• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Ważniejsze wiadomości [+]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2359
  • Data rozpoczęcia

Czy funkcja oznaczenia "ważnej" wiadomości przydałaby się w naszej grze?

  • Tak

  • Nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser2359

Guest
Witam,

Nie wiem czy już ktoś wcześniej zamieszczał taką propozycję, ale fajnie by było, gdybyście dodali jakąś możliwość oznaczenia niektórych wiadomości jako ważniejsza/ulubiona/ogłoszenie itp. w ten sposób, żeby cały czas była ta wiadomość na górze i inne nie wciskały się przed nią (chodzi oczywiście o wiadomosci w grze, nie na forum). Na przykład lista z zadaniami do eventu... teraz bardzo ważna ale jak się pisze z graczami, czy ktoś jakieś informacje wysyła itp, to ta wiadomość z zadaniami spada w dół i na następną stronę... żeby odświeżyć to trzeba coś napisać i jak się robi to kilka razy to się robi bałagan (trzeba przewijać by dotrzeć do zadań). Więc myślę że taka opcja "przypnij na górę" czy coś by się przydała, pomyślcie na tym.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser2359

Guest
Super, a można liczyć na jakąś reakcję zespołu? ;)
 

DeletedUser2359

Guest
Ważne, ulubione, przyklejone, przyczepione czy ogłoszenie...jak zwał tak zwał ;) Miejmy nadzieję, że Zespół sie zainteresuje ;)
 

Sorcha

Rycerz
Na przykład lista z zadaniami do eventu... teraz bardzo ważna ale jak się pisze z graczami, czy ktoś jakieś informacje wysyła itp, to ta wiadomość z zadaniami spada w dół i na następną stronę... żeby odświeżyć to trzeba coś napisać i jak się robi to kilka razy to się robi bałagan (trzeba przewijać by dotrzeć do zadań).

Popieram jak najbardziej, bardzo by ułatwiło sięganie do zadań dla całego Bractwa.
 

DeletedUser2359

Guest
Prosta rzecz, minął rok i nic się w tym temacie nie zmieniło. Z tyloma osobami rozmawiam, ustalam wymiany PW, że wszelkie łańcuszki PW, zadania eventowe stale gdzieś wsiąkają na 2 i 3 stronę. Ech...
Zwróciłem uwagę też na jedną rzecz, w podglądzie wiadomości nie widać nicków osoby/osób z którymi daną konwersację się prowadzi - same avatary na niewiele sie zdają. Też proste rozwiązanie, przed tematem wyświetlić nicki gracza/graczy z którymi się pisze i już kolejne ułatwienie.
Trochę nie rozumiem twórców, którzy w co 3 aktualizacji zmieniają design wyświetlania ofert u kupca czy nastawiania produkcji, a skrzynka wiadomości którą warto by było udoskonalić chociażby o te 2 wspomniane przeze mnie funkcje jest odkąd gram nieruszona.
 
Do góry