• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Licznik z datownikiem odwiedzin w cudownych budynkach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1921
  • Data rozpoczęcia

Czy powinna być umieszczona data po włożeniu pw do danego cudu?


  • W sumie głosujących
    8
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser1921

Guest
Witam
Mam taką ideę: Zrobić taki licznik odwiedzin :datownik kiedy były wkładane punkty wiedzy do danego cudu. Dlaczego ułatwiło by funkcjonowanie,ponieważ dając pw w cudownych budynkach była widoczność daty kiedy włożono w/w punkty;np.: Użytkownik A daje użytkownikowi B z Bractwa w/w do danego lub większej ilości cudów pw danego dnia np.: 01-10-2017 i jest przerwa bo(...). Wtedy członkowie bractwa widzą kiedy dany członek bractwa dodał w/w. Wtedy by się uniknęło nie potrzebnych sprzeczek w bractwie kiedy kto dał dany pw.
PS. Przepraszam za brak grafiki,ale jestem noga z photoshopa :(
 

Deleted User - 172852

Guest
A to w Twoim bractwie istnieje jakiś przymus rozdawania PW w cudze cuda? :eek:
Pytam, ponieważ jestem tak zaskoczona, że kopara mi opadła na podłogę :) Do głowy by mi nie przyszło, żeby zmuszać współtowarzyszy do takich praktyk :)
 

DeletedUser1921

Guest
Nic z tych rzeczy, ale datownik zaczerpnąłem z innej gry InnoGames. I uwierzcie mi,że jest przydatna.
 

Deleted User - 172852

Guest
Jeśli nie ma przymusu, to nie rozumiem czemu miałoby to służyć i skąd te niesnaski w bractwie. Możesz to nieco naświetlić?
 

DeletedUser1921

Guest
Kłótni,nie ma. Ale taki datownik,może mieć wpływ większej skuteczności pomagania w badaniu cudu.
 

DeletedUser

Guest
Tak to prawda podgląd, licznik przydałby się.:) Jestem za.:)
Nie lubię marnować PW. Jeśli mam je wrzucać w cuda to wolałabym dogadać się z kimś z bractwa..., i zwinąć pierwszą nagrodę...

Bez podglądu sama zapominałam ile wrzuciłam w poprzedni poziom...:(((
 

DeletedUser626

Guest
Może ktoś jeszcze się wypowie? Czy chcecie coś takiego? Bo widzę w ankiecie też pusto.

Pomysł trzeba też sprecyzować. Gdzie taka data miałaby się pojawiać? Wpis w powiadomieniach typu "Gracz X zainwestował 5 PW w Twoją Złotą Otchłań" czy coś innego?
 

DeletedUser1550

Guest
Przeciez nie ma takiego przymusu,to umowa miedzy graczami,po co ten licznik ???
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Widziałem "opisy" bractw gdzie jest "nakaz" oddawania PW jeśli nie zdobędzie się odpowiedniej liczby pkt. w turnieju... należy 50 % książek oddać graczom którzy zdobyli najwięcej pkt... Teoretycznie mogę to zrozumieć... praktycznie po to przyjmuje się "słabszych" graczy by ich nieco podholować i rozwijać... umacniając tym bractwo... a nie żerować na słabszych graczach by rozbudowywać własne cuda...
Data na cudzie by się przydała ale taka np. kiedy wrzucono jakąkolwiek książkę po raz ostatni... by nie ładować w martwych graczy... Pozdrawiam.
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Jak dla mnie to tylko gadżet, który specjalnie by nie pomagał, ani nie przeszkadzał, już osławiona trąbka jest bardziej funkcjonalna.
Nie mówię "nie", ale uważam, że jest cała masa lepszych i bardziej potrzebnych rzeczy, które należałoby wprowadzić/zmienić, na których dobrze by było, by twórcy się skupili - niektóre od nawet 2 lat mają status "zgłoszone" i chyba doczekają świętego Dygdy.
 

DeletedUser1921

Guest
Może to powinno się znajdować w danym cudownym budynku koło nazwy gracza który dał pw :)
 

DeletedUser2014

Guest
Ja bym rozszerzył ten pomysł. Data akurat wg mnie jest zbędna ale pomaganie na cudach jest jednym ze sposobów pozyskiwania runów i PW. Widziałbym w menu ANTYCZNE CUDA dodatkową zakładkę pomocy na cudach. Komu pomogłem, ile wrzuciłem, jaki jest stan zbierania i nagrodę jaką dostanę. Dodatkowo jak cud zostanie zbadany informację o tym czy coś z niego dostałem i ew. ile, na koniec przycisk ZATWIERDZ który kasuje dany cud z mojej listy jako zakończony. Coś takiego ułatwiłoby zapanowanie nad pomocą jak i nad ew. dosypywaniem do cudu gdy zależy nam żeby coś z tego uzyskać
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Ja może jestem nieco mniej wymagający... ale przydałby się choć komunikat podobny do tego jak ktoś da motywkę, czy zrobi zakupy... takie info Gracz XXX zakończył cud YYY otrzymałeś 5 książek i 1 runę...
Często wpadają "bonusy" z cudzych cudów o najróżniejszych godzinach i ciężko ogarnąć co i od kogo ;).
 

Azulena

Rozbójnik
W FoE (no sorry... wiem, że dwie różne gry... ale...) jest odpowiednik Cudów - Perły Architektury.
Tam jest komunikat - okienko, w którym jest:
- nick właściciela Perły,
- nazwa Perły,
- ilość pozyskanych za pomoc planów (odpowiednik Run), punktów rozwoju (identyczne z PW) i medali. (nie ma odpowiednika, na szczęście!!)
 

babaruba

Wędrowiec
Pomysł o umieszczeniu w typowym oknie powiadomienia hasełka " Gracz XXX zakończył rozbudowę YYY" w pełni popieram.
W temacie dodatkowych informacji >>Kto,Co,Gdzie,Kiedy<< dodatkowy gadżet, który moim zdaniem nie wniesie do Gry nic nowego.
Bez problemu możesz sprawdzić w zakładce rozbuduj Kto i Ile pomógł -> to są istotne informacje. A kiedy, to (przepraszam) nic mnie nie interesuje.
 

visit0r

Paladyn
Może ktoś jeszcze się wypowie? Czy chcecie coś takiego? Bo widzę w ankiecie też pusto.

Pomysł trzeba też sprecyzować. Gdzie taka data miałaby się pojawiać? Wpis w powiadomieniach typu "Gracz X zainwestował 5 PW w Twoją Złotą Otchłań" czy coś innego?
powiadomienia i tak juz mocno zasmiecone, ciezko trafic na wlasciwa informacje, na poczatek powiadomienia powinny miec kilka zakladek, np oddzielic handel od motywacji
 

DeletedUser2014

Guest
Pomysł o umieszczeniu w typowym oknie powiadomienia hasełka " Gracz XXX zakończył rozbudowę YYY" w pełni popieram.
W temacie dodatkowych informacji >>Kto,Co,Gdzie,Kiedy<< dodatkowy gadżet, który moim zdaniem nie wniesie do Gry nic nowego.
Bez problemu możesz sprawdzić w zakładce rozbuduj Kto i Ile pomógł -> to są istotne informacje. A kiedy, to (przepraszam) nic mnie nie interesuje.

Ja akurat mówiłem o odwrotnej sytuacji. Komu i kiedy JA pomogłem. Dla mnie to zdecydowanie ważniejsza informacja od tego kto pomógł mi
 
Do góry