• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

neiaktywni gracze - przeniesienie na mapie

  • Rozpoczynający wątek radiradi
  • Data rozpoczęcia

Czy nieaktywni gracze(śmierdzące zombiaki) powinni zostać przeniesieni w puste sektory mapy?

  • Tak

    Głosy: 30 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    30

DeletedUser

Guest
Z informacji od @Hajmdal wiemy, że nieaktywni gracze nie są i nie będą usuwani, jeżeli skończyli rozdział 3.
Jak widać umiłowanie zombiaków przez IG nie ma granic.

W związku z tym proponuję, aby przenieść ich wioski do pustych sektorów mapy.

Możecie wydzielić jakiś sektor na swego rodzaju cmentarz - 99% i tak nie wróci do gry, więc zapach rozkładających się miasteczek nie będzie tam nikomu przeszkadzać.
Mnie przeszkadza i irytuje. Wolę szybko zebrać monety z pustych lokacji, niż tracić czas na ładowanie martwych miast.
 

DeletedUser174

Guest
rozczaruje Cie :(
pomysł o tym by ich przenosić powstał mniej wiecej jak zaczynałam gre... a to dawno było...
 

DeletedUser

Guest
Faktycznie - jestem rozczarowany.
Czyli Oni po prostu chcą, żeby aktywni gracze mieli dookoła cmentarz, bo w przeciwnym wypadku moglibyśmy mieć za dużo młotków, więcej ofert handlowych , a nie daj Boże ktoś mógłby wpaść na szatański pomysł komunikacji z sąsiadami - strach się bać - takie rzeczy w grze multiplayer.
 

babaruba

Wędrowiec
Temat rzeczywiscie obrosl juz broda, ale przypomne, ze dawno, dawno temu udalo sie przeprowadzic relokacje aktywnych graczy.
Efekt: wzrost handlu, pomocy i ogolne ozywienie gry. To ewidentnie jest do zrobienia, tylko komu sie chce?
 

Sorcha

Rycerz
Faktycznie - jestem rozczarowany.
Czyli Oni po prostu chcą, żeby aktywni gracze mieli dookoła cmentarz, bo w przeciwnym wypadku moglibyśmy mieć za dużo młotków, więcej ofert handlowych , a nie daj Boże ktoś mógłby wpaść na szatański pomysł komunikacji z sąsiadami - strach się bać - takie rzeczy w grze multiplayer.
To ja niestety Ciebie jeszcze bardziej rozczaruję, ta gra, z gry multiplayer zamienia się w zombie player :eek:o_O;)! Ktoś na tym forum już chyba proponował spaczenie budynków, a tu gracze, którzy nie mają zamiaru wracać chcą spaczyć cała grę. Dopóki nie będę otoczony z każdej strony "kopalniami złota" to raczej się nie mam po co ruszać. Jeśli są "aktywni" sąsiedzi dookoła to zawsze jest jakaś nadzieja na rozwój miasta. Bractwa nie biorę pod uwagę (mogą być porozrzucani po całej mapie, albo być wszyscy obok siebie).
 

DeletedUser2264

Guest
Kiedyś, kiedyś czyli dawno temu, za aktywną grę zostałam przeniesiona w "lepsze" środowisko - z zombich do żywych, otrzymałam z tej okazji informację o tym od gry. Czyli coś takiego już działało..
 

Sorcha

Rycerz
Kiedyś, kiedyś czyli dawno temu, za aktywną grę zostałam przeniesiona w "lepsze" środowisko - z zombich do żywych, otrzymałam z tej okazji informację o tym od gry. Czyli coś takiego już działało..
Pamiętam też tak miałem, ale to było około rok temu może no i miałem kilka może 5 "kopalni złota" w sąsiedztwie, a że dopiero zaczynałem może dlatego, mnie przenieśli w bardziej aktywne sąsiedztwo. Teraz mam ponad 25 "kopalni złota" takie zombie bractwo ;). Choć nie musieli należeć do tego samego Bractwa, nie musieli należeć do żadnego, po prostu przestali grać.
 

DeletedUser174

Guest
Kiedyś, kiedyś czyli dawno temu, za aktywną grę zostałam przeniesiona w "lepsze" środowisko - z zombich do żywych, otrzymałam z tej okazji informację o tym od gry. Czyli coś takiego już działało..

Z pustyni przenosili wtedy do centrum. Ten system dalej działa, ale to droga jednokierunkowa - przenosi tylko aktywnych. Był pomysł (w różnych wariantach) by przenosić tez w drugą stronę. Drago coś nawet wspominała że "pracują" nad tym...taaa... zima idzie, świstaki poszły spać
 

Sorcha

Rycerz
Z pustyni przenosili wtedy do centrum. Ten system dalej działa, ale to droga jednokierunkowa - przenosi tylko aktywnych. Był pomysł (w różnych wariantach) by przenosić tez w drugą stronę. Drago coś nawet wspominała że "pracują" nad tym...taaa... zima idzie, świstaki poszły spać
Właśnie świstaki poszły spać a sreberka czekają, aż ktoś pozawija prezenty ;), w końcu Święta już niedługo! A tak poważnie to przenoszą tylko aktywnych, którzy mają zaznaczoną opcje: Pozwól na przenosiny w lepszą lokalizację, jest to zaznaczone przy zakładaniu konta, bo jak gracze mieliby zaznaczyć sami to nie wiem czy by nie było pytań: czemu nie przenoszą?
 

DeletedUser1921

Guest
:)Drago się nie udziela. Teraz to bot pisze
Szkoda,że IG Ma w czterech literach aktywnych graczy. Chociaż ponoć kasują graczy na FOE. Moja teoria dotycząca tej gry to:wprowadzić nie potrzebny syf i utrudnić grę co ma znaczyć,że gracze oddejdą i IG zamknie projekt pod nazwą Elvenar.
 

visit0r

Paladyn
Temat rzeczywiscie obrosl juz broda, ale przypomne, ze dawno, dawno temu udalo sie przeprowadzic relokacje aktywnych graczy.
Efekt: wzrost handlu, pomocy i ogolne ozywienie gry. To ewidentnie jest do zrobienia, tylko komu sie chce?
zamiast wzrostu ilosci motywujacych sasiadow dadza promocje na magiczne warsztaty
 

DeletedUser174

Guest
:)Drago się nie udziela. Teraz to bot pisze
Szkoda,że IG Ma w czterech literach aktywnych graczy.
coś Ci uciekło... Drago się nie udziela i to od kilku miesięcy z bardzo prostego powodu: bo jej nie ma - zdała wartę. 19 września pojawiło się oficjalne ogłoszenie w tej sprawie.
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/zmiana-warty.3255/
a pierwszy post bota pojawił się już 25 października (miesiąc później!!!!!). Od 13 listopada @Shannqa (czyli teoretycznie naszego cm) już oficjalnie nie ma, bo tylko bot wypluwa z siebie beznamiętne i pełne błędów postów.
To uwagi pod adresem Drago są całkowicie nieuzasadnione
A że ig ma w nosie graczy to inny temat. Tu nic sie nie zmieniło. I się nie zmieni dopóki diamentowa autostrada się nie zakorkuje. Ale to inny temat
 

DeletedUser1921

Guest
coś Ci uciekło... Drago się nie udziela i to od kilku miesięcy z bardzo prostego powodu: bo jej nie ma - zdała wartę. 19 września pojawiło się oficjalne ogłoszenie w tej sprawie.
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/zmiana-warty.3255/
a pierwszy post bota pojawił się już 25 października (miesiąc później!!!!!). Od 13 listopada @Shannqa (czyli teoretycznie naszego cm) już oficjalnie nie ma, bo tylko bot wypluwa z siebie beznamiętne i pełne błędów postów.
To uwagi pod adresem Drago są całkowicie nieuzasadnione
A że ig ma w nosie graczy to inny temat. Tu nic sie nie zmieniło. I się nie zmieni dopóki diamentowa autostrada się nie zakorkuje. Ale to inny temat
Drago i tak nic nie przekazywała,tylko kasowała posty,pisała że to nie błąd itp. Wiele moich błędów zostało przeniesionych do archiwum. IG i tak ma nas w nosie.
 

Koval92

Kapłan
Myślę, że brak odpowiedzi teamu elvenar w tym temacie dość dosadnie wyraża miejsce, w którym obecnie spoczywa ten bardzo dobry i logiczny pomysł.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
W ostatnim czasie ze względu na GDPR (nasze RODO) zostało usuniętych sporo kont nieaktywnych, przez co zrobiło się sporo "dziur" . Przenosiny na świecie cały czas są robione trwa to bardzo powoli i niestety musi trochę potrwać nie da się tego zrobić ręcznie. Zespół ma świadomość że to trwa zbyt powoli i pracuje nad tym.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
@jarq nie obraź się ale majaczysz jak poparzony ćpun
1/ co ma rodeo do usuwania kont????
2/ od kiedy to sporadyczne pojawienie sie pojedynczych pustych miejsc jest czymś dziwnym?
3/ czy nieaktywni gracze powyżej 3 rozdziału są usuwani?
4/ co przenosiny maja do nieaktywnych graczy?

przestań pieprzyć będzie sie nam wszystkim lepiej żyło

gdyby usuwanie kont działało sprawnie to i przenosiny by działały prawidłowo. Co za różnica czy mam pustynię wokół pustych pól czy nieaktywnych miast? co z tego że mnie przeniosą z pustyni na cmentarzysko? ma to jakieś znaczenie? z puntu widzenia gracza raczej średnie. A średnio to gracz się bardzo cieszy jak ma 20 sąsiadów (z 200-300), bo średnio to 5 w porywach do 10 osób jest. Czy taki odsetek grających można nazwać aktywnym towarzystwem? ja tam mam inną definicję aktywnego sąsiedztwa
 

Deleted User - 198835

Guest
No cóż poczytałem a najuważniej
jarqCommunity Manager
Taką samą odpowiedź dostałem , jak napisałem , że siedzi sobie po sąsiedzku na mojej mapie gracz , który od czerwca 2016 roku nie zdobył żadnego punktu - zapisałem sobie go wtedy , bo wydawało mi się , że już nie gra - miesiąc miną od zgłoszenia a konto jak było tak jest w tym samym miejscu - powolne znaczy co najmniej 20 lat , żeby gościa skasować?
 

DeletedUser1775

Guest
Hehe, to jeszcze nic, że gracze powyżej 3 rozdziału tkwią po wieczność... Ja mam tuż pod miastem odkąd jestem w grze (w kwietniu będzie 2 lata) inny przypadek - gracz Blunder: Ratusz i kwatera, 0 punktów, ale za to z jednoosobowym bractwem (przy czym bractwo w zeszłym roku mu się pojawiło), 0 jakichkolwiek budynków... Czasem się zastanawiam, czy to nie jakiś punkt orientacyjny na mapie dla programistów ;)
 

Sorcha

Rycerz
Hehe, to jeszcze nic, że gracze powyżej 3 rozdziału tkwią po wieczność... Ja mam tuż pod miastem odkąd jestem w grze (w kwietniu będzie 2 lata) inny przypadek - gracz Blunder: Ratusz i kwatera, 0 punktów, ale za to z jednoosobowym bractwem (przy czym bractwo w zeszłym roku mu się pojawiło), 0 jakichkolwiek budynków... Czasem się zastanawiam, czy to nie jakiś punkt orientacyjny na mapie dla programistów ;)
Ciekawe jest samo tłumaczenie słowa Blunder - (ang. a serious and often stupid mistake) - poważny i często głupi błąd, czyli po prostu gafa, wpadka. Czyli @jagienkaa może mieć rację to może być jakiś "punkt orientacyjny". Ciekawe tylko o którego i dokładnie Blendera chodzi do ten co od dawna nie gra to jest w 4 rozdzialeo_O, 36 ekspansji i ratusz na poziomie 12tym żeby wszystkiego nie wymieniać, a jest tego trochę Blunder z Bety jest w 9 rozdziale i 85 ekspansji w miarę aktywny, a najbardziej rozwinięty na Arendyllu Blunder jest w 13 rozdziale 118 ekspansji. To nie wiem o którego tobie chodzi, wszyscy mają budynki @jagienkaa nawet ten co przestał grać. Są w różnych Bractwach ale ale to różne światy przecież. Ciekawa sprawa, nie sądzisz, to ten Blunder jest nieaktywny czy jest aktywny, jak w końcu?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1775

Guest
open
"mój" Blunder jest na Winyandor ;) a jego bractwo nosi dumną nazwę "xyuz" :)

Śmieszne to, bo ja jestem na 2 światach, ale czasem wpadałam na 3, ten na F, żeby coś sprawdzić i moje miasto znikało tam szybciutko :) Jeśli nawet pan Blunder był aktywny gdzie indziej, to jego zerowe miast powinno zniknąć dawno, dawno temu :)

edit: faktycznie! na Arendyll, to gracz jak się patrzy! :)
kurdę nie wiem czemu nie mogę dodać obrazka...

o, udało się...
blu.jpg
edit

open

open
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry