• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ironią losu jest to że "Instrukcja" znajduje sie poza oficjalną stroną gry, w sumie po co utrzymywać wiki?
dzięki za link przyda sie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blazius1

Paladyn
Ironią losu jest fakt że w nadchodzącej PB pozbawiono szans na wynik małe bractwa. Skąd oni mają wytrząsnąć po kilkaset reliktów? A Orcze Głowy?

Dotąd PB były atrakcyjne dla małych bractw. Właściwie głównie dla nich były atrakcyjne.
 

DeletedUser2927

Guest
Nie powiedziałabym, że GŁÓWNIE dla małych bractw PB jest atrakcyjna. Moje bractwo traktuję jako średnie (ok 105 pozycja) a PB jako uatrakcyjnienie "pożycia braterskiego" jakkolwiek to brzmi :D Orki są tylko na jednej ścieżce. Gorzej z reliktami, które ciężko oddać ale, summa summarum, wydaje mi się, że PB zmierzają ku lepszemu (nie ma kupców, jest więcej PW do zebrania). Wygląda na to jakby IG próbowało nas wciągnąć, w sensie, nie masz warsztatów dawaj zaklęcie albo PW w czyjś cud, albo szkól wojsko albo pierdyliard innych rzeczy, które możesz zrobić, które (tak, powtórzenie które, które:p) raz, że pomogą w bractwu w rankingu a dwa, że w integracji. I to mnie cieszy, bo są bractwa, w których czat nie jest używany a Elvenar kładzie nacisk na grę z kimś.
 

kasiaczb

Zwiadowca
A czy ktoś może powiedzieć dlaczego na fr podano już kilka godzin temu że przygody wchodzą 5.03 czyli w najbliższy poniedziałek a u nas cisza jak makiem zasiał? Zwykle mieliśmy ok. godziny poślizgu z info na trąbce a tym razem to już kilka godzin....dlaczego Francuzi dostają więcej czasu na przygotowania?
 

marcinekk24

Zwiadowca
Dwa dni przecież wystarcza na przygotowania. Posąg robi się 2 dni, kowale jeden dzień, różdżka robi się zależnie od poziomu akademii najdłużej ze wszystkich czarów. Jest teraz czas na poszczenie odpowiednich produkcji.
 

DeletedUser2823

Guest
Stare przysłowie serwisanta mówi:
Kiedy wszystko inne zawiedzie przeczytaj instrukcję:)
Instrukcja
Instrukcja jest wprawdzie po angielsku ale za to z obrazkami:)

Żeby było śmieszniej tam też nie ma ile kasy trzeba na "worek pieniędzy". Tylko,że zależnie od rozdziału (poziomu) ;-((
 

DeletedUser1530

Guest
dobra oderwijmy się od PB a zastanówmy się nad następującym zagadnieniem
Jakie będą bony w świętych towarach w następnych rozdziałach czt. po żywiołakach ?
otóż z początku myślałem o tym że będzie to w moim przypadku zwoje. ale dziś patrząc na prowincje na mapie wokół swojego miasta przykuło moją uwagę pewna prawidłowość związana z grą. i tam zaobserwowałem że wokół miasta są prowincje
kryształu, drewna, stali, jedwabiu, eliksirów i magicznego pyłu. w tej chwili mam na razie uruchomione bonusy na podstawowe towary a są nimi stal, kryształ i eliksir. W żywiołakach zostanie uruchomiony bonus na elfi kauczuk który jest towarem uzyskiwanym w manu drewna. Więc zgodnie z linią gry mam niejasne przeczucie że na następny rozdział przywita mnie nie bonusem do zwojów lecz jedwabiu
A wy co sądzicie o takim a nie innym rozwiązaniu ze strony twórców
 

marcinekk24

Zwiadowca
popatrz sobie na relikty w ratuszu. I tam będziesz miał odpowiedź, jakie surowce żywe będziesz miał w bonusie. Jeden relikt w prawą stronę od bonusowego nieżywego. Będziesz miał: żywe drewno, żywe zwoje i żywy pył.
 

Nusion

Kapłan
No i wystartował na becie nowy event Kult Feniksa. Potrwa 24 dni z hakiem
1. Wyprodukuj Trunki 1x (warsztat 5min)
2. Wyprodukuj Proste Narzędzia 2x (warsztat 15min)
3. Zdobądź 20 kultury
4. Zdobądź 10 populacji
5. Wydaj 1PW
6. Przemieść budynek
7. Rozbuduj 2 budynki do poziomu 2 lub wyższego
8. Zdobądź małą ilość monet
9. Zdobądź małą ilość zasobów
10. Wyprodukuj Chleb 5x (warsztat 1h)
11. Wyprodukuj Proste Narzędzia 8x (warsztat 15min)
12. Wyprodukuj Kosz Zakupów 3x (warsztat 9h)
13. Wyprodukuj Trunki 25x (warsztat 5min)
14. Opracuj jedną technologię LUB rozbuduj 1 budynek do poziomu 12 lub wyższego
15. Wydaj 5PW
16. Zaakceptuj 5 ofert
Zamieść 1 ofertę
17. Zdobądź 16 reliktów
18. Rozwiąż 12 konfliktów LUB kup 12PW
19. Wyszkol 60 jednostek
20. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 4x (bonus 3h)
21. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 3x (bonus 9h)
22. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 2x (bonus 1d)
23. Przeprowadź zwiad 1 prowincji LUB rozbuduj 1 budynek do poziomu 12 lub wyższego
24. Zdobądź małą ilość monet
25. Zdobądź małą ilość zasobów
26. Wyszkol potężną ilość jednostek
27. Wyprodukuj marmur 1x (3h)
Wyprodukuj stal 1x (3h)
Wyprodukuj drewno 1x (3h)
28. Zdobądź małą ilość marmuru
29. Zdobądź małą ilość stali
30. Zdobądź małą ilość drewna
31. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 1x (bonus 2d)
32. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 5x (bonus 3h)
33. Wydaj 7PW
34. Wyprodukuj Proste Narzędzia 20x (warsztat 15min)
35. Wyprodukuj Skrzynkę z Narzędziami 2x (warsztat 1d)
36. Wyprodukuj marmur 1x (9h)
Wyprodukuj stal 1x (9h)
Wyprodukuj drewno 1x (9h)
37. Zdobądź 20 reliktów
38. Rozwiąż 14 konfliktów LUB kup 14PW
39. Wyszkol potężną ilość jednostek
40. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 6x (bonus 3h)
41. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 5x (bonus 9h)
42. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 3x (bonus 1d)
43. Przeprowadź zwiad 2 prowincji LUB rozbuduj 2 budynki do poziomu 10 lub wyższego
44. Zdobądź małą ilość kryształu
45. Zdobądź małą ilość zwojów
46. Zdobądź małą ilość jedwabiu
47. Rozbuduj 3 budynki do poziomu 3 lub wyższego
48. Zdobądź przyzwoitą ilość monet
49. Zdobądź przyzwoitą ilość zasobów
50. Wyprodukuj Chleb 8x (warsztat 1h)
51. Wyprodukuj Proste Narzędzia 25x (warsztat 15min)
52. Wyprodukuj Kosz Zakupów 5x (warsztat 9h)
53. Wyprodukuj Trunki 35x (warsztat 5min)
54. Opracuj 1 technologię LUB rozbuduj 1 budynek do poziomu 12 lub wyższego
55. Wydaj 10PW
56. Kup 8PW
57. Wyprodukuj marmur 2x (3h)
Wyprodukuj stal 2x (3h)
Wyprodukuj drewno 2x (3h)
58. Zdobądź małą ilość marmuru
59. Zdobądź małą ilość stali
60. Zdobądź małą ilość drewna
61. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 3x (bonus 2d)
62. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 15x (bonus 3h)
63. Wydaj 13PW
64. Wyprodukuj Proste Narzędzia 50x (warsztat 15min)
65. Wyprodukuj Skrzynkę z Narzędziami 5x (warsztat 1d)
66. Wyprodukuj marmur 2x (9h)
Wyprodukuj stal 2x (9h)
Wyprodukuj drewno 2x (9h)
67. Rozbuduj 4 budynki do poziomu 4 lub wyższego
68. Zdobądź przyzwoitą ilość monet
69. Zdobądź przyzwoitą ilość zasobów
70. Wyprodukuj Chleb 12x (warsztat 1h)
71. Wyprodukuj Proste Narzędzia 70x (warsztat 15min)
72. Wyprodukuj Kosz Zakupów 8x (warsztat 9h)
73. Wyprodukuj Trunki 60x (warsztat 5min)
74. Opracuj 2 technologie LUB rozbuduj 2 budynki do poziomu 12 lub wyższego
75. Wydaj 20PW
76. Kup 16PW
77. Zdobądź 32 relikty
78. Rozwiąż 20 konfliktów LUB kup 20PW
79. Wyszkol olbrzymią ilość jednostek
80. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 9x (bonus 3h)
81. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 7x (bonus 9h)
82. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 5x (bonus 1d)
83. Przeprowadź zwiad 2 prowincji LUB rozbuduj 2 budynki do poziomu 10 ub wyższego
84. Zdobądź małą ilość kryształu
85. Zdobądź małą ilość zwojów
86. Zdobądź małą ilość jedwabiu
KONIEC

https://www.gamersgemsofknowledge.com/phoenix-cult
 
Ostatnia edycja:

Osteres

Zwiadowca
Nagrody do bani więc większość i tak nie będzie robiła - nawet dzienne są takie sobie :(
Budynek łączony znowu sporo miejsca zajmuje, którego i tak nie ma a w dodatku nic takiego specjalnego nie daje na co można by się skusić. :(
 

DeletedUser2264

Guest
Nagrody do bani więc większość i tak nie będzie robiła - nawet dzienne są takie sobie :(
Budynek łączony znowu sporo miejsca zajmuje, którego i tak nie ma a w dodatku nic takiego specjalnego nie daje na co można by się skusić. :(
Budynki słabe strasznie, ale za to w losowaniu zmniejszyli ilość do 6 bonusów i są same przydatne :) nie ma dennych runek (deszcz monet, młotków przyspieszacze, PW i jajka ) a, no i oczywiście nagroda dnia :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blazius1

Paladyn
Są nagrody dzienne bardzo dobre. Np. Płonący Basen lub Galaktyczne Jajo. Do podmiany za fontanny z Maskarady.
Nagrody główne takie sobie.
 

blazius1

Paladyn
Jeszcze zależy kto w której epoce, bo np. będąc w Orkach w Galaktyczne Jajo bym nie strzelał. Niestety dadzą je pierwszego dnia.
Nie piszą niestety czy budynki do many wymagają dostępu do drogi. Raczej wymagają?

Przejścia Akolitów nie są lepsze o dobrych Drzew Ojca z tej samej epoki, czy Zagród przy drzewie z Przemarszu Stad.

Znowu pytanie kiedy następna epoka. Jeśli gracze na Żywiałakach następne pół roku mają grać bez osady rasy gościnnej, to warto poklikać w niektóre budynki z tego eventu. Mogą postać co najmniej do zimy np.
 
Ostatnia edycja:

Hassano

Łucznik
No właśnie tu problem jest epoki bo ja jestem w żywiołakach i żaden budynek nie jest wart zabawy.. I rozwieje od razu wątpliwości. Mi jest potrzebna kultura i mana mam winnice które są już wpasowane w układ miasta. Załóżmy tylko teoretycznie że winnica na jedną kratke da mi 100 kultury i 100 many więc żeby budynek eventowy był godny uwagi to musiałby mi dawać na kratke 300-400 klutury i tyle samo many a nie że teraz mam 100 na 100 a nowy budynek da mi 120/120 W takim układzie nawet nie mam ochoty pomyśleć jak poukładać budynki żeby go gdzieś wcisnąć.. TYLE SĄ WARTE NAGRODY Z EVENTÓW I PB
 
Status
Zamknięty.
Do góry