• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Nowy element gry: Tworzenie

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Mistyczne obiekty zmieniają się po odebraniu po zapełnieniu paska.
Podobno jak się zrobi nadmiar, np. 105/100, to przechodzi to na kolejną skrzynkę, nie ginie po odebraniu obiektu.
 

DeletedUser3033

Guest
hmm odpowiadając na twoje pytanie jak by ci się to zmieniało cały czas to nie było by sensu zbierać mgły jak i tak byś nie wiedział na co ją zbierasz
a z drugiej strony nie wiem o co tyle szumu z tym tworzeniem jak pisałem jedyna dobra rzecz to to że można usuwać z inwentarza i to myślę już wyczerpująca wiedza jaka graczom jest potrzebna do gry a sam temat jest do zamknięcia bo to już niema o czym pisać temat jest wyczerpany ;)
 

DeletedUser1679

Guest
1. Tak
2. "Rozbudowując Akademię Magii będziesz otrzymywać więcej Fragmentów Zaklęć podczas odczarowywania przedmiotów z inwentarza. Bonus wzrasta, aby na 5 poziomie Akademii Magii podwoić swoją wartość w stosunku do poziomu 1."

Tom zapewne tłumaczy dlaczego pojawiły mi się nowe pozycje w Akademii Magii jak np: Łączący Katalizator o którym nic nie można się dowiedzieć na WikiP. Więc domniemam że tworzy on nowe zaklęcia z możliwością wyboru jakiego się chce, a które normalnie się zdobywa poprzez np: skarb w pomocy, albo tocząc walki na prowincjach. Ale nie próbowałem jeszcze tego. Dodatkową rzeczą jaką zauważyłem po czasie jest pojawienie się opcji ODCZARUJ w Inwentarzu. I tutaj nigdzie nic nie wiadomo co to jest jak to działa i w czym pomaga.... Duże Haloooo o wyjaśnienia poproszę od twórców albo kogokolwiek bo jak się pytam w grze różnych graczy to nikt nic nie wie też na ten temat. Po co to jest...?
 

DeletedUser3332

Guest
Heh.... ja mam tylko konie, klatki i płomienie. I tak na zmianę cały czas, przestałem liczyć na coś konkretnego :)
 

Hassano

Łucznik
Nie no to powiem wam te tworzenie jest mega :D:D zamienić jedno gówno z eventu na takie troche inne ale trzeba sie jeszcze przy tym napracować :p
Chyba najlepsza zmiana odkąd gram..
 

Sorcha

Rycerz
Na zysk portalu 15% zużyłem 1300 Fragmentów Zaklęć i 7 Łączących Katalizatorów, ale jakbym to chciał odczarować (tylko po co jak daje mi towary aktualnej rasy gościnnej) to już tylko 562 Fragmentów Zaklęć to nie jest nawet połowa. Niezły biznes to Tworzenie, chyba jednak najlepiej odczarowywać jakieś niepotrzebne budynki i zaklęcia! Trzeba zauważyć jednak, że placówka handlowa daje tylko zysk portalu 5% to chyba dobrze zrobiłem!
 

vorverek

Wędrowiec
Dzień dobry:)
Mistyczne obiekty zmieniają się po odebraniu po zapełnieniu paska.
Podobno jak się zrobi nadmiar, np. 105/100, to przechodzi to na kolejną skrzynkę, nie ginie po odebraniu obiektu.
Tak, nadmiar przechodzi na następną skrzynkę.

Zapytam poraz kolejny :) czy miał już ktoś do wylosowania studnie życzeń?? :)
Studni nie widziałam, ale w drugiej skrzynce za 100 mgiełek mam to:

2018-11-30-055335.png
 

DeletedUser174

Guest
500 diaxów działa na wyobraźnię. Tylko jest jeden drobny problem: nie ma gwarancji otrzymania ich. Mistyczny obiekt powinien być stały (czytaj gwarantowany) lub żeby zadowolić większa liczbę osób powinien dawać możliwość wyboru jednej z 3 proponowanych nagród. Żadnego losowania. Bardzo niesprawiedliwy system. Jakoś mi sie nie pali szaleć z tym tworzeniem... ciekawe dlaczego
 

Hassano

Łucznik
500 diaxów działa na wyobraźnię. Tylko jest jeden drobny problem: nie ma gwarancji otrzymania ich. Mistyczny obiekt powinien być stały (czytaj gwarantowany) lub żeby zadowolić większa liczbę osób powinien dawać możliwość wyboru jednej z 3 proponowanych nagród. Żadnego losowania. Bardzo niesprawiedliwy system. Jakoś mi sie nie pali szaleć z tym tworzeniem... ciekawe dlaczego

Ja juz miałem sie brać za spalanie budynków ale w tym momencie już mi ochota odeszła.. Nagrody widze porównywalne jak w przygodach :D:D czyli zróbmy dla zabawy ale i tak nic z tego nie miejmy..
 

blazius1

Paladyn
Ta losowość potwierdza, że gwarantowana jest tu tylko dobra zabawa. Ale nagrody główne nie, bo są wyznaczone losowo.
Także bawcie się do woli, raczej nie myśląc o nagrodach.

Z Przygodami tworzenie łączy kilka cech, w tym ta najważniejsza chyba, tj. że wynik ostateczny jest dość niepewny, więc nie chodzi tutaj wynik, lecz o zabawę sama w sobie.

Więc niech się bawi, kto potrafi. Kto nie potrafi się bawić, temu pozostanie marudzenie.
Wolny wybór.
 
Ostatnia edycja:

blazius1

Paladyn
Wiele osób przeżyje osobisty dramat tuż po tym losowaniu. To może być ciężki cios dla niektórych.

Mimo wszystko życzę dobrej zabawy.
No i szczęścia. Przyda się.
 
Do góry