• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Blokada zaproszeń

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1113
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1113

Guest
Witam,

Chciałbym zgłosić propozycję blokady zaproszeń do bractw, gdyż ich ciągłe otrzymywanie mnie coraz bardziej drażni! :(. Namolni gracze po kilka razy wysyłają zaproszenia jak by nie rozumieli iż chęć dołączenia powinna wyjść ode mnie, i to ja powinienem zabiegać o ewentualne przystąpienie (jeśli będę miał ochotę).

Myślę iż funkcja blokowania tego typu natrętów była by zbawienna dla graczy poszukujących spokoju przy grze.
 

DeletedUser174

Guest
nie musisz wymyślac koła od początku :) taka blokada już jest dostepna w grze.

Na stronie startowej bractwa jako arcy- masz opcje <edytuj> i po kliknięciu masz możliwość blokady zaproszeń/podań
 

DeletedUser80

Guest
Ale to chodzi o blokadę w drugą stronę:)
Jako gracz nie należący do bractwa nie masz możliwości zablokowania zaproszeń przychodzących.
 

DeletedUser1113

Guest
Dokładnie tak!, jako zwykły nie zrzeszony w żadnym bractwie gracz, nie mogę pozbyć się natrętów wysyłających mi zaproszenia... :(.
 

DeletedUser110

Guest
Możesz założyć jednoosobowe bractwo, wówczas zaproszeń nie dostaniesz. Ja tak zrobiłem na S2 i S3.
 

DeletedUser626

Guest
Bractwa są bardzo istotnym elementem gry, projektanci popychają Graczy w tym kierunku, a nie przeciwnym, nie będą więc podsuwać opcji gry solo. Ponadto, istnieje już rozwiązanie podane przez @Fredek z Fabryki Kredek i jest to jak najbardziej wystarczające.
 
Status
Zamknięty.
Do góry