!

nabawiłam się trąbkofobii :)
Trąba w elvenie stała się symbolem. Oznacza ignorancję w stosunku do graczy; zajmowaniem się pierdołami, zamiast sprawami najdonioślejszymi, a także kłamstwo i manipulację.
 

DeletedUser174

Guest
Trąba w elvenie stała się symbolem. Oznacza ignorancję w stosunku do graczy; zajmowaniem się pierdołami, zamiast sprawami najdonioślejszymi, a także kłamstwo i manipulację.

otóż to!

sama trąbka jako pomysł bardzo zacny. Ale biorąc pod uwagę ile naprawdę potrzebnych rzeczy leży i kwiczy to trąbka nie miała prawa powstać.


a pomysł z bosem przedni :D może jest cosśna rynek by sie przydało?
 

Deleted User - 172852

Guest
Trąba w elvenie stała się symbolem. Oznacza ignorancję w stosunku do graczy; zajmowaniem się pierdołami, zamiast sprawami najdonioślejszymi, a także kłamstwo i manipulację.

Ależ ja to wszystko wiem :) I bardzo lubię wypowiedzi Kikimory na temat tego instrumentu (w zasadzie jestem ich fanką) :)
A co do bossa... Faktycznie, należy uważać, co się tu wypisuje, bo tak groźny pomysł może zostać podchwycony i wprowadzony do gry w bardzo krótkim czasie :)
 

DeletedUser174

Guest
hm mam fankę:D super!

od zawsze było tak, że im bardziej idiotyczny pomysł z tym większym entuzjazmem był forsowany. Nie możesz pokonać wroga? Przyłącz się do niego :D

Nic nie poradzimy że ig ma taką politykę a nie inną. Ale możemy się z tego pośmiać. a co się pośmiejemy to nasze. tylko to nam pozostało. No i nie kupowanie diaxów jeszcze - ja system płatności bojkotuje już prawie 2 lata. Bardzo dobrze mi to idzie :D I też nie zamierzam zmieniać swojej polityki

Dlatego dzięki ig za trąbkę :D ona jest niezrównana

ps: mam tez uczulenie na sam dźwięk trąbki, bo przyprawia mnie o ból głowy. Aczkolwiek saksofon działa szybciej. To może kolejnym znakiem graficznym powinien być właśnie saksofon? Też może ładnie wyglądać
 

DeletedUser626

Guest
Widzę, że dobrze się bawicie, tylko nie w tym dziale. Przenoszę temat do offtopu, gdzie jego miejsce :)
 

DeletedUser174

Guest
oftop o_O a to trąbka nie jest elementem gry tak jakoś przez przypadek? Rozmawiamy o krostach na tyłku czy jednak o wybitnie ważnej części gry, nad którą autorzy musieli się pochylić i nas ciemny lud uszczęśliwić? Faktycznie trąbka i pryszcz w intymnym miejscu mają w mojej ocenie wiele wspólnego, ale tak oficjalnie o tym mówić szefowej całego Teamu??? :eek: Nam niewdzięcznikom trudno jest dogodzić, ale od razu tak nazywać rzeczy po imieniu? Nowa jakość?o_O

cały dział "pomysły i propozycje" jest jedna wielka kpiną z graczy. W sumie nawet jakby go nie było nikt by nie zauważył różnicy. I tym bardziej nie rozumiem zasady przeniesienia tego wątku... no chyba że jednak istnieje znak równości pomiędzy ta krostą a trąbką. ale żeby od razu liczyć do miliona krosty... ja chyba podziekuję za taką "rozrywkę"
 

Deleted User - 172852

Guest
Bu. No i nie zostanę "rozbójnikiem". W offtopie nie nalicza postów :(
Niech mnie ktoś przytuli :(
 
Do góry