• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.55

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser110

Guest
Popieram. Turnieje w aplikacji to coś czego bardzo brakowało.
@Dragomira - a czy rozważana jest w późniejszym terminie opcja walk ręcznych? Bo domniemywam, że będzie można tylko ucztować i walczyć automatem?
 

DeletedUser875

Guest
ale najwazniejszej rzeczy nie ma nie da sie dalej pw w cuda wkładać jak ktoś już skonczył dawno badania to nir ma co w apce z pw zrobić
 

DeletedUser1775

Guest
A czy po tej aktualizacji przestanie w końcu wywalać z apki przy motywacji? Wcześniej wywalało mnie 2-3 razy na mapę, po ostatniej już 8-10 razy na mapę...
 

DeletedUser976

Guest
Ciągle obiecujecie gruszki na wierzbie. Miały być turnieje na apce - brak, miały być cuda na apce - brak, miały być "przekraczalne" poza limit odłamki run - brak - z tego mi się śmiać chce najbardziej, bo wydaje się, że jest to kwestia usunięcia z kodu obostrzenia. Wszystko to obiecane ponad pół roku temu...
 

DeletedUser2421

Guest
Jak to gruszki na wierzbie Xargic? W obecnej aktualizacji dostaliśmy (dot. aplikacji) turnieje i to z wykrzyknikiem. Co jak widzę MG chyba uważają za jakieś hm, no nie wiem wybitne osiągnięcie albo coś w tym guście. Uzupełnianie podstawowych braków czymś takim nie jest i powinno być priorytetem. Tyczy się to również dostępności skarbów przy motywkach i wkładaniem PW cuda. To priorytetowe braki w aplikacji. No ale ku chwale im bo idą w dobrym kierunku. Może doczekamy się i reszty. :)
 

DeletedUser2970

Guest
Ja jeszcze czekam na aktualizację po której będzie można z apki dodawać PW do cudów :)
 

jakub357

Łucznik
@Xargic - rany, no ile można być ciągle niezadowolonym? I tak źle, i tak niedobrze - zawsze powód do narzekania, zawsze mięso do obrabiania. Ja już mam serdecznie dość takiego ględzenia.
Aplikację usprawniają na bieżąco. Turnieje były priorytetem, a że to duży element projektu, więc trochę to trwało. Niedługo będą PW w Cuda i cała reszta.
Aplikację mamy już od pewnego czasu. Wolelibyście dostać ją dopiero za kilka miesięcy, kiedy będzie już kompletna? Ja wolę dostać ją już taką, może i w niedokończonej wersji, niż czekać wiele miesięcy; i właściwie gdyby nie aplikacja, to nie miałbym jak grać.
 

DeletedUser

Guest
@jakub357 do tej pory nie było apki i.. dało się żyć. Patrząc przez pryzmat konkurencji, gdzie dziennie wychodzi conajmniej kilka apek klasy Elwenar, jeśli chodzi o objętość, bo większość jest ukompletowana w stopniu znacznie większym niż ten produkt, to niestety ocena może być tylko jedna słabo, słabiutko

To nie jest produkt fanowski, zarabiają na tym, dlatego wyznacznikiem nie jest jakieś mikro grono zapaleńców które sporo przecierpi by dostać coś tam na +
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser976

Guest
@jakub357 Drogi Jakubie z tego co zauważyłem po Twojej obecności na forum grasz trochę krócej ode mnie. Znałem tą grę jako zupełnie inny produkt, a na IG patrzę jak na firmę, która ma zarabiać pieniądze. Idę o zakład, że jej przychody z tytułu Elvenar maleją i mnie to po prostu nie dziwi. Nie wylewa pomyj na IG bez powodu. Traktują nas, swoich potencjalnych klientów, jak nie powiem co. Tyle w temacie.
 

visit0r

Paladyn
@jakub357 Drogi Jakubie z tego co zauważyłem po Twojej obecności na forum grasz trochę krócej ode mnie. Znałem tą grę jako zupełnie inny produkt, a na IG patrzę jak na firmę, która ma zarabiać pieniądze. Idę o zakład, że jej przychody z tytułu Elvenar maleją i mnie to po prostu nie dziwi. Nie wylewa pomyj na IG bez powodu. Traktują nas, swoich potencjalnych klientów, jak nie powiem co. Tyle w temacie.
generalnie to każdy grający aktywnie jest klientem, nie tylko kupujący diamenty, generujemy ruch na stronie co jest dla reklamodawcow znakiem ze maja tysiace klientow, to reklamodawcy wykladaja kase na tzw darmowe gry, my w nich uczestnicząc stajemy się klientami dzieki którym dostawca gry zarabia, co prawda zyski z reklamy i z diamentów to tajemnica handlowa ale sklaniam sie za teoria ze jednak z reklamy maja wiecej niz ze sprzedazy diamentow i tych ich super okazyjnych pakietow tak czesto wysmiewanych na tym forum
 

DeletedUser2421

Guest
No dobra, czepiam się jest 31 i jakoś nie mogę na aplikacji znaleźć aktualizacji coś nie teges? Pisze wersja 1.54 a obok w nawiasiku 1.55pl a dostępu do turniejów jak nie było tak nie ma. Może dlatego że dopiero godzina 18? No nie wiem.
 

DeletedUser1931

Guest
Po aktualizacji ciągle pokazuje 100 wiadomości na czacie. Nawet jeśli nowych wiadomości jest kilka bądź nie ma ich w ogóle. Ktoś jeszcze tak ma?
 

DeletedUser3055

Guest
I się nie udało.
Jest 1.06 - a obiecywanej wersji (na aplikację )na 31.05 jeszcze nie ma.
 
Status
Zamknięty.
Do góry