• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.70

DeletedUser2017

Guest
Mnie natomiast przyszło na myśl że jeśli czas między turniejami ulega zmniejszeniu (godzina rozpoczęcia pozostaje ta sama natomiast czas zakończenie się wydłuża) to kiedy robić badanie powiększenia oddziału?
Wiadomo jak wpływa ono na wynik w turnieju i strzałem w kolano jest robienie go podczas trwania lub przed samym turniejem. Jednak jak obliczyłem co któryś turniej trzeba będzie poświęcić na to badanie czyli wynik w danym turnieju będzie o wiele niższy ponieważ koszty uczt jak i wojska przeciwnika znacznie wzrosną.
 

DeletedUser

Guest
Zbadanie powiększenia oddziału ma efekt natychmiastowy - więc tak naprawdę nie ma znaczenia w którym momencie to robisz - zbadasz -> koszty ci rosną od razu.
Oczywiście zawsze im później tym lepiej, bo więcej zrobisz po niższym koszcie - sam musisz ocenić, na ile się opłaca z tym czekać i czy zablokowanie badań i rozwoju dla turnieju ma sens w danym momencie.
 

DeletedUser2017

Guest
Zbadanie powiększenia oddziału ma efekt natychmiastowy - więc tak naprawdę nie ma znaczenia w którym momencie to robisz - zbadasz -> koszty ci rosną od razu.
Oczywiście zawsze im później tym lepiej, bo więcej zrobisz po niższym koszcie - sam musisz ocenić, na ile się opłaca z tym czekać i czy zablokowanie badań i rozwoju dla turnieju ma sens w danym momencie.
Tak masz rację jednak znowu mamy pod górkę ponieważ te 3h do przodu w turnieju nie jest takie wspaniałe. Podałem tylko jeden z wielu przykładów ponieważ nie ma sensu na więcej.
 

DeletedUser2262

Guest
Tak masz rację jednak znowu mamy pod górkę ponieważ te 3h do przodu w turnieju nie jest takie wspaniałe. Podałem tylko jeden z wielu przykładów ponieważ nie ma sensu na więcej.
Może tak bardzo bym nie demonizował tych 3 godzin, na wszystko należy spojrzeć z kilku stron. Dla mniejszych graczy jest to wielki plus, ponieważ mają dodatkowy czas na do-produkowanie towarów, wojska, lub zdobycie zasobów, ponadto jeśli brakuje kilku (kilkuset) punktów do otwarcia kolejnej skrzynki zawsze te 3h dają dodatkową rezerwę czasową.
W kwestii badania powiększenia oddziału - trochę mnie zdziwiła ta wypowiedź ponieważ nie jest to obligatoryjne czasowo - i to gracz wybiera w którym momencie dokonuje badania, może to zrobić zarówno przed, w trakcie jak i po turnieju, równie dobrze może się wstrzymać i nie robić badania przez kolejne dajmy na to 4 turnieje jeżeli nie chce aby mu koszty wzrosły....
 

DeletedUser2017

Guest
trochę mnie zdziwiła ta wypowiedź ponieważ nie jest to obligatoryjne czasowo - i to gracz wybiera w którym momencie dokonuje badania, może to zrobić zarówno przed, w trakcie jak i po turnieju, równie dobrze może się wstrzymać i nie robić badania przez kolejne dajmy na to 4 turnieje jeżeli nie chce aby mu koszty wzrosły....
Każdy tutaj ma trochę racji osobiście patrzę na to ze swojego punktu widzenia czy stylu gry jak kto woli. Jednak nie widzę tego abym przez 3-4 turnieje wstrzymywał badanie i stanął w miejscu choć przyznam się że nie pędzę do przodu jak struś pędziwiatr :)
 

visit0r

Paladyn
Każdy tutaj ma trochę racji osobiście patrzę na to ze swojego punktu widzenia czy stylu gry jak kto woli. Jednak nie widzę tego abym przez 3-4 turnieje wstrzymywał badanie i stanął w miejscu choć przyznam się że nie pędzę do przodu jak struś pędziwiatr :)
jesteście pewni ze biorąc pod uwage całokształt gry jedno badanie powiekszenia oddziału ma znaczenie na tyle duże aby zostać w tyle z badaniami?
ostatecznie w turnieju przy zalozeniu takiej samej ilosci wojska zdobywa sie raptem kilkaset punktow mniej
 

DeletedUser3033

Guest
potwierdzam mnie też wykopało z gry choć 30s temu odświeżałem
 

Hassano

Łucznik
Czy jakiś CM tu jest?? Albo admin?? Chce wiedzieć co robili i od razu uprzedze że odpowiedz prace konserwacyjne mnie nie satysfakcjonuje..
Jestem niemal pewien że kopali coś w turnieju skoro on sie dzisiaj zaczął
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Poprawili drobne błędy które nie mogły czekać, nic w grze się nie zmieniło.
 

DeletedUser174

Guest
wiem, że of top, ale też nie za bardzo wiem gdzie zadać to pytanie... Logicznym wydawałby się dział >zgłoś błąd< tylko... no własnie... tylko po co... zaraz dostałoby sygnaturę >to nie błąd< i dziekujemy państwu :(

aczkolwiek do brzegu
@jarq
mam pytanie dotyczące systemu logowania do gry. Dlaczego nie działa "w tle"? Nie rajcuje mnie gapienie się bezmyślne na ta naćpaną pijaczkę z ekranu startowego, ale teraz nie za bardzo jest wyjście... O ile jeszcze wcześniej wystarczyło kliknać świat i można było coś pogrzebać na innej stronie/karcie by sobie oszczędzić "wspaniałych" widoków wywołujących odruch wymiotny o tyle teraz te możliwości zostały ograniczone... Dlaczego? A co ważniejsze czy są szanse żeby przywrócić możliwość logowania gry w tle?
ps. dotyczy to także innych aspektów gry np walk w turniejach. Bywa to naprawdę irytujące. O zgrozo wywołuje też częste zawieszki gry... a to już bywa jeszcze bardziej irytujące

a przy okazji :)
@chris07070707 oczywiście ze ludziki sie przystosują :) nie mamy innego wyjścia :p niezaleznie od tego co wymyśla i jak próbują dobitnie zepsuć grę trwamy na posterunku :D do wszystkiego można się przyzwyczaić...
wydłużenie czasu trwania turnieju mnie osobiście ani ziębi ani grzeje. Będzie trwał 3h dłużej. Trudno
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@kikimora co do logowania w tle to nie działa tylko na html5 we fleszu działa, jest to własnie związane z html5 i nic na to nie możemy poradzić.
 

ArabellaPrim

Zwiadowca
Oprócz naprawy drobnych błędów chyba coś dodali bo na tablecie od wczoraj ładuje mi się od 30s do 1min. dłużej.
 

Hassano

Łucznik
@kikimora co do logowania w tle to nie działa tylko na html5 we fleszu działa, jest to własnie związane z html5 i nic na to nie możemy poradzić.

Co za bzdury gadasz na flashu też nie działa.. dochodzi powiedzmy do połowy i stoi w miejscu a jak za długo będziemy na innej stronie to po powrocie trzeba robić odświeżenie bo sie zawiesza..
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Przepraszam bardzo, ale sam sprawdzałem na Mozilli i tak było, na html5 nie działa w tle co jest związane właśnie z html5 a jak się przełączyłem na flasz to w tle się zalogował.Teraz ponownie sprawdziłem na chromie i flasz tam też się loguje w tle może trochę dłużej to trwa ale się loguje.
 

Hassano

Łucznik
Aż z ciekawości sprawdziłem i faktycznie loguje sie około minuty tylko jest inny problem :D:D po powrocie gra jest zawieszona i trzeba robić relog :D
 
Do góry