• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Kto gdzie mieszka?

  • Rozpoczynający wątek mamucik69
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wracając do tematu mapy

Podstawowe pytanie czy chcemy, żeby taka była - czy nikt nie ma nic przeciwko, że nagle jego avatar będzie tam umieszczony
Drugie pytanie czy ją chcemy - czy też... meh... whateva...

Tymczasowo udało mi się stworzyć coś takiego (stan na sobotę,jeszcze nie wszystkich umieściłem, bez graczy zza granicy [wkrótce dorzucę], bez jednego użytkownika, którego miejscowości nie byłem w stanie ustalić, która to z kilku w Polsce).
Liczę na jakieś komentarze - co poprawić głównie :)
0if548.png
 

DeletedUser

Guest
fajnie byłoby gdyby ikonki większe były, ale pomysł i wykonanie na +
 

DeletedUser68

Guest
na mapie widze kawałeczek Germanii ale ja mieszkam nad samym Morzem Północnym, wiec raczej marne szanse na umieszczenie. W takim razie poproszę o Warszawę, bo ja z urodzenia Warszawianka :rolleyes::D:p
 

DeletedUser14

Guest
Fajna mapka :)
Chociaż jak są tak 3 avataro-ikonki, to przy większej ilości może być już nieczytelnie ;)
 

DeletedUser9

Guest
No mapka fajna :)
Jak sie Hikari uzbiera wiecej takich ikonek to mozna pomyslec o czyms innym albo po prostu spam ikonek:eek:
 

DeletedUser13

Guest
Fajna mapka, ale stawiałbym raczej na czarno-białą :D Byłaby dużo czytelniejsza. Ale ogólnie super ;)
 

DeletedUser

Guest
fajnie byłoby gdyby ikonki większe były, ale pomysł i wykonanie na +
Z większymi ikonkami byłby ten problem, że przy dużym zagęszczeniu (Górny Śląsk, okolice Warszawy, Trójmiasto itp.) bardzo by na siebie zachodziły, ale spróbuję zrobić je na próbę tak z 1,5 razy większe, zobaczymy jak wyjdzie, najwyżej potem będę zmniejszał

Chociaż jak są tak 3 avataro-ikonki, to przy większej ilości może być już nieczytelnie
Pomysł był taki, żeby im więcej ludzi z miasta, tym większe skupisko ikonek się będzie robiło. Do następnej mapki spróbuję zrobić jakąś linię oddzielającą poszczególne ikonki, może będzie czytelniejsze. Chyba, że macie jakiś inny pomysł to chętnie wysłucham (bo ja niekoniecznie mam jakiś dobry pomysł jak zwizualizować skupisko użtkowników)

Fajna mapka, ale stawiałbym raczej na czarno-białą :D Byłaby dużo czytelniejsza. Ale ogólnie super
Znaczyć lepsza by była konturówka? Bez większych szczegółów na niej? OK, spróbuję

Następną wersję (z tymi i następnymi uwagami) powinienem zamieścić około weekendu (prawdopodobnie niedziela wieczorem). Dzięki za wszelkie rady :)
 

DeletedUser

Guest
Polska - Malbork ( mieczyki we krwi )
Od 11 lat emigracja :) Szkocja, Anglia, Irlandia,Holandia:)
Na mapce zdecydowanie proszę o Malbork:)
 

DeletedUser13

Guest
Hmmm... jeszcze przydałby się wyskakujący nick po najechaniu kursorem na mini-ikonkę
laie_67.gif
 

DeletedUser

Guest
Mapa się robi. W poprzednim tygodniu nie dałem rady się za nią zabrać:oops:
Póki co wrzucam to, co udało mi się zrobić do tej pory.
Na jutro pozostało mi dorobić: Wrocław (dołożyć użytkownika), Lublin, Malbork i oczywiście Górny Śląsk (Katowice, Sosnowiec, Zabrze, Gliwice, Żory)
n87dhn.jpg
 

DeletedUser

Guest
Ciekawy pomysł i godna pochwały inicjatywa, jakby co to aktualnie mieszkam w Lublinie.
 

DeletedUser

Guest
Finalna, na ten tydzień wersja mapy.
Kiedyś dorzucę użytkowników z zagranicy
HLUBvS.jpg

Jeżeli mapa zyska akceptację, to poprosiłbym któregoś moda o wstawienie posta na początku tematu i wrzucenie tam tej mapy, tak żeby mapa ta rozpoczynała ten temat. Dzięki :)
 

DeletedUser14

Guest
Jak fajnie mamy w Śląskiem ^^ Taki kwiatuszek wyszedł :p
 

DeletedUser

Guest
Przyznałeś się nieopatrznie gdzie mieszkasz to jesteś :p
 

DeletedUser37

Guest
łeee z Podlasia tylko ja jestem? No nie wierzę :( Już mi się tu przyznawać kto gdzie mieszka :p

A swoją drogą, fajna mapka :cool:
 
Do góry