• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Sorcha

Rycerz
do tej pory dużo łatwiej jest wymienić budynki niż je podnosić, ale wprowadzili pół roku temu ten nowy system losowania skrzynek
ALE ten nowy system losowania skrzynek był porządku w letnim wydarzeniu, było wiadomo która skrzynka na dzienne nagrody, która na główne. Przynajmniej było takie złudzenie. Teraz tak pomieszali z prawdopodobieństwami, że nic nie wiadomo co do czego. Jakie słodycze, jak chcę dzienną nagrodę a jak główną to jakie. Chyba to wydarzenie zostało ustawione pod Strumienie monet, "młotków" i innych prezentów a pozostałe nagrody to tak przy okazji ;)!
 

Romi1

Zwiadowca
radiradi napisał: Potrzebują kopa i zaklęcia będą takim kopniakiem. Ludziki lubią budynki ewentowe, niechętnie wywalają (nie wszyscy zwracają uwagę na statystyki), zwłaszcza te duże i będą je rozwijać.

Hmmm.... kopa to moim zdaniem potrzebują gracze, co się ślizgają :)....dasz minimum w turku 600....to są tacy co robią koło 600 :) dasz 800 ...to samo i nie patrzą, że są gracze w Bractwie co walczą o podium czy zdobywają systematycznie minimum x X....ważne, żeby jak najwięcej skrzynek....jak najmniejszym kosztem dostać :(
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3033

Guest
Wydarzenie z ostatniej chwili system relokacji ruszył :confused:
ALE zamienił mi dwoje nie grających sąsiadów na osoby które zalogowały się do tej gry przez przypadek wylogowały się i ślad po nich zagiął o_O
ALE teraz mnie ciekawi co się stało z tymi kontami czy zostały całkowicie usunięte z gry czy to taka zabawa i moi sąsiedzi powędrowali do kogoś innego :D
system ruszył ALE coś słabo bo mam 80% sąsiadów nie grających którzy już dawno zapomnieli o tej grze 10% zerka raz na rok 5%raz w miesiącu a 5% to aktywni gracze :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2017

Guest
Wydarzenie z ostatniej chwili system relokacji ruszył :confused:
ALE zamienił mi dwoje nie grających sąsiadów na osoby które zalogowały się do tej gry przez przypadek wylogowały się i ślad po nich zagiął o_O
ALE teraz mnie ciekawi co się stało z tymi kontami czy zostały całkowicie usunięte z gry czy to taka zabawa i moi sąsiedzi powędrowali do kogoś innego :D
system ruszył ALE coś słabo bo mam 80% sąsiadów nie grających którzy już dawno zapomnieli o tej grze 10% zerka raz na rok 5%raz w miesiącu a 5% to aktywni gracze :cool:
chyba nie sądzisz że przeniosą ciebie na "złote tereny" do lokacji motywkami i surką płynącej :)

Rozkład nagród w turniejach obecnie wygląda tak:
- 10 skrzynek - 40 tys. pkt, średnia(25)=1600, średnia(20)=2000
135 PW, 20 reliktów, 8 run, 16 zaklęć, schemat

- 9 skrzynek - 32 tys. pkt, średnia(25)=1280, średnia(20)=1600
105 PW, 20 reliktów, 7 run, 16 zaklęć

- 8 skrzynek - 25 tys. pkt, średnia(25)=1000, średnia(20)=1250
85 PW, 20 reliktów, 6 run, 10 zaklęć

- 7 skrzynek - 19 tys. pkt, średnia(25)=760, średnia(20)=950
65 PW, 14 reliktów, 5 run, 10 zaklęć

- 6 skrzynek - 13900 pkt, średnia(25)=556, średnia(20)=695
50 PW, 14 reliktów, 4 runy, 6 zaklęć

- 5 skrzynek - 9700 pkt, średnia(25)=388, średnia(20)=485
35 PW, 9 reliktów, 3 runy, 6 zaklęć
Z tego co piszesz można wyciągnąć o wiele więcej wystarczy odpowiednia strategia i trochę kalkulacji: https://elvengems.com/tournament/tournament-calculator/
 

DeletedUser

Guest
Z tego co piszesz można wyciągnąć o wiele więcej wystarczy odpowiednia strategia i trochę kalkulacji: https://elvengems.com/tournament/tournament-calculator/
Rozpiska dotyczyła tylko nagród grupowych - chodziło mi o pokazanie różnicy w nagrodach zależnej od liczby zdobytych skrzynek.
Indywidualnie oczywiście możesz i 200-300 PW zdobyć jak będziesz np. tłuc na 2 gwiazdkach prowincje 10+ :)
Hmmm.... kopa to moim zdaniem potrzebują gracze, co się ślizgają :)....dasz minimum w turku 600....to są tacy co robią koło 600 :) dasz 800 ...to samo i nie patrzą, że są gracze w Bractwie co walczą o podium czy zdobywają systematycznie minimum x X....ważne, żeby jak najwięcej skrzynek....jak najmniejszym kosztem dostać :(
Ale to już nie IG ma kopać , tylko Arcymag i magowie :)
Poza tym jest sporo bractw, w których turnieje nie są obowiązkowe - to się powinno zmienić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2017

Guest
Rozpiska dotyczyła tylko nagród grupowych - chodziło mi o pokazanie różnicy w nagrodach zależnej od liczby zdobytych skrzynek.
Indywidualnie oczywiście możesz i 200-300 PW zdobyć jak będziesz np. tłuc na 2 gwiazdkach prowincje 10+ :)
zgadzam się to tylko z samych skrzynek masz jednak możesz zdobyć dodatkowo 130-160PW(nie wspominając o innych nagrodach jak zaklęcia) bez dużych strat wojska i surki ale na pewno nie przy tym systemie co piszesz aby osiągnąć 200-300PW dodatkowo jest to niestety bardzo kosztowne i nieopłacalne moim zdaniem
gracze z większym stażem i turniejowi o tym wiedzą jednak jak ktoś kto nie ma zbyt dużego doświadczenia i gra od niedawna to przeczyta to pomyśli zapewne sobie "no tak to po kiego mnie te 10 skrzynek robić" :D
 

DeletedUser

Guest
W sumie cała dyskusja dot. renowacji jest i tak na razie bezzasadna, bo wczoraj wycofali to z bety i będą teraz "ANALizować" i "zastanawiać się" jaki to będzie mieć wpływ na tzw. balans w grze (buahahahahaha), czy to wprowadzą, kiedy i w jakim kształcie.
W sumie zbyt dobrze to wyglądało i mam coraz większe obawy, że skończy się jak zawsze.
 

DeletedUser3033

Guest
chyba nie sądzisz że przeniosą ciebie na "złote tereny" do lokacji motywkami i surką płynącej :)
i tu masz racje z tym systemem relokacji powinno przenosić tylko aktywnych graczy bo łatwiej i szybciej przenieść jedno konto niż ponad 100 pustych kont
 

DeletedUser1775

Guest
i tu masz racje z tym systemem relokacji powinno przenosić tylko aktywnych graczy bo łatwiej i szybciej przenieść jedno konto niż ponad 100 pustych kont
raczej nie - aktywnemu graczowi trudno znaleźć miejsce, bo przynajmniej teoretycznie przenosiny powinny być adekwatne do tego, co ma odkryte, a nawet więcej... łatwiej przerzucić systemowi 100 pustych małych kont ;)
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
@Shadows Dragon Myślę, że gdyby faktycznie uruchomili relokację, to jednak by to ogłosili. Najpewniej zdarzyło się to, co u mnie też widać od czasu do czasu - jeżeli gracz jest przed 3 rozdziałem w drzewku i nie zakupił diamentów, a z jakiegoś powodu od paru tygodni nie wchodzi, to miasto zostaje usunięte i w jego miejsce może pojawić się nowe (takie od zera). W moim sąsiedztwie (200+ miast) średnio 2 miasta na miesiąc się zmieniają. Ponad 50% od ponad roku nie wchodzi, ale albo kupili diamenty, albo są poza 3 rozdziałem.

@radiradi Zbyt dobrze? Nie sądzę... Może się mylę, ale wydaje mi się, że twórcy zaczęli mądrze podchodzić do wprowadzania nowych elementów gry. Tj. skoro zawsze z jednej czy drugiej strony mają niezadowolonych graczy, to najpierw dają coś, z czego gracze na pewno nie będą zadowoleni, a potem zmienią to w taki sposób, żeby im też to odpowiadało i ich wizji balansu gry, a gracze się ucieszą, że IG "ich słucha". Może nie będą w 100% szczęśliwi, ale przynajmniej złagodnieją.
Nie wiem, czy IG faktycznie myślą w ten sposób, ale taka taktyka od czasu do czasu miałaby sens. Nie za każdym razem, ale jednak. Niech pierwsza fala hejtu przebrzmi, skoro i tak by się pojawiła. Potem podrasują to trochę na korzyść graczy, że niby tacy dobrzy, a tak naprawdę będą mieć taki system, jaki chcą, a jeszcze dostaną za to podziękowania, że przychylili się do próśb.
Oczywiście, możliwe, że naprawdę uważali 1:10 i 11 w skrzynkach za dobry balans, bo źli gracze jak zwykle za szybko przechodzą rozdziały i trzeba ich spowolnić. Tylko że od niektórych przy okazji mogliby dostać rykoszetem po kieszeniach. W każdym razie po głosach, które się pojawi na becie, naprawdę nie sądzę, że będzie gorzej.
 

DeletedUser

Guest
W/g mnie po prostu , jak raz na jakiś czas uda im się zrobić coś ciekawego to muszą to spartolić jeszcze zanim wprowadzą.

Fali hejtu nie było , no chyba , że związana z wycofaniem zamiany, jak zamienili z powrotem zaklęcia renowacji na schematy zaokrąglając w dół zamiast w górę (jak ogłaszali) - czyli np. 14 zaklęć na 1 schemat - trzeba w końcu d....ć jakoś graczom przed świętami.

Jeszcze kolejne kretyńskie wytłumaczenie "wycofaliśmy , bo musimy znaleźć czas w nowym roku, żeby rozważyć wpływ na balans" - do cholery zaklęcie miało być wprowadzone do końca roku , mieli z 8 miesięcy na zastanawianie się.

Z trudem się powstrzymuję od rzucania inwektywami pod ich adresem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hassano

Łucznik
Z trudem się powstrzymuję od rzucania inwektywami pod ich adresem.

Nie powstrzymuj sie ja sie pod tym podpisze :) najwyżej nasze cm'ki Cie ocenzurują..
Najzabawniejsze jest wogóle to że w innej gierce od mniej więcej 2 tygodni są same promocje na praktycznie wszystko co jest w grze.
Tu niema nic jak do tej pory i zastanawiam sie czy na święta dadzą tylko diamenty niby w promocji a i tak kasa im sie zgadza..
Co do zaklęcia to byłem pewny w 100% że nie zrobią tego do końca roku.. baa oni nawet gdyby to już wrzucili to mogę iść o zakład że za miesiąc czy dwa zrobią swój słynny "rebalans"
Dlatego nawet jak to wrzucą do nas to bym sie powstrzymał z zachwytami bo na pewno zaraz coś w tym pozmieniają..
 

DeletedUser3033

Guest
@Shadows Dragon Myślę, że gdyby faktycznie uruchomili relokację, to jednak by to ogłosili. Najpewniej zdarzyło się to, co u mnie też widać od czasu do czasu - jeżeli gracz jest przed 3 rozdziałem w drzewku i nie zakupił diamentów, a z jakiegoś powodu od paru tygodni nie wchodzi, to miasto zostaje usunięte i w jego miejsce może pojawić się nowe (takie od zera). W moim sąsiedztwie (200+ miast) średnio 2 miasta na miesiąc się zmieniają. Ponad 50% od ponad roku nie wchodzi, ale albo kupili diamenty, albo są poza 3 rozdziałem.
nom to wygląda dokładnie tak jak piszesz czyli całego systemu relokacji nigdy nie było i nie będzie :oops:
A co się tyczy tego zaklęcia renowacji to ja jestem na nie nie ważne jakie to zaklęcie miało by super właściwości czy było takie cacy:confused:
widzę że nie wszyscy załapali więc zapodam drugi raz ;)
5a97ab42a4f92.jpg.html
---- https://zapodaj.net/5a97ab42a4f92.jpg.html
PS: jak tu gram a już sporo to mogę z całą stanowczością stwierdzić że balansu w grze niema nigdy nie było i nie będzie na każdym etapie badań wszystkie budyneczki mają zaniżone staty niż powinny mieć tak zwany balans to tylko blokada i czysty wymysł IG
Druga sprawa to mi się nie podoba sam fakt że z tym czarem zaczną dłubać w turnieju itak czort rozdaje karty bo nikt nie wie na jakiej podstawie jest wyliczana cena turnieju i zaznaczam że nie pisze o jakimś kalkulatorze bo nagrody to drugorzędna rzecz w turnieju liczy się koszt bo od niego zależy kto ile i czy jest wstanie walczyć w turnieju o_O
A i tak jeszcze dodam że rok już próbuje to rozgryść i z z danych co posiadam to wygląda jak losowanie skrzynek w evencie :eek:
mogę się mylić ale często śpieszy mi się i szybko robie turniej klik......klik i się mi zawiesza gra odświeżam i się okazuje że ceny drastycznie skoczyła tu tak podam jak ceny były <1k po odświeżeniu ceny >2k a puzniej to już tylko astronomiczne ceny nom studnia bez dna :p:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
@Shadows Dragon Raz była wielka wędrówka ludów, o kolejnej nie słyszałam.
A koszt turnieju zależy od ilości zbadanych powiększeń oddziału. Jeśli to wiesz, to więcej nie jestem w stanie powiedzieć.

@radiradi Trudno o drugą kikimorę, która by zjechała wszystko od góry do dołu. ;) (bez urazy) Może za mało czytałam forum bety, ale z tego, co widziałam, to rzadko kiedy pojawia się tam aż tyle negatywnych opinii. Owszem, dużo osób się cieszyło, że zaklęcie w ogóle weszło, ale znaczna część była przy tym bardzo niezadowolona z tego, że żeby ulepszyć w ostatnim rozdziale warsztat, będą musieli zrobić 2,5x więcej, niż dotychczas. (1 tydz. vs 3 tyg.) Nie jest to może agresywny hejt - to była hiperbolizacja z mojej strony - ale ogólnie większość komentujących była wzburzona podanymi liczbami.
Kiedy napisali, że cofają zmiany i jeszcze przemyślą sprawę, to z kolei pojawiły się głosy aprobaty. To, o czym piszesz, to ze 2 osoby, które bez zrozumienia, że może to być też z korzyścią dla nich, wylały frustrację na innych graczy. Kompletnie bezzasadnie, bo to nie jest tak, że całkiem się wycofano z pomysłu i już go nie będzie. Jedyne, co może takie osoby usprawiedliwiać, to krótki staż gry. Gdy ktoś gra 3 miesiące, to czekanie miesiąc dłużej może mu się wydawać długim czasem. Jeśli jednak taka osoba gra długo i wciąż uważa, że wycofanie to zło i gracze z topki z końca drzewka są zwyczajnie chciwi... To jak dla mnie jest to bezzasadna opinia. Mają do niej prawo, oczywiście, tak samo jak inni mają prawo się z nimi nie zgadzać.

Na marginesie: od wczoraj nie śledzę wątku na becie z braku czasu, odnoszę się tylko do pierwszych ok. 8 stron, które przeczytałam.
 

DeletedUser

Guest
@Lisha
Zwróć uwagę, że niezadowoleni byli tylko gracze z miastami na ostatnich rozdziałach, którzy zainwestowali bardzo dużo diamentów.
Nie wiem ile trzeba mieć kupionych magicznych warsztatów i rezydencji, żeby wydać wszystkie schematy i płakać, że ci ich zabraknie.
Rozdziału nie przechodzisz w miesiąc (4 schematy w 10-gwiazdkowym bractwie)

I tak - ci gracze są zwyczajnie chciwi, nie interesuje ich rozwój gry, tylko ich własny interes i pozycja w nieistotnym rankingu , "wydałem dużo diamentów i robię 10 skrzynek to mi się wszystko należy a reszta niskopoziomowej hołoty niech się męczy"
Sposób wprowadzenia i wycofania zmiany nie dał możliwości graczom z mniejszych bractw na przetestowanie zaklęcia, bo nie mieli żadnych schematów do konwersji a zaklęć zwyczajnie nie zdążyli zdobyć.
Po co to było - tygodniowe testy i wycofanie zmiany przez opinię paru diamentowych dzieci , bo diamentowe domki będą droższe ?
.
 

DeletedUser3033

Guest
hmm tak ale i nie tylko ci co że tak powiem stoją w miejscu nie widzą zmian ale u mnie jest to tak że cena się zwiększa co turniej
ciężko jest określić co i o ile zwiększa cenę i tak tu mi się rysuje kolejna blokada tak zwany balans czyli w tłumaczeniu to kombinuj ile chcesz blokada sprawi że stanie się to dla ciebie nie opłacalne a nawet stratą czasu
 

Hassano

Łucznik
Ja również bardzo bym chciał poznać zasady turnieju.. jak jest obliczana ilość wojska przeciwnika i jak obliczane są koszty uczty.. nawet pisałem raz czy dwa do supportu ale niestety odpowiedzi nie dostałem ( raz chyba wcale a drugi to coś nabazgrali ale nie odpowiedz na konkretne pytanie )
Tak że dalej nic nie wiemy poza badaniami powiększeń oddziału, odległością od miasta i gwiazdką trudności.. ale to żadne konkrety a nawet nie przybliżone dane..
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
@radiradi Wybacz, ale nie mogę się z Tobą zgodzić.
Sęk w tym, że obie strony mają trochę racji, ale niepotrzebnie poszły w obrażanie siebie nawzajem.

Ci, którzy nie mają jak zrobić 10 skrzyni, w tej chwili nie mają opcji podniesienia magicznych budynków. za darmo, nie mówiąc o budynkach eventowych. I ja się zgadzam, że absolutnie mają prawo do dostępu do takiej opcji nawet bez wydawania ciężko zebranych towarów i wojska, żeby tylko tę 10 skrzynię zdobyć. Problem leży w tym, że im nie zależy na tym, ile dostaną. Wcześniej nie mieli, teraz mają - dla nich zmiana jest na plus, niezależnie od ilości. Nawet jakby napisali, że w turnieju będzie można zdobyć 5, nie 11 zaklęć, to i tak by się cieszyli.

Z kolei osoby, które uważają, że schemat:Renowcja w stosunku 1:10 to za mało, mają ku temu podstawy.
Ktoś napisał, że IG źle wyliczyło średnią (11), że powinna być wyższa, bo:
a) nie powinno się liczyć poziomu 1 do średniej (nie da się kupić magicznej rezydencji/warsztatu za schemat/zaklęcie),
b) wielkości budynków różnią się zależnie od rodzaju i rasy.
Na szybko zrobiłam wyliczenie średnich:
średnie.png
1 kolumna to poziom, 2 kolumna to rozmiar mag. warsztatów u ludzi, 3 u elfów, 4 rozmiar rezydencji u ludzi, 5 u elfów.
Średnia ogólna to średnia z rozmiarów wszystkich budynków od poziomu 2 w górę. Gdyby liczyć z poziomem 1 (bez sensu, ale niech będzie), to wychodzi 12,96 i jeszcze jakieś tam liczby po przecinku. Tak że ewidentnie średnia, na którą się powołali twórcy, jest ewidentnie zaniżona.
Być może w grze jest więcej magicznych rezydencji elfów, niż jakichkolwiek innych magicznych budynków - nie wiem. W każdym razie nie jest to średnia obiektywna. Dodaj do tego fakt, że przedstawione wyżej liczby to tylko obecna średnia. Niedługo ma wejść kolejny rozdział, a za nim będą kolejne. Jeśli w nich budynki zgodnie z tendencją będą rosły, to jak tak zwany "balans" z tak zwaną "średnią" 11 zaklęć będzie się miał do przyszłej średniej?
Gracze, którzy w tej chwili 1 schematem, wartym według Inno 10 zaklęć, mogą podnieść o poziom budynek wymagający więcej niż zaklęć, mają prawo czuć się okradzeni. Ci z ostatnich rozdziałów i tak na konwersji stracą, to było do przewidzenia. Ale jak ktoś potrzebuje 21 czy 24 zaklęć, żeby podnieść warsztat, to z jego perspektywy jego dotychczasowe wysiłki tracą na wartości ponad 50%. To nie jest sprawiedliwe, szczególnie jeśli wcześniej wydali kasę, żeby kupić te budynki, a teraz wychodzi na to, że "skoro i tak zapłacili za nie, to niech płacą dalej, żeby je podnieść, jeśli chcą też podnosić eventowe".
Z braku lepszego porównania: to tak, jakby pójść do Biedronki z 4 gazetkami pełnymi naklejek, a w odpowiedzi usłyszeć, że już za te 4 komplety nie dostaniesz 4 pluszaków pełnych rozmiarów, tylko 2, ewentualnie 4 miniaturowe, które są brzydsze. Jak ktoś specjalnie je zbierał, to będzie zły, że za tyle samo dostanie mniejszą ilość towaru bądź taką samą, ale gorszej jakości. Inna kwestia, że w rzeczywistości takie ogłoszenie pojawiłoby się odpowiednio wcześniej i póki zasady się nie zmieniły, można wymienić według "starego" systemu. W Elvenarze przy rasach gościnnych ciężko w kilka tygodni przeskoczyć tyle rozdziałów, żeby zużyć 20+ schematów, zbieranych przez cały rok czy ileś, bez kupowania dodatkowych budynków.

Druga rzecz, że mamy studnie i, przy sporym szczęściu, skrzynki z tworzenia z 500 diamentami. Siłą rzeczy pula diamentów w grze się zwiększa nawet bez wydawania kasy, a zatem nawet ci, którzy nie wydali ani złotówkę na grę, mogą posiadać magiczne budynki. I dla nich to też może być pewien problem, jeśli kupili, powiedzmy, 5 budynków, a w przyszłości nie będą w stanie ich podnosić z rozdziału na rozdział i jednocześnie podnosić niektórych budynków eventowych. Zamiast tego w tej samej cenie mogli kupić dodatkowe ekspansje/podnieść akademię/robotników i to jest coś, co by mieli na całą grę. Skąd mogli wiedzieć, że IG postanowi sprawić, że bardziej będzie im się opłacało postawić inny budynek eventowy, niż wyrzucić w błoto walutę premium? W błoto, bo albo płacą dalej diamentami, albo... rezygnują z podnoszenia budynków eventowych. Tylko wtedy zamiana schematu na Renowację nic nie daje takim graczom, a wręcz zabiera. Czyli nowa funkcja, tak bardzo zapowiadana i wyczekiwana, zamiast być czymś na plus, uderza w najstarsze, najbardziej rozwinięte miasta. Nie żeby to było wielkim zaskoczeniem, że twórcy znaleźli kolejny sposób na utrudnienie rozwoju tym z końca drzewka, ale ruszyli bardzo czuły punkt, bo wiąże się właśnie z diamentami.
Budynki eventowe, turnieje, podbój prowincji itd. - to wszystko jest powtarzalne i odnawialne, poniekąd. Waluta eventowa jest przez określoną ilość czasu i potem znika. Dostaje się ją praktycznie za samo granie. Jak się nie wylosuje fajnego budynku, to nic, zaraz będzie kolejny event i może tam będzie więcej szczęścia. Źródło wojska też jest niewyczerpane. Ani nie wygasa, ani nic takiego. Z kolei diamenty, w porównaniu do reszty, są bezcenne. Każdy jeden się liczy, bo można za nie kupić to, co nie jest osiągalne w żaden inny sposób, tak jak magiczne budynki, dodatkowi budowniczy czy akademia magii. Ekspansje. Wszyscy wiemy, że te z drzewka są ograniczone, z podboju prowincji też.
Więc zabieg twórców, przez który wydane diamenty miałyby stracić na wartości w tym sensie, że kupione wcześniej budynki nadawałyby się tylko do sprzedania... jest nie do przyjęcia. Ci, którzy nie mają ani jednego schematu, mogą tego nie zrozumieć, bo ich to nie dotyczy. Ale to nie znaczy, że problemu nie ma.
 

DeletedUser3033

Guest
Tak a nawet więcej dodam że gra jest zle zarządzana wszystko w grze jest totalnie na przeciw graczom
nie zachęca do dalszej gry na początku gry poraszka co gdzie i poco jakieś zadanka jeszcze nie odrzucalne i mające na celu tylko i wyłącznie stopować graczy gdzie samouczek zwracający uwagę na najważniejsze elementy gry coś co ma pomóc graczowi rozpocząć gre :confused:
wybuduj koszary ale nie napisali że jak je wybuduje to ich nie usunę ani że mogą mi się nie przydać w grze a nawet będą przeszkadzać w grze
tylko wybuduj zbadaj ale większość a nawet 90% tych wszystkich rzeczy do zrobienia nie jest ci potrzebne do niczego ja rozumiem utrudnienie gry bo by było zbyt łatwo ale to jest tak zrobione że zniechęca do gry co zresztą tłumaczy tyle pustych miast
 

DeletedUser2017

Guest
tylko wybuduj zbadaj ale większość a nawet 90% tych wszystkich rzeczy do zrobienia nie jest ci potrzebne do niczego ja rozumiem utrudnienie gry bo by było zbyt łatwo ale to jest tak zrobione że zniechęca do gry co zresztą tłumaczy tyle pustych miast
zgadzam się z tym że IG narzuca nam to co powinniśmy robić wg. nich a nie jaką politykę czy strategię gry byśmy sami chcieli zastosować a z drugiej strony zmieniają co im się podoba nie informując nas o tym ( dla przykładu turnieje czy eventy) :)
wielu graczy czeka na renowację mając nadzieję że będzie fajnie albo piszecie o tworzeniu zastanawiając się czy składnik A to zaklęcie czy zwykłe czary mary tylko tam w IG wiecie gdzie oni to mają :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry