• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Orki i Gobliny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2262

Guest
Witajcie ponownie,

Tym razem moje pytanko dotyczy (tych co aktualnie są i co byli w przedmiotowym rozdziale) sugerowanej przez was ilości budynków Farmy Grzybów i Punktów Zbiórki.
W związku z obserwacją innych graczy wstępnie założyłem zabudowę złożoną z 14xFG oraz 3xPZ

Czekam na wasze opinie.
M. Garoth
 

DeletedUser110

Guest
Chyba za mało farm grzybków.
Pamiętam, że w epoce orków usunąłem całą kulturę i zapełniłem wolne miejsca farmami grzybków. Potem i tak wchodzą Leśne Elfy które mają nowy rodzaj kultury - z maną, więc Orkowa kultura i tak byłaby do wymiany.
 

Deleted User - 172852

Guest
U mnie stało 18 farm grzybków i 2 miejsca zbiórki - wszystko ma max lvlu i też sprawnie poszło :)
 

jakub357

Łucznik
W szczytowym momencie, to miałem 4 Miejsca Zbiórki na 4 poziomie i jedno na poziomie 1.Farm Grzybków ponad 40. A i tak szło wolno.
 

DeletedUser1447

Guest
Zależy jaki zakładasz czas na przejście. Ale tyle farm grzybków to za mało, nie wyrabiają się.
 

jakub357

Łucznik
Pamiętam, że w epoce orków usunąłem całą kulturę
@Fredek z Fabryki Kredek mówi o taktyce, nazywanej przez niektórych barbarzyńską, która jednak jest niezwykle skuteczna. To ostatni moment, kiedy można tak zrobić - wykorzystując fakt, że kultura może być ujemna, a produkcja cały czas wynosi 100%; lecz, co najważniejsze, nie jest produkowana jeszcze mana.
Robisz z wioski jesień średniowiecza, kasujesz całą kulturę i stawiasz w te miejsca niekulturalne budynki Orków.
 

Tajniakos

Paladyn
Ja osobiście miałem 40 farm grzybków i 4 miejsca zbiórki Poszło bardzo szybko. Choc nikt nas nie goni wiem jakie jest parcie na szybką zmianę rozdziału :)
 

DeletedUser3033

Guest
Witam
Hmm pół godziny szukania i niema podobnego tematu ten jest najbliższy tematowi .
Ktoś wie jak wyglądają przejścia pomiędzy rasami gościnnymi ?
Dokładnie chodzi o zadania jestem we Wróżkach ale jeszcze mam portal krasnoludów bo gdzieś udało mi się przeczytać że będzie zadanie usuń portal ale nie było takiego .
Mam czekać na takie zadanie czy to usunąć bo już mi dawno jest niepotrzebne zadania z krasnoludów skończyły się w lesie .
Powinny już zacząć się zadania z nowej rasy gościnnej ale tych też niema ?
I tu tak dodam wyskakują mi zadania typu "" wyszkol niepotrzebne ci wojsko "" :mad: oki raz na jakiś czas mogę takie zadanie zrobić ale nie na okrągło bo to już denerwujące jest.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1530

Guest
Zapewne chodzi ci o "Wyszkól 100 czarodziejów"
to zadanie mimo że jest odrzucalne defakto niestety nie jest i po jego odrzuceniu wraca z powrotem więc należy te zadanie wykonać następnie masz zadanie na 200 diamencików a po nim zadanie z usunięciem portalu krasnali
 

DeletedUser2553

Guest
Nie jestem do końca pewien bo już nie pamiętam, ale kolega który gra elfami miał zadanie usunięcia portalu i dostał diamenty. Ja gram ludźmi i jakoś inaczej było. Diamenty dostałem chyba po zakończeniu badania krasnoludzkich cudów i następna porcja po zbadaniu zwiadu na wróżkach. Ale głowy sobie już nie dam za to uciąć ;)
 

DeletedUser110

Guest
Wg Gamer.... (trzeba kliknąć na dole 'Fairies') zadanie z portalem Krasnoludów jest odrzucalne - chyba to zmienili, bo sam pamiętam, że tylko do zadania pobudowałem mały portalik.
 

DeletedUser3033

Guest
Dziękuje za potwierdzenie chodziło oto by puzniej nie budować portalu tylko do zadanka jak już mam wybudowany .
Te zadanka bo są odrobinę bez sensu delikatnie mówiąc, zamiast być jakoś powiązane z grą to to wygląda jakby zadanka były z innej gry .
 
Do góry