• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Festiwal Elven'er!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser80

Guest
Ciekawe, czy usunięto błąd (niedopatrzenie?), polegający na tym że można trafić na 3 identyczne skrzynki.
 

jakub357

Łucznik
Event zakrawa się dobrze.
Ogromnym plusem jest unikalna muzyka! Dalej ciekawe projekty budynków; oczywiście nowe rozwiązania systemu eventowego. Chociaż ciężko nie stwierdzić, że rotacyjne skrzynie, jak i niewyczerpane punkty kontrolne nagród głównych, są zaczerpnięte z FoE; dodając, że ta modyfikacja systemu trójstopniowości nagród głównych na system bezdennej studni skarbów dla diamenciarzy - to kolejny pieniężny tasiemiec uzbrojony.

Jednak to mi się wszystko podoba. Jedyne co już teraz stwierdzam, że wypadło kiepsko to ekran ładowania gry. Fajnie jakby w tego typu eventach była możliwość podejrzenia jakie będzie następne zadanie linii głównej (mogłaby się wyświetlać np po najechaniu na symboliczną strzałeczkę z znakiem zapytania w prawym dolnym rogu).
 

DeletedUser629

Guest
Nie zapomnijcie o 100 darmowych biletach od IG na start ...
link znajduje się na Twojej poczcie e-mail :)
 

DeletedUser629

Guest
Nie ma wybrańców ... Wszyscy dostali e-mail na poczcie, a nie tu w grze w pw - kopertka :)
 

DeletedUser2967

Guest
też nie dostałam żadnego maila. w spamie też go nie ma, przeszukałam całą pocztę.
 

DeletedUser629

Guest
hej,
a zrobiliście aktywację na początku gry przez pocztę e-mail ?
@Dragomira jak możesz to dowiedz się na jakiej zasadzie dostajemy te dodatkowe bilety, bo ja przy każdym dużym evencie mam :)

Mam pytanie odnośnie głównych nagród ... czy one razem ze sobą się łączą, czy każdy z osobna ma swoje łączące się budynki ?
 

DeletedUser3221

Guest
cześć, mam pytanie odnośnie budynków z nagrody głównej - czy żeby dostać wszystkie trzy to muszę zebrać 400 mazi , czy też 200+300+400 ?

Z opisu wynika, że po zebraniu tych trzech będą jeszcze jakieś (surprise!), a z moich obliczeń wynika, że żeby zebrać 200+300+400 = 900 mazi, to muszę minimum 2/3 biletów wymienić podczas podwojenia mazi?? włączając wszystkie bilety z zadań sekwencyjnych, wszystkie z zadań dziennych i jeszcze po ok. 30 biletów znalezionych codziennie na obrzeżach miasta?
Faktycznie byłoby to tak trudne? Czy w trakcie turnieju będą jeszcze jakieś "bonusy mazi"? czy jak zwykle siła w diamentach ?
 

Hassano

Łucznik
cześć, mam pytanie odnośnie budynków z nagrody głównej - czy żeby dostać wszystkie trzy to muszę zebrać 400 mazi , czy też 200+300+400 ?

Z opisu wynika, że po zebraniu tych trzech będą jeszcze jakieś (surprise!), a z moich obliczeń wynika, że żeby zebrać 200+300+400 = 900 mazi, to muszę minimum 2/3 biletów wymienić podczas podwojenia mazi?? włączając wszystkie bilety z zadań sekwencyjnych, wszystkie z zadań dziennych i jeszcze po ok. 30 biletów znalezionych codziennie na obrzeżach miasta?
Faktycznie byłoby to tak trudne? Czy w trakcie turnieju będą jeszcze jakieś "bonusy mazi"? czy jak zwykle siła w diamentach ?

Tak musisz po kolei odblokować każdy budynek i tak jak napisałeś wychodzi 900 :)
A to że z zadań nieda sie tyle zebrać to normalne bo "władza" chce żebyś kupił je za realne pieniążki. Ewentualnie możesz liczyć na mega fart że uda Ci sie wylosować w skrzyni
Ewentualnie dzisiaj jest x2 i powinno być jeszcze raz
 
Status
Zamknięty.
Do góry