• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Nowy element gry: Tworzenie

DeletedUser3332

Guest
Aaaaa, ja na razie na pierwszym jestem więc tylko skała venara czy jakoś tak...
 

DeletedUser174

Guest
Ponawiam pytanie o to czy ktoś wylosował 500 diamentów?

każdy losujący ma 20% szans na wygranie diamentów. Nie mniej, nie wiecej 20%.

Najpierw zadaj sobie pytanie ile osób doszło do 2 obiektu. Ja ma 3/100 w pierwszym. I nie zapowiada się by było więcej. Ciekawe dlaczego...Zakładam, że szanse na to iż nie tylko ja tak mam są na pewno większe niż wygranie diaxów.
 

DeletedUser110

Guest
Ja mam 41/100 - raz zrobiłem dosypkę rasową 15% i dwa razy koniki z ludzikami. Ale faktycznie, rzadko pojawia się coś wartego wytworzenia. Co Wy produkujecie, że tak szybko doszliście do tych diaksów?
 

Sorcha

Rycerz
każdy losujący ma 20% szans na wygranie diamentów. Nie mniej, nie wiecej 20%.

Najpierw zadaj sobie pytanie ile osób doszło do 2 obiektu. Ja ma 3/100 w pierwszym. I nie zapowiada się by było więcej. Ciekawe dlaczego...Zakładam, że szanse na to iż nie tylko ja tak mam są na pewno większe niż wygranie diaxów.
Ja po dwukrotnym zrobieniu Zysku portalu 15% i Strumienia zasobów 100% mam 46/100 !!!
Najwięcej mam (miałem) klatek, jednorożców, czasem pojawi się jakiś, Obserwatorium lub jakieś Budynek z Orkami;) (Strateg, Gniazdo Orków) czasem książki PW lub uszkodzone odłamki run.
 
Ostatnia edycja:

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
@Fredek z Fabryki Kredek U mnie dosyć często pojawiają się PW i przyspieszacze. Parę razy zrobiłam budynki militarne (5-dniowe), raz jakiś inny "duży". Mam 39/100 - trzeciej skrzynki.

Z drugiej dostałam Kozie Skały... Wolałam PW, ale trudno. Może pójdą na przemiał (1800 fragmentów).
 

DeletedUser2340

Guest
@Fredek z Fabryki Kredek, sporo osób ma w magazynie budynki, których wcześniej, z różnych przyczyn, nie postawili. Ja w ten sposób pozbyłem się kilku budynków. Przeważnie są to nagrody typu zestawy, które zajmują dużo miejsca.

Wilkość fragmentów zaklęć zależy też od poziomu rozbudowy Akademii.
 

DeletedUser110

Guest
@Fredek z Fabryki Kredek, sporo osób ma w magazynie budynki, których wcześniej, z różnych przyczyn, nie postawili. Ja w ten sposób pozbyłem się kilku budynków. Przeważnie są to nagrody typu zestawy, które zajmują dużo miejsca.

Wilkość fragmentów zaklęć zależy też od poziomu rozbudowy Akademii.
Też się pozbyłem wielu budynków z worka, których nie miałem zamiaru nigdy stawiać. Ale niestety w Tworzeniu przeważnie mam jakieś g* dające samą kulturę, relikty (zupełnie nie wiem, po co ktokolwiek miałby je robić), PW w niepowalających ilościach, czy dosypki. Budynków z ludzikami jak na lekarstwo.
 

DeletedUser2340

Guest
Szału nie ma z tymi "nagrodami".
Relikty są potrzebne do zwiększenia produkcji, nie wszyscy mają 700%. Ale też do produkcji zaklęć. i pewnie do czegoś jeszcze.
 

DeletedUser2970

Guest
Rzeczywiście, mogliby dać coś co opłacałoby się produkować np. budynek 5000 ludności czy 10000 kultury :).....wiem, że marzę :) ha ha
 

DeletedUser2262

Guest
Studnię życzeń co jakiś czas mogli by także zapodać do listy tworzenia =)
 

DeletedUser2262

Guest
Ciekawe czy pojawią się jeszcze jakieś inne ciekawsze propozycje budynków do tworzenia. Bo na chwilę obecną "w koło Wojtek" to samo...... o_O ?
 

DeletedUser

Guest
Widziałem tą listę i poza kodeksem lawy dla mnie nie ma tam nic ciekawego więcej :p
Jest kilka ciekawych budynków - w/g mnie każdy może coś znaleźć dla siebie :
- populacja: http://www.elvenarchitect.com/buildings/details/a_evt_flowercagerainbow/ , http://www.elvenarchitect.com/buildings/details/a_evt_unicornrainbow/
- młotki/surowce/mana/ziarna : http://www.elvenarchitect.com/buildings/details/a_evt_easter_flower_cage/
- orki: http://www.elvenarchitect.com/buildings/details/a_evt_auto_goodorcs/
- mana: http://www.elvenarchitect.com/buildings/details/a_evt_manamill/
- 3 wojskowe z bonusami do lekkich strzelających, magicznych, punktów życia
Dodatkowo każdy kulturowy z tworzenia będzie lepszy niż z menu budowy.
Nie ma oczywiście dużych budynków z kulturą czy populacją, ale prawdopodobnie założenie było takie, że tworzenie nie ma zastąpić eventów, tylko zachęcić do rozbudowy akademii (część graczy nawet jej nie budowała do 3-4 rozdziału)

Dla mnie głównym problemem jest to, że używam dużo zaklęć (produkcja towarów + opactwo), co koliduje z produkcją katalizatorów
(to akurat jest głupi pomysł z łączeniem produkcji zaklęć i pseudo-zaklęcia, ale może o to chodziło).
Natomiast jak ktoś ma nadprodukcję młotków i surowców, ewentualnie nie gra aktywnie w turniejach (główny pożeracz zasobów) albo gra na tyle aktywnie, że ma wystarczającą liczbę zaklęć z turniejów może spokojnie poświęcić akademię na tworzenie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2262

Guest
radiradi, w pełni się z Tobą zgodzę, dlatego w moim poście napisałem że "dla mnie" subiektywnie (nie obiektywnie) nie widzę zbytnio nic zachęcającego. Z pewnością wielu osobom te budynki wspomogą w rozbudowie miast, zwłaszcza w początkowych rozdziałach gry.
Bardziej doświadczeni i gracze na poziomach X i powyżej jeśli brali (biorą) udział w event'ach pozostałe budynki z listy tworzenia przedstawiają zbyt mały bonus przypadający na jedną kratkę. Oczywiście to tylko moje osobiste subiektywne zdanie =)

PS Fajnie by było aby raz na jakiś czas wrzucili możliwość stworzenia jakiegoś naprawdę "wypasionego" budynku....
 
Do góry