• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Wyzwania

DeletedUser2264

Guest
Czyli tylko ja zostałam potraktowana indywidualnie, no suuuper :mad: Wyzwaniem jest cierpliwość.. ale to nie jest moja mocna strona.
Generalnie masa tematów jest w procesie przygotowawczym, budynek społeczności, czar renowacji, kolejne bezsensowne PB, nowa rasa.. A inno wyskakuje z czymś tak badziewnym i niedopracowanym jak Wyzwania.. Moje Gratulacje!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
No a nagroda główna to już wogóle szczyt szczytów.. tam muszą pracować idioci którzy chyba w to nie grają i nie wiedzą co jest wartościowe.. takie nagrody to nawet nie zachęcają do postawienia tych warsztatów na 1 poziom..
Moim zdaniem za tą nagrodę główną powinna polecieć głowa osoby kontrolującej to w Inno Games a przynajmniej powinna być nagana bo to już jest obraźliwe wobec graczy
 

DeletedUser2264

Guest
Moim zdaniem za tą nagrodę główną powinna polecieć głowa osoby kontrolującej to w Inno Games a przynajmniej powinna być nagana bo to już jest obraźliwe wobec graczy[/QUO

Tam za wciskanie takich szytów Graczom chyba dostają premie..
 

Sorcha

Rycerz
@Kattina ale o co chodzi chyba poszczególne nagrody są takie same: 500 Fragmentów Zaklęć, 1 Katalizator, 1000 Fragmentów itd. Ja mam wersje 215/650/1300/2400/4350, jak ktoś ma takie same nagrody za mniejszą ilość medali to powinien się chyba cieszyć? Nie z nagród (bo to subiektywne), ale jednak cieszyć:)!
 

DeletedUser2264

Guest
Ale za skrzynkę z narzędziami dostajesz 115 medali, ja 35 i za resztę adekwatnie również mniej

@Kattina ale o co chodzi chyba poszczególne nagrody są takie same: 500 Fragmentów Zaklęć, 1 Katalizator, 1000 Fragmentów itd. Ja mam wersje 215/650/1300/2400/4350, jak ktoś ma takie same nagrody za mniejszą ilość medali to powinien się chyba cieszyć? Nie z nagród, ale jednak cieszyć:)!
 
Ale za skrzynkę z narzędziami dostajesz 115 medali, ja 35 i za resztę adekwatnie również mniej
Za skrzynke z narzedziami dostajesz mniej, ale za proste narzedzia (15 min.) wiecej i to przy
nizszych progach... Ta wersja z nizszym limitem premiuje te krotsze produkcje (do 3h),
a ta z wyzszym te dluzsze. Z taka sama liczba warsztatow wersje z nizszym progiem mozna
skonczyc szybciej, ale trzeba sie wiecej napracowac. Nie wiem co gorsze, dzuma czy cholera :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2264

Guest
Żadnego, ja się musze nadziugać na warsztacikach więcej.. status w grze nie ma tu znaczenia. Wszyscy w moim bractwie, niezależnie od poziomu mają wyższe progi :( nastawią sobie 24h i luzik

Ale jesteś w grze dalej ode mnie może to ma jakieś znaczenie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sorcha

Rycerz
Za skrzynke z narzedizami dostajesz mniej, ale za proste narzedzia (15 min.) wiecej i to przy
nizszych progach... Ta wersja z nizszym limitem premiuje te krotsze produkcje (do 3h),
a ta z wyzszym te dluzsze. Z taka sama liczba warsztatow wersje z nizszym progiem mozna
skonczyc szybciej, ale trzeba sie wiecej napracowac. Nie wiem co gorsze, dzuma czy cholera :D

to wszytko jasne ponieważ ostatnio robię częściej produkcje 9h między innymi brak "młotków" (trochę zeszło na wojsko) . Jak już kryzys "młotkowy" się skończył pojawiło się to coś. Możliwe więc jak ktoś by robił ostatnio częściej te krótsze produkcje to może by w ten sposób dostał tą wersje, którą ma @Kattina. Naturalnie to tylko taka teoria. @chris07070707 dzięki za wyjaśnienie.
 

DeletedUser

Guest
no cóż ewent napisany na kolanie, starczy przeczytać miks polisz-inglisz ja bym wolał by sieskupili na renowacji a nie rozmieniali na drobne
główna nagroda śmiechu warta w sumie najlepiej to się zatrzymać w połowie bo trochę fragmentów można zgarnąć (za nie można zrobić lepsze doładowania z PW niż główna :p)
 

visit0r

Paladyn
no cóż ewent napisany na kolanie, starczy przeczytać miks polisz-inglisz ja bym wolał by sieskupili na renowacji a nie rozmieniali na drobne
główna nagroda śmiechu warta w sumie najlepiej to się zatrzymać w połowie bo trochę fragmentów można zgarnąć (za nie można zrobić lepsze doładowania z PW niż główna :p)
ale ten ewent robi sie sam gdy zbierasz narzedzia do produkowania woja potrzebnego w turnieju ;)
 

DeletedUser2264

Guest
Ciekawe masz teorie, ja tez się staram to jakoś zrozumieć, choć sensu nie widzę większego. Nastawiam
warsztaty na 9h i na 3 i na 1, zawsze.
Nie chcę mi się już więcej pultać, event cienki. Jak się komuś na coś przyda to super :)


to wszytko jasne ponieważ ostatnio robię częściej produkcje 9h między innymi brak "młotków" (trochę zeszło na wojsko) . Jak już kryzys "młotkowy" się skończył pojawiło się to coś. Możliwe więc jak ktoś by robił ostatnio częściej te krótsze produkcje to może by w ten sposób dostał tą wersje, którą ma @Kattina. Naturalnie to tylko taka teoria. @chris07070707 dzięki za wyjaśnienie.
 

Sorcha

Rycerz
No to macie pecha, bo bierzecie udzial, czy chcecie czy nie ;)
No chyba ze przez 3 dni nikt nie wyprodukuje w warsztatach
ani jednego mlotka . Ale w pewnym sensie masz racje...
Do chrzanu taki event, ktorego nawet zbojkotowac nie mozna :D
Jak to nie można, możesz przez 3 dni do jego zakończenia nie robić ani jednego młotka, nie używać żadnych zaklęć. Tylko kogo będzie na to stać. o ile jeszcze młotki można pozyskać że strumieni "młotków" i "łapkowania" to nieużywanie zaklęć może się odbić czkawką tym którzy czerpią manę z tego. Myślę że już niedługo powinienem być w Leśnych Elfach i wtedy się zacznie.
 

DeletedUser1921

Guest
zauwazyles ze po zmotywowaniu polowy sasiadow dzialanie aplikacji znacznie zwalnia?
Pewnie,że tak. W sumie aplikacja służy jako przyśpieszacz w grze,Bo system flash działa tak jak HTML5 z częstym zawieszaniem na 17/25 trzeba robić reset strony. Flash wcale nie odpala na ff. Więc z musu trzeba było przełączyć na HTML5. A Chromium(Chrome) zamula kompa.
 

DeletedUser

Guest
To wydarzenie to kompletny absurd.

Nagrody za kolejne produkcje warsztatowe :
na rozdziale 4 : 1,3,7,14,24,35
na niziołkach: 1,2,8,18,49,115

Wymagania do nagrody głównej:
na rozdziale 4 : 3503 = ok. 146 x kosz zakupów lub 100 x skrzynka
na niziołkach : 4350 = ok. 88 x kosz zakupów lub 38 x skrzynka

Nie wiem, co za imbecyl taki koszmarek wymyślił, ale ktoś go chyba powinien przeszkolić z obsługi kalkulatora.

Poprawka - właśnie się zorientowałem, że to nie jest zależne od rozdziału - to już jest skrajny debilizm.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jakoś nikomu w ewentach nie przeszkadza stawiania farmy młotków :p bo trzeba więc starczy postawić 40x warsztaty i za dobę mamy po ewnecie, a zresztą ja mogę zbojkotować ewent bo produkcja w warsztatach to jakieś 40% reszta idzie z antyków (wieże i wykopaliska) oraz studni i motywacji
tym niemniej ewent cienki z uwagi na nagrody nie na wysiłek, jakbym chciał to samymi czarami w godzinę bym go obrócił - i tu moja pomyłka za połowę to ma się 3x katalizator, więc już mi 1/4 ewentu styknie bo 1500 fragmentów to jednak 3 całkiem spore budynki ewentowe rozłożone na kawałki :) a z tego możńa zmontować coś fajnego
 
Do góry