• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Święto Plonów

  • Rozpoczynający wątek Shannqa
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser174

Guest
tytuł wątku: KOMENTARZE!!!

a zadania sa tam gdzie zawsze (w spoilerach)... ile razy to można przerabiać?
 

DeletedUser562

Guest
Ma ktos zadania do Święto Plonów , bo nie mogę znaleść
 

Azulena

Rozbójnik
Na wejściu do gry powitało mnie zaproszenie do sklepu. :(

Za to tym razem Inno nie zadało sobie trudu, żeby przygotować jesienną grafikę otoczenia miasta, jak to było w ubiegłym roku. :(

Kasa, kasa, kasa... A CZAT nadal nie działa. :(
 

DeletedUser3033

Guest
hmm co jest że przy każdym evencie czy wydarzeniu czat nie działa i tu podkreślę" przy każdym "
druga sprawa to nie właściwe daty w dzwoneczku kto kiedy odwiedzał nawet godzina nie działa prawidłowo nom może mi kalendarz szwankuje ktoś mnie odwiedził 27.09.2018 o 22:29 o_O
błąd na błędzie i błędem pogania jak zwykle :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
@Azulena, grafika jesienna jest już dostępna w aplikacji, a w wersji przeglądarkowej pojawi się w ciągu kilku dni. Nie jest aktywowana wraz z wydarzeniem, tylko w konkretny dzień - z tego, co się dowiedziałam, powinna pojawić się w miastach 1 października.

@Shadows Dragon, czy mógłbyś proszę wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i sprawdzić czy daty w dzwoneczku nadal źle się wyświetlają? Jeśli błąd nadal będzie widoczny, to byłabym wdzięczna za przesłanie zrzutu ekranu, tutaj lub w zgłoszeniu do obsługi gry. Przetestowałam to u siebie i godziny są poprawne, dlatego screen byłby bardzo pomocny.

Błąd z czatem zgłosiłam do programistów, dziękuję wam za informację na ten temat.
 

DeletedUser1996

Guest
mam zadanie rozwiąż jeden konflikt i nie zalicza mi zadania dlaczego ?
 

DeletedUser3332

Guest
Bo pewnie zamiast rozwiązywać konflikt na mapie, bierzesz udział w turnieju ? :p
 

Capricorn

Wędrowiec
ekran powitalny jest przepiękny... w mojej ocenie mógłby zostać na zawsze
Zgadzam się. Po średnio udanym "rogatym" ten naprawdę cieszy oko.
ps- 7 razy próbowałam dziś bezskutecznie upolować nagrodę dnia ( opcja z 25%tową szansą)- to mój peszek czy ona faktycznie taka niewpadalna ;)
pps tak wiem, że losowość jest raczej nieprzewidywalna ale się troszkę zirytowałam ;)
 

Bija

Zwiadowca
Zgadzam się. Po średnio udanym "rogatym" ten naprawdę cieszy oko.
ps- 7 razy próbowałam dziś bezskutecznie upolować nagrodę dnia ( opcja z 25%tową szansą)- to mój peszek czy ona faktycznie taka niewpadalna ;)
pps tak wiem, że losowość jest raczej nieprzewidywalna ale się troszkę zirytowałam ;)


Wczoraj wpadło za pierwszym razem, dzisiaj dwa losowania i nic.

Podobno komputery nie umieją losować, wszystko jest zapisanym schematem ;)
 

Hassano

Łucznik
Ja też uważam że ta losowość to ściema.. Wszystko musi być zapisane jakimś algorytmem i jakieś wartości muszą być tam wpisane.. Ale tego i tak sie nigdy nie dowiemy i musimy liczyć na fart że akurat to co chcemy to dostaniemy..
 

DeletedUser3392

Guest
Grafika jesienna faktycznie przepiękna ! Ale mam małe pytanie dotyczące zadań. Mianowicie w liscie zadań możemy przeczytać
21. Marmur/stal/drewno x3 (9h).
22. Marmur/stal/drewno x2 (1d).
a wyświetliło się zadanie tylko na marmur, czyli mój wiodący surowieć z pierwszej bonusowej manufaktury. Czy mam liczyć się z tym,że po wykonaniu zadań na marmur będę miała te na drewno i stal czy po prostu jest to tylko jeden surowiec,ten który przewodzi u danej osoby ?
 

Hassano

Łucznik
Zadanie 20 też jest na 3h i chodzi tylko o wiodący surowiec czyli jak piszesz marmur
Są dalsze zadania w których pisze że musisz zrobić KAŻDY i wtedy musisz postawić mańke nie bonusową na chwile żeby wykonać to zadanie :)
 

DeletedUser3392

Guest
Dziękuję bardzo za odpowiedzi, faktycznie w innych przypadkach jest 27. Marmur x1, stal x1, drewno x1 (3h). Będę mądrzejsza na przyszłość. Co do samego eventu to jest świetny. I nawet gracze,którzy stosunkowo niedawno zaczęli grać także mogą brać w nim udział. Oby więcej takich wydarzeń
 
Do góry