• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

nie działa bezgłowe halooween

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3685
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3685

Guest
w zadaniu 23 jest rozwiaz 24 konflikty lub rozwiaz 24 konflikty turniejowe, stanelo na tym ze mam 14 i nie dodaje wygranych konfliktow. moze cos z tym zrobic?
 

DeletedUser3332

Guest
Nie jestem pewnien, ale było w poprzednim evencie tak ze jak sie zaczeło jedną ścieżkę (przy mozliwych dwóch, jak w tym przypadku jest mozliwosc turniejowych konfliktów i zwykłych) to zaczęło liczyć właśnie ją. Tym samym wnioskuje ze zacząłeś zwykłe konflikty rozwiązywać a potem przeskoczyłeś na turniejowe których juz nie liczy.

Ktoś chyba pisał ze jak wykonasz jednak tyle ile powinno danego rodzaju to zaliczy. Ale tutaj pewności nie mam.
 

DeletedUser

Guest
Zaliczy - w tym przypadku podejrzewam, że zaczął w turnieju , nie skończył , turniej się skończył i próbował kontynuować na mapie -
dokończ po prostu te na mapie.
@HANCHO - zrób to zadanie na mapie (musisz zrobić 24 - od 15 na mapie będziesz już miał postęp) albo poczekaj do turnieju (wtedy będzie Ci naliczać od 15)
To pytanie wraca przy każdym evencie praktycznie

"Rozwiąż 24 konflikty lub rozwiąż 24 konflikty turniejowe" nie znaczy "Rozwiąż 24 jakiekolwiek konflikty"

Zrobienie 14 w turnieju i 10 na mapie oznacza, że nie zrobiłeś 24 turniejowych ani nie zrobiłeś 24 na mapie
Oznacza, że na mapie masz 10/24 , a w turnieju 14/24 (pasek w zadaniu pokazuje zawsze wyższy wynik) - a musisz mieć 24/24 w jednym z nich.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1775

Guest
jeśli zaczęte były turniejowe, to turniejowych musi być 24 i tyle... zawsze tak jest w zadaniach zamiennych w eventach, co zaczniesz jako pierwsze obowiązuje i potem na te drugie, gdy je robisz, to nie zalicza, niestety :( ja tak miałam...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jeśli zaczęte były turniejowe, to turniejowych musi być 24 i tyle... zawsze tak jest w zadaniach zamiennych w eventach, co zaczniesz jako pierwsze obowiązuje i potem na te drugie, gdy je robisz, to nie zalicza, niestety
Nie. Jest dokladnie tak, jak szczegolowo wyjasnil to @radiradi. Przy przeskoku z jednego rodzaju konfliktow na inny troche mylace jest tylko to, ze postep nie jest z poczatku pokazywany.i wydaje sie, ze ich nie zalicza.
 

DeletedUser1775

Guest
serio? no, to się dowiedziałam czegoś nowego :) ale jeśli tak jest, to kolejny błąd gry, wyprowadzający w pole graczy, ze nie pokazuje zaliczania na bieżąco...
edit: ale i tak zliczy te, których więcej i które szybciej osiągną wymaganą liczbę...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
to kolejny błąd gry, wyprowadzający w pole graczy, ze nie pokazuje zaliczania na bieżąco...
Nie określiłbym tego błędem - żeby to poprawnie zobrazować musiałyby być 2 paski postępu w zadaniu - jeden dla turnieju, drugi dla mapy.

Jest to oczywiście jakieś rozwiązanie, które można zasugerować IG, natomiast jeżeli jest 1 pasek (a jest :) ) to czego oczekiwałabyś w sytuacji, kiedy :

1) rozwiązujesz 4 konflikty turniejowe - pasek postępu 4/24
2) następnie rozwiązujesz 2 konflikty na mapie - pasek nadal 4/24 (pokazuje wyższy progres - z turnieju)
3) w turnieju masz 4/24 (brakuje 20) , na mapie 2/24 (brakuje 22) -stan faktyczny

Jak miałby wyglądać pasek postępu :
a) 4/24 (obecnie)
b) 6/24
c) 2/24
Jak dla mnie lepiej, że pokazuje wyższy progres/wynik - wyobraź sobie co by się działo, jakby nagle z 4 zrobiło się komuś 2 ("ktoś mi ukradł 2 konflikty w zadaniu" ;) )
 

DeletedUser3685

Guest
w zadaniu jest napisane 24 lub 24 w turnieju, po prostu nie zdarzylem zrobic 24 konfliktow w turnieju bo sie turniej skonczyl.. zrobilem cala prowincje , nie doliczylo niczego (zadnej walki) w zadaniu jest napisane 24 lub 24 w turnieju.. powinno sie sumowac.. zaraz zaczne druga prowincje i zobacze czy doda cos jak bedzie wiecej zdobytych prowincji na mapie..
 

DeletedUser3685

Guest
ruszylo, jak na mapie od zera zrobilem, chyba w zadaniu powinno byc napisane mapa i turniej nie sumuje się
 
w zadaniu jest napisane 24 lub 24 w turnieju.. powinno sie sumowac
Nie powinno, choc nie mialbym nic przeciwko temu ;) Wyjasnienie miales juz tutaj:
"Rozwiąż 24 konflikty lub rozwiąż 24 konflikty turniejowe" nie znaczy "Rozwiąż 24 jakiekolwiek konflikty"
Zrobienie 14 w turnieju i 10 na mapie oznacza, że nie zrobiłeś 24 turniejowych ani nie zrobiłeś 24 na mapie
 
Do góry