• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Następny rozdział

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2879
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2879

Guest
Witam,
Mam małe pytanie.
Za chwile wchodzę w nowy rozdział ale nie odkryłam wszystkiego w „starym” czy jak otworzę skrzynkę i zbadam zwiad to będę mogła wrócić do tego „starego” rozdziału i zbadać to czego nie zbadałam czy przepada mi szansa??
 

DeletedUser1660

Guest
Jak zostały Ci do zbadania powiększenia, a podejrzewam, że tak to lepiej nie badaj :)
 

DeletedUser2017

Guest
Osobiście badam wszystko nie zostawiam sobie tyłów tak lepiej niż potem wracać po drzewku i patrzyć a czego to ja jeszcze nie zrobiłem :)
A jeśli chodzi o badanie na Powiększenie Oddziału można zostawić jak ktoś ma ochotę ale tylko te które nie są powiązane z resztą badań. W konsekwencji tylko w walce będzie mniejszy Twój oddział. Przydatne na początku oraz w turniejach kiedy mamy zrobione wszystkie Powiększenia i nasz oddział jest liczny lub nie wszystko zrobiliśmy z lenistwa czy innych oszczędności a oddział nasz mniej liczny i walka może być przegrana. Ale to tylko moja sugestia :D
Zawsze daną prowincje możemy sobie kupić.
 

DeletedUser80

Guest
Zdecydowanie odradzam powiększanie.
Cudaczną logiką Inno razem z powiększeniem Twojego oddziału zwiększa się oddział przeciwnika.
Czyli koszty walki rosną.
 

DeletedUser2879

Guest
Spoko, oczywiście chcę to zbadać tylko w późniejszym terminie :) chciałam po prostu wiedzieć czy jak wejdę w nowy rozdział to czy będę mogła wrócić bo w bractwie nikt nie próbował i nie wiedział :)
Dziękuje za odpowiedzi :)
 

DeletedUser1660

Guest
Jeśli chcesz zaoszczędzić surki, zostaw :) Nie warto!
Mimo niezbadanego powiększenia wojsko radzi sobie tak samo. Jedynie koszty negocjacji i uczt w turnieju wzrastają.
 

jakub357

Łucznik
"Rozmiar wojsk (naszych i przeciwnika) zależy od: odległości od miasta, poziomu prowincji, odkrytych badań "Powiększenia Oddziału". Tzn, że gdy odkrywamy Powiększenie oddziału, to zwiększa się liczebność naszych wojsk w Turnieju, ale i wojsk przez nas atakowanych."
A równocześnie też koszty negocjacji, które zależą od wrogiej armii.
Powiększenia Oddziału to strzał w nogę w odniesieniu do Turniejów. Żadnych korzyści, tylko większe straty wojsk/towarów.

Jednak Powiększenia Oddziału coś dają. Ułatwiają walki w zbadanych prowincjach na mapie. Lecz tylko walki! Działa to tak, że zwiększa się rozmiar naszej armii. Wtedy można zaobserwować efekt, że prowincje z oznaczenia bardzo trudnych, stają się trudne (z czerwonych na pomarańczowe). Lecz koszta negocjacji są cały czas niezmienne, bo przecież wroga armia zostaje taka sama (a jak już wiemy, koszt negocjacji od tego zależy).
 

DeletedUser2879

Guest
A równocześnie też koszty negocjacji, które zależą od wrogiej armii.
Powiększenia Oddziału to strzał w nogę w odniesieniu do Turniejów. Żadnych korzyści, tylko większe straty wojsk/towarów.

Jednak Powiększenia Oddziału coś dają. Ułatwiają walki w zbadanych prowincjach na mapie. Lecz tylko walki! Działa to tak, że zwiększa się rozmiar naszej armii. Wtedy można zaobserwować efekt, że prowincje z oznaczenia bardzo trudnych, stają się trudne (z czerwonych na pomarańczowe). Lecz koszta negocjacji są cały czas niezmienne, bo przecież wroga armia zostaje taka sama (a jak już wiemy, koszt negocjacji od tego zależy).
Ok, dzięki właśnie mi coś podsunąłeś :)
 
Do góry