• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Błąd czata, połączenia[18.06.2018]

Status
Zamknięty.

DeletedUser3014

Guest
Jest jeszcze coś takiego jak wiadomość grupowa..To już bez czata nie można grać??? :D
 

DeletedUser1359

Guest
Niestety wiadomość grupowa też padła :( , powiadomienia o motywkach też się nie ładują... co się dzieje!!!???
 

DeletedUser3014

Guest
hmmm u nas jeszcze działa..ale to może być kwestia czasu :)
 

DeletedUser1359

Guest
<<Obecnie nie można uzyskać natychmiastowych aktualizacji informacji w grze. Pracujemy nad ponownym nawiązaniem połączenia tak szybko, jak to możliwe.>> taka informacja się pojawiła :( ciekawe ile czasu im to zajmie
 

DeletedUser3014

Guest
znaczy,że za 2:30 h jest szansa na powrót do normalności i wszyscy będą znów zadowoleni :D
 

DeletedUser2043

Guest
Chyba dzisiejszy bonus przeciążył serwer :D:D:D

Ewidentnie :D
Jeszcze rano szło jakoś grać, popołudniu jak więcej osób zasiadło do gry, to nawet zebranie produkcji jest praktycznie niemożliwe.
Wywala z gry po zebraniu 1 manu, ustawić produkcję też mogę tylko na jednej manu, potem konieczny relog! O przewijaniu zadań już nie wspomnę.
I kwiatek na koniec. Wchodzę do sąsiada żeby zrobić motywkę, a u niego wszystkie budynki z całego miasta skupione na jednej ekspansji - prawdziwy ELVENATWÓR.
 

DeletedUser629

Guest
Hej
Chciałabym już nastawić na noc produkcje i upsss nic z tego co F5 jakoś część zebrałam reszta stoi i "kwiczy"...
Co się dzieje ? Może jakieś informacje @Dragomira byś Nam przekazała ... nie będę siedzieć do 24.00 żeby nastawić produkcje ... chce iść spać :(
 

DeletedUser626

Guest
Technicy nad tym pracują, przepraszamy za kłopot. Dam znać gdy tylko się uporają z problemem.
 

DeletedUser3014

Guest
Nie ma sprawy,poczekamy.Jesteśmy przyzwyczajeni do tych Waszych ciągłych problemów :)
 

DeletedUser629

Guest
hmm a ja resetowałam ustawienia przeglądarki ... czy nie można takich informacji zostawić wcześniej na Forum ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry