• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Kac książkowy, czyli coś do poczytania.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser145
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser145

Guest
Hej :)

Oto jeden z moich ulubionych tematów, książki. Chętnie dowiem się co lubicie czytać, co czytaliście ostatnio i co ciekawego możecie polecić :}

Moim ulubionym gatunkiem jest fantastyka. Ostatnio czytałam cykl 'Nocny Anioł' którego autorem jest Brent Weeks. Naprawdę wciągająca historia przy której powtarzasz sobie 'jeszcze jeden rozdział i idę spać', a gdy spojrzysz za okno wita Cię wschód słońca :)
Gdyby ktoś był zainteresowany podaję link do pierwszej części.

A wy? Cóż ciekawego ostatnio czytaliście?
 

DeletedUser14

Guest
Książki, kochane <3

Moim ulubionym gatunkiem także jest fantastyka ;)
Obecnie zabrałem się w końcu za Silmarilion :) Jeszcze staram się przebrnąć przez "Żywe Srebro" Stephensona, ale jakoś mi nie idzie :/
 

DeletedUser145

Guest
Nie czytałam tego. Teraz chętnie 'zabrałabym' się za kolejna powieść, ale mam objawy 'kaca książkowego' :) I wszystko wydaje mi się takie... Meh...

kac_ksiazkowy.jpg
 

DeletedUser145

Guest
Osobiście nie mogę się przekonać do jego twórczości. Jak dla mnie za dużo, za długich opisów :)
 

DeletedUser9

Guest
Nieeee potrafię czytać książek...tzn umiem czytać ale nie lubiem :p
Ale świat Tolkiena jest niesamowity i nawet ja sie na to pokusilem :D :D
 

DeletedUser64

Guest
Trylogia Czarnego Maga - z fantastyki polecam, mnie wciągnęło na bardzo długo :)


images
 

DeletedUser14

Guest
Też przeczytałem, też polecam :) I trylogię kontynuującą Czarnego Maga też :p
 

DeletedUser145

Guest
Ehhh Akkarin... :)
Zaczęłam czytać kontynuacje, ale jeszcze nie skoczyłam. To... To jednak nie jest to co w Czarnym Magu :) Ale wiem, że kiedyś do tego wrócę.
 

DeletedUser14

Guest
Trochę słabsze niż Mag, ale jednak i tak jest bardzo dobre :p
 

DeletedUser9

Guest
A polecicie może coś z fantasy ale w miare krótkiego i ciekawego? Moze i ja bym sie skusil na jakas ksiazke ale dla mnie to musi byc cos krotkiego... :p
 

DeletedUser9

Guest
Heh Hobbit jak i Wladca Pierscieni juz dawno przerobiony ;)
No i mialem na mysli jednak cos krotszego :p
 

DeletedUser9

Guest
Hmmm ciezko powiedziec bo ogolnie cala fantastyke lubie wszystko zalezy od samej fabuly, histori. Moze byc cos w stylu Hobbit/Wladca Pierscieni, wielkie armie, jakas magia ale zalezy mi zeby to bylo cos wielkiego - tak jak np Tolkien wlasnie. Mysle ze rozumiesz ;)
 

DeletedUser14

Guest
Może coś z naszych autorów - "Siewca wiatru" i "Zbieracz burz" M.L. Kossakowskiej? :)
 

DeletedUser9

Guest
O ile nie sa zbyt dlugie to zobacze, szukam po prostu jakies wciagajacej fantasy nie za dlugiej tak zeby w drodze autobusem poczytac zamiast gapic sie w okno :p No i jak bardzo wciagnie to oczywiscie nie tylko w autobusie :)
 
Do góry