• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Czy można zmienić swój nick?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3022
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3022

Guest
Czy można zmienić swój nick? Jeże się da zmienić, to w jaki sposób?
 

Deleted User - 172852

Guest
Nie można :) Ale można założyć drugie konto pod takim nickiem, jaki chcesz mieć :)
 

DeletedUser3022

Guest
Jak zmienić swój nick w grze? Są osoby które, zmieniły swój nick przez przypadek a ja bym chciał zmienić celowo na inny. Jak tego dokonać? Może ktoś wie jak tego dokonać nie tracąc swoich osiągnięć w grze?
 

Tajniakos

Paladyn
Jak zmienić swój nick w grze? Są osoby które, zmieniły swój nick przez przypadek a ja bym chciał zmienić celowo na inny. Jak tego dokonać? Może ktoś wie jak tego dokonać nie tracąc swoich osiągnięć w grze?
Niedawno na becie miałem taki przypadek , że wszedłem na aplikacji i podczas logowania pokazała się opcja zmiany nazwy i komunikat że nick na którym chcę się zalogować jest zajęty. Nie wiem jak to się stało bo na tym nicku logowałem się zawsze do gry ale chciał nie chciał musiałem go zmienić. Nie spotkałem się z opcją zmiany nazwy gracza i nie ma takiej możliwości jedynie taka jaką opisała Ci Alex35.
 

Elelkal

Rozbójnik
Nie można zmienić swojego nicku z wyjątkiem sytuacji w której nick jest niezgodny z regulaminem. Więc o ile nie użyłeś jakiejś obraźliwej nazwy czy niezgodnej z etycznego/prawnego punktu widzenia, to nie ma co liczyć na zmianę nicka.
 
Do góry