• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Kolejne przygody bractw

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser80
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser80

Guest
Coby nie zaśmiecać niepotrzebnie wątku "co w trawie piszczy" otworzyłem specjalnie wątek dotyczący nadchodzące przygody bractw.
Na początek link do pomocnika po angielsku
A teraz mogę zacząć marudzić.
1. Kto wsadził tam orki? Jest to wykluczenie ogromnej ilości graczy jak nie większości bo nawet jeżeli już ktoś ma te orki to jest na etapie ciągłego niedoboru.
2. To samo z reliktami. Do pewnego poziomu każdy relikt jest na wagę złota a i potem niektórzy przerabiając je w akademii magii mają ich niedobór.
3. Surowce - niepotrzebny powrót. Znowu preferujący wyżej rozwiniętych graczy.
Podsumowując.
Drastycznie ograniczono możliwości słabszych bractw w których jest kilku rozwiniętych graczy a reszta praktycznie na przygody popatrzy. W efekcie nie trzeba będzie bojkotu, większość bractw zignoruje przygody bo ma świadomość, że być może nie dojdą nawet do pierwszego punktu.
Lipa, jak przygody wejdą na serwer będzie krzyk.
 

DeletedUser1447

Guest
W sumie fajnie, że chcą złapać jakiś balans i "ulepszyć" PB, dodając i sprawdzając nowe opcje (no nikt mi nie powie, że za 1'szym razem gdy wsiadł na rower to pojechał w siną dal na podróż krajobrazową), z drugiej strony jeśli będzie się to ciągnąć w takim tempie jak obecnie ma to miejsce i z takimi "udziwnieniami" , które już na wejściu są przedobrzone (te orki mnie rozbawiły, 500 sztuk reliktów również). To moim skromnym zdaniem ta gra umrze i się wyludni, zanim przygody będą wyglądać sensownie.


No ale to nie mi powinno zależeć żeby byli tu gracze, którzy chcieliby wkładać w to jakieś pieniądze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Midi67

Rozbójnik
PB 4 z tego co czytam na wskazanej stronie, to żadnych pozytywnych zmian nie będzie, ciekawe czy nagrody dadzą adekwatne do oczekiwań związanych z inwestycją czasu i surowców. Zgadzam się z opinią, że dużym utrudnieniem są orki i ich spore ilości ( jednak orki będą robili gracze, którzy je maja co nie wyklucza bractwa a tylko część mniejszych graczy z udziału wykonaniu danego zadania). Pozostawienie bez zmian wiru ... dla mnie żart :) a ilości niezbędnych reliktów... to już kpina...


Jak widać chyba zbyt mało graczy zbojkotowało PB 2 i PB 3
 

jakub357

Łucznik
Dali by jakiś fajny event, który by dobrze żarł - a były w przeszłości takie udane eventy. Czemu by nie pójść tym schematem; tylko tworzyć beznadziejne Przygody Bractw, na które mało kto ma ochotę?
 

DeletedUser174

Guest
takkk mobilizuja i integrują jak jasna... no ta... dżuma... Zwłaszcza jak większość nie chce ich klikać, a jedna albo dwie osoby jednak chcą, bo fun... tak nagrody denne ale fun... i przy okazji można to zrobić bo fun.... aż się chce grać jak Cie ktoś irytuje takimi tekstami. A potem widzisz te męki na mapie i nie wiadomo zabić z litości? pomóc? fun jak
 

DeletedUser2340

Guest
takkk mobilizuja i integrują jak jasna... no ta... dżuma... Zwłaszcza jak większość nie chce ich klikać, a jedna albo dwie osoby jednak chcą, bo fun... tak nagrody denne ale fun... i przy okazji można to zrobić bo fun.... aż się chce grać jak Cie ktoś irytuje takimi tekstami. A potem widzisz te męki na mapie i nie wiadomo zabić z litości? pomóc? fun jak
Tak narzekasz a zobacz, że sporo bractw jednak bierze udział i mają z tej Przygody ten "fun". Dla nas jest to zabawa a ja sam czuję się jak dzieciak jedzący pierwszy raz czekoladę.
Nikt Ciebie nie zmusza do wzięcia udziału w takich zabawach. Proste :)
 

kasiaczb

Zwiadowca
A czy gdzieś podano że przygody do nas wejdą w takiej wersji jaka jest obecnie testowana na becie? I czy wiadomo kiedy wejdą?
 

Osteres

Zwiadowca
Jeżeli wejdą w tej wersji to super :p
Tym razem mogę pochwalić IG za pomysł.
Mam 500 k orków, które mi zalegają niepotrzebnie. Przestałem je już dawno produkować.
Mam również sporo reliktów, pomimo ciągłej produkcji zaklęć a w Turnieju nie zawsze mieszczę się w top 100.
Oczywiście niektórych reliktów ciągle mi brakuje ale są jeszcze inne osoby w Bractwie... :D
 

DeletedUser626

Guest
Orki nie są niezbędne do ukończenia 3 map i odebrania nagród, a Bractwa walczące o ranking Przygody raczej nie będą miały z nimi problemu.
Natomiast ilość Reliktów potrzebnych do mapy prawdopodobnie zostanie zmniejszona - na wniosek Graczy z bety projektanci się temu przyjrzą jeszcze raz, zanim ta wersja Przygody się u nas pojawi.
 

DeletedUser856

Guest
No właśnie, podgląd wyprodukowanych odznak niewątpliwie usprawniłby nam grę. Obecna informacja przesyłana poprzez czat często zawodzi.
 
Do góry