• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

ZŁOTO I NARZEDZIA [CZYTAĆ]

  • Rozpoczynający wątek eXistenZ
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser68

Guest
ja też uważam że zadania powinny polegać na tym co sami musimy zrobić, wytworzyć, a nie na handlu. Tacy jak ja co nie mają z kim handlować dużo tracą na takich zadaniach, a sa i tacy jak widać, co bardzo się na nich bogacą.
Ja jak widać również popieram Macedora
 

DeletedUser123

Guest
Wykorzystywanie bugów, administracja powinna wyciągnąć z tego konsekwencje.
 

DeletedUser13

Guest
Boże ludzie, o czym Wy piszecie? Jakich bugów?!?! Misja o której mowa, jest misją powtarzalną (1-10), których na etap badań zawsze jest kilka. Dopóki Gracz nie odblokuje sobie dalszej części drzewka badań, może pomijać 9 pozostałych i klepać tą samą, dogodną dla siebie misję i czerpać z niej korzyści, bo spełnia warunki w niej podane i nie łamie w żaden sposób regulaminu gry.
 

DeletedUser55

Guest
czyli scchoopac wedlug cb jesli znajde sobie 2 osobe z ktora bede wymieniac sie surowcami 1:1 i w 2 strone tak zebym nic nie stracil ani nie zyskal ,tylko po to by zrobic questa i jesli zarobie 20kk kasy na dzien przez to czy to w porzadku? w kilka dni wymaxuje sb drzewko technologiczne
 

DeletedUser13

Guest
Nie mówimy teraz o kwestii moralnej. Z pewnością nie jest to bug. Wykorzystanie tego tricku na jednym łączu, może być podpięte pod push. W innym przypadku - wolna droga.
I nie chodzi o to, że popieram ten pomysł (bo tak nie jest, a misję ukończyłem 2 razy, bo mi się przewija przez 'powtarzalne'), tylko o reguły. A w tym przypadku nie ma mowy o ich złamaniu.
Aha - do wymaksowania drzewka same złoto nie wystarczy, to tak nawiasem mówiąc...
 

DeletedUser55

Guest
ale ulatwi gre ;) w niesamowity sposob . jesli sie okaze ze jest okej robienie czegos takiego znajde jakiegos sasiada i sam zaczne tak robic a pewnie wielu bedzie chetnych . narzedzi nigdy za duzo :)
 

DeletedUser13

Guest
Słuchaj, wszystkie gry Inno mają tendencję do misji powtarzalnych.
Jako Gracz FoE, który obecnie nie ma co w nim robić (czyt. skończone wsio, wywalczone wsio i w ogóle sielanka) mam do dyspozycji tylko 2 z 5 misji powtarzalnych jednocześnie. Oto one:
1) Zbierz X monet.
2) Zbierz/wyhoduj etc X z Y (gdzie X to nazwa zaopatrzenia (24h) a Y to nazwa budynku zaopatrzeniowego zależnego od epoki w jakiej znajduje się Gracz).
2a) J.w z tym że chodzi o inny budynek zaopatrzeniowy.
2b) J.w z tym że chodzi o inny budynek zaopatrzeniowy.
3) Zapłać X monet i zapłać Y zaopatrzenia.
4) Wydaj X punktów rozwoju.
5) Zbierz X zaopatrzenia.
Uważasz że mam ochotę robić każdą? Otóż nie - wybieram sobie dwie z nich i pomijam kolejne aż do pojawienia się powtórnie tej samej. Czy ja łamię reguły gry?
 

DeletedUser55

Guest
ale czy tutaj chodzi o to zeby robic dana misje w 1 min? w nieskonczonnosc i czerpac z tego korzysci? nie raz grajac w mmorpg gdzie ludzie korzystali na bledzie gry . duzo wiecej osiagnieli niz inni .
 

DeletedUser14

Guest
Tylko to nie jest błąd, to tylko jedna z możliwości wykonania zadania, ludzie. Decyzja, czy to dobra droga czy nie nie należy do nas. Skoro coś takiego może wykorzystać każdy, jest to wiadome także na becie i jak widać nie zostało naprawione (a wątpię, żeby o tym nie wiedzieli) to chyba tak ma być.

Macedor - po to są misje powtarzalne by się wzbogacić, szybciej czy wolniej to już zależy od uporu gracza.
 

DeletedUser55

Guest
dodam ze tez mam tylko kilka zadan ktore robie . np zebranie 600 dobr ale raz na 3h bo tak pozwalaja mi zasoby zebranie 2000 narzedzi raz na godzine . walki raz na godzine . zebranie 50k golda tez mniej wiecej raz na godzine . cos tam sie jeszcze znajdzie :)
 

DeletedUser13

Guest
Jak już pisałem nie popieram takich praktyk, ale misja jest 'powtarzalna', nie jest bugiem i dopóki Gracz nie wejdzie w nowy etap drzewka rozwoju będzie mu się powtarzać do momentu, aż mu się znudzi. Nie łamie regulaminu. Możemy lamentować na temat czerpania korzyści, ale otrzymali od gry taką furtkę i ją wykorzystują i wszystko zgodnie z regułami.
A najlepszy we wszystkim jest fakt, że niewiele osób mogło dojrzeć takie wyjście, a 3 czy 4 już temat o tym na forum tylko poszerza grono takich Graczy...
 

DeletedUser9

Guest
Zgadzam sie z psotem Macedora z 2 strony, to zadanie powinno byc ograniczone do zbiorow, nie do kazdej mozliwej opcji ich zdobycia ;)
 

DeletedUser63

Guest
To jest gra online gra sie z ludzmi i zadania gdzie sie współpracuje z sasiadami dla obopulnej kożysci sa jak najbardziej pożądane, każdy może współpracować a że 98 % graczy pewnie nawet nie zajżało na forum i nie wie o tym to ich problem, nie róbcie z gry online single player.
 

DeletedUser

Guest
Wszystko OK. Byle nie robić tego na jednym łączu i nie tworzyć fikcyjnych kont do pushowania w takich włąsnie misjach.
 

DeletedUser

Guest
Wszystko OK. Byle nie robić tego na jednym łączu i nie tworzyć fikcyjnych kont do pushowania w takich włąsnie misjach.

I pisze to osoba z Team az trudno w to uwierzyć , to teraz powiec mi jaki sens ma ta gra co jest jej celem ? jak zarabianie (zlota , narzedzi , sorowcow ) to kwesta dogadania się z sąsiadem i powtarzanie misji , po co mam budować rezydencje , warsztaty , manufaktury czy nawet budynki do kultury ?? jak to teraz zbędny aspekt wystarczy zapełnić cale miasto zbrojownia i postawić koszary .

Misje powtarzalne nie powinny mieć ograniczeń ale nie na takich zasadach , powinno to wszystko się odbywać w obrębie wytwarzania swoich zasobów a nie przekazywania sobie surowców miedzy graczami , aż odechciewa się grac
 

DeletedUser

Guest
Nie pisałam wcale, że uważam, że takie postępowanie jest dobre. Jednak póki nie zostanie zmieniony regulamin/ typ wykonywania zadania: np. tylko wytworzenie bez handlu, nie możemy za to karać.

Jeśli takie akcje robione będą z jednego łącza to wtedy będzie to traktowane jako złamanie regulaminu.
 

DeletedUser9

Guest
Owszem, co nie jest zabronione to jest dozwolone, ale ta sprawa zostala juz tu zgloszona jako 'bug' i przez team potwierdzona ze JEST to bug - a w regulaminie jasno i wyraznie jest napisane, ze wykorzystywanie bugow jest zabronione.
 
Status
Zamknięty.
Do góry