• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1550

Guest
zgadzam sie z przedmowca.Budynkow laczonych mam w pasku wiele i nie stawiam,bo miejsce zjmuja.
 

skuter

Zwiadowca
ja w zywiolaki chyba praktycznie zlikwidowalem mane bo z Opactwa na 11lvl mam 9000 per czar, a mam ich dużo z turniejów. Budynki z ziarnami jakieś malutkie, kultura i ludzie na poziomie powszechnie dostępnych budynków. Ewidentnie event dla nowych graczy. Mi opłaca się jedynie booster do Turniejow i może reduktory czasu
 

jakub357

Łucznik
kolejny raz sie pucujesz do kogos nie majac pojecia o stylu gry danej osoby chlopczyku
@visit0r co masz na myśli mówiąc, że kolejny raz się do kogoś pucuje i skąd ten pomysł, aby nazwać mnie chłopczykiem? Czy mi powiesz?

Odnośnie tematu - bonusy z losowań są niezaprzeczalnie przydatne, no może poza deszczem monet jak dla mnie. Usunęli nieszczęsne relikty, co bardzo doceniam. Budynki z nagród dziennych, niektóre, dają dużo many - na pewno więcej niż jakikolwiek budynek niediamentowy. Dodatkowo, zostali uwzględnieni gracze powyżej Niziołków i są budynki produkujące Boskie Ziarna. To dużo plusów. Mi osobiście event podoba się sam w sobie, jego motyw. Wielkie spadające jaja ryjące po ziemi!

Budynki łączone, z tzw. setów, według mnie są niewarte swego. Bonusy liche. Lini zadań nie przyglądałem się jeszcze. Mam nadzieję, że nie będzie nic z dokonaj zwiadu dwóch prowincji, czy rozwiąż 28 konfliktów.
 

visit0r

Paladyn
@visit0r co masz na myśli mówiąc, że kolejny raz się do kogoś pucuje i skąd ten pomysł, aby nazwać mnie chłopczykiem? Czy mi powiesz?

Odnośnie tematu - bonusy z losowań są niezaprzeczalnie przydatne, no może poza deszczem monet jak dla mnie. Usunęli nieszczęsne relikty, co bardzo doceniam. Budynki z nagród dziennych, niektóre, dają dużo many - na pewno więcej niż jakikolwiek budynek niediamentowy. Dodatkowo, zostali uwzględnieni gracze powyżej Niziołków i są budynki produkujące Boskie Ziarna. To dużo plusów. Mi osobiście event podoba się sam w sobie, jego motyw. Wielkie spadające jaja ryjące po ziemi!

Budynki łączone, z tzw. setów, według mnie są niewarte swego. Bonusy liche. Lini zadań nie przyglądałem się jeszcze. Mam nadzieję, że nie będzie nic z dokonaj zwiadu dwóch prowincji, czy rozwiąż 28 konfliktów.
sednem zdania ktory calkowicie pomijasz jest styl gry danej osoby, dla wielu graczy jakiekolwiek budynki są jedynie zawaliskiem w inwentarzu, dodatkowo wiele wskazuje na podwojenie kosztu produkcji jednostek wojskowych (prawdopodobnie od poprzedniej aktualizacji) co w sumie osobom nie logujacym sie do gry zbyt czesto podnosi wartosc strumienia zasobów, jednoczesnie obniżając wartość jakiejkolwiek budowli na która nie ma w mieście miejsca
 

DeletedUser

Guest
Wracając do ewentu, mocno podnieśli poziom trudności lista zadań sekwencyjnych ma tylko 86 (do 108 zimowego czy 91 jesiennego) w efekcie ilość zdobytej "waluty" do wykupu skrzyń jest niższa (np aż o 1/3 niż w zimowym) dodając do tego że budynek łączony potrzebuje wszystkie nagrody główne to jest to bardzo wymagający ewent (nagrody jak na razie słabsze niż w zimowym - mój poziom orki , zimowy wróźki)
 

DeletedUser1447

Guest
Wracając do ewentu, mocno podnieśli poziom trudności lista zadań sekwencyjnych ma tylko 86 (do 108 zimowego czy 91 jesiennego) w efekcie ilość zdobytej "waluty" do wykupu skrzyń jest niższa (np aż o 1/3 niż w zimowym) dodając do tego że budynek łączony potrzebuje wszystkie nagrody główne to jest to bardzo wymagający ewent (nagrody jak na razie słabsze niż w zimowym - mój poziom orki , zimowy wróźki)


Ogólnie dla orkowiczów w tym evencie z dostępnych do tej pory informacji* nie ma rewelacji, jednakże osoby które nie grają regularnie lub "całodobowo" mają kilka dobrych budynków do wyciągnięcia :)


*Edit
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

visit0r

Paladyn
Wracając do ewentu, mocno podnieśli poziom trudności lista zadań sekwencyjnych ma tylko 86 (do 108 zimowego czy 91 jesiennego) w efekcie ilość zdobytej "waluty" do wykupu skrzyń jest niższa (np aż o 1/3 niż w zimowym) dodając do tego że budynek łączony potrzebuje wszystkie nagrody główne to jest to bardzo wymagający ewent (nagrody jak na razie słabsze niż w zimowym - mój poziom orki , zimowy wróźki)
orki wymagaja wiecej miejsca na produkcje portalowa niz wrozki wiec powstanie pytanie czy budowac manufaktury/warsztaty pierwszego poziomu specjalnie na event
 

DeletedUser

Guest
z orkami jest problem że rezydencje puchną o 1/3, rasa gościnna to przy tym pikuś. Na szczęście dopiero zaczynam orki więc o miejsce się nie boję

Po cichu liczę że będzie jak w zimowym długo długo nic i w ostatnich dniach najlepsze budynki


Edit:
I jednak coś się zmieniło, ma wejść studnia :) tylko się boję że w wersji IG to wyjdzie groteska
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser80

Guest
Ciekawe że na Knowledge nie ma żadnej informacji o studni życzeń która dziś pojawiła się na testowym.
Zrobili sobie wolne czy nie wiedzą jakie ma "osiągi"?:D
 

Nusion

Kapłan
Nie wiedzą... :) Wiadomo tylko ile daje kultury, poza tym nie ma przy budynku żadnych innych informacji. No może jedynie że potrzebuje dostępu do drogi
 

Azulena

Rozbójnik
Przyjrzałam się wreszcie dokładniej liście zadań.

Policzyłam zadania "coś tam.... albo rozbuduj 1/ 2 budynek/ ki na poziom 10/ 12 lub wyżej"

W sumie miałabym rozbudować 10 budynków. A ekspansje na to, to gdzie??

Mam miejsce na 1 domek poziomu 12. Jeden. Oczywiście go zburzę zaraz i zacznę od nowa, bo tak w sumie szybciej, niż budowanie wyżej, zresztą nie ma MIEJSCA.
Dokąd mowa o JEDNYM, to ok. Chociaż opóźnienie duże. Ale jak mam rozbudować DWA, na JEDNYM miejscu?

W zasadzie to tak sobie piszę, bez specjalnej irytacji już nawet. Po co mi jakieś tam nagrody z jakiegoś tam eventu. Niech się twórcy sami bawią.

A, przy okazji - ja jestem w Elfach, koleżanka, która jeszcze nawet Wróżek nie zaczęła, też ma rozbudować na 12 poziom. Dopiero do mnie dotarło, że lista zadań jest jednakowa dla wszystkich. Super. W końcu "wszyscy mamy takie same żołądki" czy co tam takiego samego można mieć w grze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry