• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Święto plonów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3134
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3134

Guest
Cześć.
Do końca święta plonów jeszcze 13 dni , a u mnie zostało tylko okienko "epizodycznej linii zadań " . To błąd, czy tak ma już być ?
 

DeletedUser3134

Guest
Dzięki Hassano :)
Tylko, że moim zdaniem jeżeli z tego powodu nie dojadę z punktami do końca ostatniej nagrody głównej, to będzie to trochę nie w porządku ze strony twórców gry ...
 

Sorcha

Rycerz
Jesteś nowy przyzwyczajaj sie że tak to wygląda :D
Niestety tak to wygląda, albo koncentrujesz się na zbieraniu nagród dziennych i wtedy masz mniejszą szansę na wszystkie nagrody główne, albo wręcz przeciwnie koncentrujesz się tylko na nagrodach głównych, ale wtedy przygotuj się, że będziesz dostawał co popadnie z nagród dziennych, możesz nawet nie dostać tej którą ciebie interesuje (populacja albo kultura).
 

DeletedUser3332

Guest
No ja sie skoncentrowałem na nagrodach głównych i teraz żałuje :)
 

DeletedUser

Guest
ja idę w studnie życzeń..za 1 razem zdobyłem 4, teraz widzę w rozpisce, że czeka mnie drugie podejście...cóż..ah...nie mogę się doczekać..
 

DeletedUser3332

Guest
No właśnie też zbieram, niestety główne zadania już dawno zaliczone więc dziennymi się muszę zadowolić i tym co spadnie z nieba :(

Tylko nie wiem jak to potem rozegrać, czy za 50 trzaskać czy za 140? :|
 

DeletedUser3642

Guest
Ja też zbieram do 140 ale nie wiem co bardziej się opłaca
 

Sorcha

Rycerz
Ciężko powiedzieć, mi raz lepiej idzie na 90 za pierwszym, drugim razem. Czasem na 140-tce. @Tutee musisz mieć po prostu swoją "strategię" klikania ;)!!
 
Do góry