• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Nie można wejść w antyczne cuda

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1843
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1843

Guest
Nie mogę otworzyć żadnego antycznego cudu u innych graczy. Sprawdzałam na kilku przypadkach w bractwie i u innych graczy. U siebie mogę otworzyć cudo. Próbowałam na Chromie i Microsoft Edge.
 

Nusion

Kapłan
Nikt nie może, to błąd, który przywędrował do nas z bety wraz z dzisiejszą aktualizacją
 

DeletedUser

Guest
Potwierdzam
Kolejna śmieciowa aktualizacja wydana przez kolejnego pryszczatego gimnazjalistę - co jeszcze popsujecie , badziewiarze ?
 

DeletedUser1953

Guest
Najpierw na becie teraz na normalnych serwerach... Kim trzeba być żeby nie uczyć się na błędach. Dla mnie oznacza to tyle: jeśli do soboty ten błąd z gry nie zniknie oznacza, że ja z niej znikam.
 

DeletedUser2721

Guest
Wprowadzanie PW do cudzych Cudów już wczoraj na BECIE padło i dziś powtórzyli to, to ich celowe działanie bo świadome. Gdyby chcieli pozostawić możliwość wymiany PW to by nie wprowadzali blokady tego.
 

DeletedUser1953

Guest
Wprowadzanie PW do cudzych Cudów już wczoraj na BECIE padło i dziś powtórzyli to, to ich celowe działanie bo świadome. Gdyby chcieli pozostawić możliwość wymiany PW to by nie wprowadzali blokady tego.
To nie może być celowe działanie ponieważ tego rodzaju zmiana nie została ogłoszona w zapowiedzi o aktualizacji, a o wszelkich zmianach w zasadach gry gracze muszą być wcześniej poinformowani i po to te zapowiedzi są
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
AKAGI, raczej typowałbym, że jakiś niepełnosprytny programista specjalnej troski zaakceptował wydanie aktualizacji nie zwracając uwagi na bugi - takie bezmyślne działanie jest już standardem w tej grze
 

Salvea

Wędrowiec
Nigdzie nie działa... a /who kiedy naprawia??? za chwile nic nie będzie działać i trzeba będzie zakończyć grę!!!
 

DeletedUser1220

Guest
Hmmm... na becie do tej pory tego nie naprawili, wiec może to nie błąd tylko nowe 'usprawnienie' by projektanci IG.
@Dragomira czy mogłabyś się w tym temacie wypowiedzieć
 

DeletedUser

Guest
Na becie jest wydana poprawka - mam standardowe pytanie :

KIEDY ZOSTANIE WGRANA NA PRODUKCJĘ ?
 

DeletedUser

Guest
NIEWIARYGODNE !!!
DRAGOMIRA , DZIĘKUJEMY ZA WYCZERPUJĄCĄ INFORMACJĘ
 
Dwie aktualizacje jednego dnia, najpierw "zwykla" zawierajaca blad, a potem patch, czyli latka ten blad eliminujaca. Pewnie, ze kombinowanie ze stworzeniem z tego jednej aktualizacji wbrew pozorom nie byloby takie proste i szybkie. Czyli z technicznego punktu widzenia wszystko odbylo sie jak najbardziej prawidlowo i rozumiem, dlaczego musialo sie to odbyc dwustopniowo. Bardzo w sumie dobrze, ze przez te kilka godzin gra w ogole dzialala nawet bez cudakow, bo mogli przeciez wylaczyc serwery na kilka godzin do czasu zakonczenia tej podwojnej aktualizacji. Jest tylko male "ale". Wystarczyloby tylko male info tutaj na forum, nawet niekoniecznie na trabce, a wielu graczom oszczedziloby to frustracji, a IG wiadra pomyj wylewanych na glowe. I znowu ta polityka informacyjna, a raczej jej brak. Musze przyznac, ze informacje o stanie prac nad zakleciem renowacji oraz powody, dla ktorych ono sie opozni przyjalem z pelnym zrozumieniem, ba, z zadowoleniem. Nie ma i na razie nie bedzie, ale przynajmniej ktos jak czlowiek wyjasnil mi co, jak i dlaczego. Wtedy jako gracz czuje sie brany na powaznie i nie mam z tym problemu. Juz myslalem, ze cos sie zaczyna zmieniac.... a tu nagle dzis znowu taka bomba bez uprzedzenia. Naprawde nie mozna bylo nas uprzedzic o tym, co sie bedzie dzialo ? No chyba, ze ktos mial nadzieje, ze nikt tego nie zauwazy ;)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry