• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3443

Guest
Mam pytanie, odnośnie głównych skrzyń, bo chyba nie do końca rozumiem info na wiki a pierwsza Przygoda Bractw dopadła mnie w połowie, jako nową osobę w Bractwie.

Bo są 3 skrzynie, po zamknięciu mapy pojawiają się nowe ścieżki? I czy opłaca się robić wszystkie 3 ścieżki na każdej mapie czy jedna wystarczy do odblokowania skrzyni i opcji zamknięcia mapy?
 

Nusion

Kapłan
Żeby otworzyć skrzynię wystarczy zrobić jedną ścieżkę. Następnie pojawia się kolejna mapa, wygląda tak samo ale wymagania w punktach są inne. W sumie żeby dojść do końca są do przejścia trzy takie mapy. Na końcu każdej jest skrzynka.
Jak na końcu mapy otworzy się skrzynię mapa znika i pojawia się kolejna, więc jeśli ktoś chce robić też inne drogi na tej samej mapie musi się wstrzymać z otwieraniem skrzyni
 

marcinekk24

Zwiadowca
Zmiany w możliwości "przejścia mapy" i odbioru nagród przez dowolnego gracza (ambasadora) z bractwa... nie są dobre o_O , rozumiem że nie powinny opierać się na 1 osobie ( arcymaga ) - jednak po to w bractwie wyznacza się magów ( zastępców ). Jedno nieprzemyślane / przypadkowe kliknięcie dowolnego gracza... rozkłada całą strategię przejścia przygody ułożoną przez bardziej doświadczonych graczy...

Każde bractwo ma własne stopniowanie rangi gracza... towarzysz to najniższe z możliwych i przeważnie tyczy się zupełnie nowych graczy lub tych na wylocie... nie chcę sprowadzać wszystkich graczy do rangi towarzysza by "odciąć" możliwość "przejścia mapy".

Uważam że należy to zmienić i umożliwić (przejście mapy / odbiór nagród) tylko przez arcymaga i magów. Pozdrawiam.

@Dragomira

W naszym bractwie na czas PB wszystkich graczy ustawia się na towarzyszy, a po PB wraca wszystko do normy. Arcymag i mag u nas może odebrać skrzynię. Dlatego u nas strategia cały czas funkcjonuje i jest to idealne rozwiązanie
//
Mam pytanie, odnośnie głównych skrzyń, bo chyba nie do końca rozumiem info na wiki a pierwsza Przygoda Bractw dopadła mnie w połowie, jako nową osobę w Bractwie.

Bo są 3 skrzynie, po zamknięciu mapy pojawiają się nowe ścieżki? I czy opłaca się robić wszystkie 3 ścieżki na każdej mapie czy jedna wystarczy do odblokowania skrzyni i opcji zamknięcia mapy?

Jeśli zależy Ci tylko na nagrodach ze skrzyń, to rób tylko po jednej ścieżce na planszy. A jeśli zależy na rankingu i nagrodach z rankingu, to wtedy rób wszystkie punkty na każdej planszy plus około 200-300 wirów.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3443

Guest
Ok, dzięki za odpowiedzi. Wiem już co robić, żeby było najbardziej optymalne dla bractwa :)
 

Miroslaw78

Zwiadowca
W naszym bractwie na czas PB wszystkich graczy ustawia się na towarzyszy, a po PB wraca wszystko do normy. Arcymag i mag u nas może odebrać skrzynię. Dlatego u nas strategia cały czas funkcjonuje i jest to idealne rozwiązanie

Oczywiście jest to rozwiązanie... tylko PO CO ? jak można od góry ustawić tylko na arcy i magów. W poprzednich wersjach PB tylko arcy mógł odebrać nagrody... owszem było to problematyczne... ale obecne rozwiązanie także nie jest dobre.
 

ArabellaPrim

Zwiadowca
Nagrody za questy w Przygodach Bractw sie zapisuja do nastepnych czy jak beda nowe to reset i od nowa bedzie czlowiek robil te kapelusze czarownic, wory monet czy inne??
 

DeletedUser3332

Guest
My na razie kończymy 2-gi etap, we 4-ech, wiec uważam ze jest bardzo dobrze przy założeniu ze mamy średni poziom w okolicach 15k. Ale ostatnie przygody były o wiele łatwiejsze :(
 

Miroslaw78

Zwiadowca
@Dragomira

Jedno z zadań przygody brzmi... " Wydaj 10 Punktów Wiedzy na zbadanie dowolnego Antycznego Cudu"...

Jedno pytanie... dlaczego nie sprecyzowano czyjego cudu...? we własnych cudach zadanie zalicza u innych graczy nie ;/

Pozdrawiam.
 

visit0r

Paladyn
@Dragomira

Jedno z zadań przygody brzmi... " Wydaj 10 Punktów Wiedzy na zbadanie dowolnego Antycznego Cudu"...

Jedno pytanie... dlaczego nie sprecyzowano czyjego cudu...? we własnych cudach zadanie zalicza u innych graczy nie ;/

Pozdrawiam.
zgłoś błąd do supportu, zaliczyłem kilka odznak wrzucając PW do cudów członków bractwa, możliwe że ma tak mała ilość ludzi
 

Miroslaw78

Zwiadowca
zgłoś błąd do supportu, zaliczyłem kilka odznak wrzucając PW do cudów członków bractwa, możliwe że ma tak mała ilość ludzi

Przygoda dobiega końca... i nie widzę potrzeby składać reklamacje o kilka PW... wydaje mi się jednak że nie zaliczyło wrzutek do graczy z poza bractwa... Pozdrawiam.
 

DeletedUser1660

Guest
@Dragomira

Jedno z zadań przygody brzmi... " Wydaj 10 Punktów Wiedzy na zbadanie dowolnego Antycznego Cudu"...

Jedno pytanie... dlaczego nie sprecyzowano czyjego cudu...? we własnych cudach zadanie zalicza u innych graczy nie ;/

Pozdrawiam.
To nie jest błąd, można wbijać pkt również we własne Cuda.
 

Miroslaw78

Zwiadowca
To nie jest błąd, można wbijać pkt również we własne Cuda.

Mimia... dla mnie słowo dowolny cud, oznacza każdy cud w grze u każdego gracza... we własnym zaliczyło do zadań... u graczy wewnątrz własnego bractwa także... a u "Kowalskiego z za Odry..." z innej ekipy... nie zaliczyło, a mu wrzuciłem bo akurat była szansa na runy... ogólnie szczegół ale niedoprecyzowany... Pozdrawiam.
 

jakub357

Łucznik
Przyłożyłem łapę do ostatnich Przygód. Tak ot, bez rozsądnych kalkulacji.
Czy się opłacało? Nie.
Jedyne co, to mam budyneczek produkujący lichą ilość Boskich Ziaren; i wcale nie jestem zadowolony. Nie zadowala mnie ten budyneczek, ale jednak trochę polepsza obraz sytuacji. TYLKO TROCHĘ! Te Przygody to lipa.
 
Do góry