• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Ekspansje za Schematy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia

Czy powinna pojawić się możliwość kupna Ekspansji za Schematy?

  • Tak: bo i tak nie mamy na co wykorzystać ciężko zdobytych Schematów

    Głosy: 32 76,2%
  • Nie: bo widzisz, Autorze Wątku, po prostu dotarłeś do granicy gry za darmo. Dalej już trzeba płacić.

    Głosy: 8 19,0%
  • Dobrze, że w następnej rasie nie będzie obowiązkowego badania "usuń jedną z posiadanych ekspansji"

    Głosy: 2 4,8%

  • W sumie głosujących
    42
Status
Zamknięty.

DeletedUser2324

Guest
Schemat jest jedną z nagród za zdobycie 10 skrzynki w turnieju i jak dotąd słuzy tylko do podnoszenia magicznych rezydencji i warsztatów kupowanych za diaxy :)

Dzięki za odpowiedź :) to teraz juz wiem czemu sie wszyscy tak rzucaja na te skrzynie w turniejach :eek::p
 

Tajniakos

Paladyn
Dzięki za odpowiedź :) to teraz juz wiem czemu sie wszyscy tak rzucaja na te skrzynie w turniejach :eek::p
Aga nie wszyscy rzucają się na schematy a bardziej na PW których ilość w każdej następnej skrzynce jest większa. Co prawda nie jest to tematem tego wątku ale skoro zadałaś już to pytanie tutaj to i moje tutaj sprostowanie;)
 

DeletedUser3154

Guest
Ja tam osobiście widzę więcej sensu w schematach podnoszących poziom budynków eventowych... Nie wiem, dlaczego w Elvenar nadal nie ma takiej opcji. To sprawia, że o zdecydowaną większość budynków eventowych nawet nie warto się starać, bo wejdzie się w nowy rozdział i już są bezużyteczne.
 

DeletedUser1945

Guest
Mi też się pomysły podobają chociaż sami najczęściej robimy 7-8 skrzynek przy średnim zaangażowaniu.
Co do wydawania kasy w grze to zgadzam się, że ma to przyspieszyć rozgrywkę a nie stanowić niezbędny element. Osobiście wydaje mi się, że jeżeli ktoś notorycznie wydaje ogromne ilości prawdziwych pieniędzy na coś co się nigdy nie może zwrócić to albo:
a) jest jednocześnie bogaty i ma strasznie nudne życie skoro wydaje kasę na gry internetowe
b) kasa nie jest jego, nie nie musiał na nią pracować i nie zna jej wartości
c) boi się wyjść do ludzi i próbuje czymś zająć czas
d) próbuje szpanować w sieci bo w realu nie ma takiej opcji
Tak czy inaczej gra to tylko gra. Szkoda że twórcy ograniczyli przestrzeń skoro można by ją rozwijać latami w nieskończoność jeżeli miałoby się dobrą motywację opartą na interesujących pomysłach autorów. Kłania się jedynie kreatywność.
 
Status
Zamknięty.
Do góry