• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

Status
Zamknięty.

Sorcha

Rycerz
Dziś już pewnie nie.
Myślę, że puszczą za kilka dni, inaczej skończyłby się przed walentynkami bo trwa 9 dni i 10h.
To żeby się skończył w Walentynki wieczorem powinni go puścić 5 lutego o 13:00 + 9 dni 10h i mamy 14 lutego 23:00, no góra o 14:00 to byłby prawie do północy. Zresztą na Elvenargems jest napisane, że event na serwerze beta trwa do 1 lutego. To czemu się wszyscy dziś spodziewali:oops::rolleyes:?
 
Zresztą na Elvenargems jest napisane, że event na serwerze beta trwa do 1 lutego. To czemu się wszyscy dziś spodziewali:oops::rolleyes:?
Dlatego, ze w przeszlosci eventy, aktualizacje i PB prawie zawsze wchodzily
na serwery live dokladnie tydzien po wejsciu na bete. IG wydaje sie ostatnio
odchodzic od tego schematu, ale my wytresowani jak psy Pawlowa jestesmy
zdziwieni, ba, wrecz oburzeni, kiedy po uplywie tygodnia eventu czy Wyzwan
u nas ani widu, ani slychu... ;) Tak, jakby nam to wrecz obiecali, a potem
sie z tego wycofali. Oczywiscie to bzdura, ale moc przyzwyczajenia dziala ;)
 

Sorcha

Rycerz
Dlatego, ze w przeszlosci eventy, aktualizacje i PB prawie zawsze wchodzily
na serwery live dokladnie tydzien po wejsciu na bete. IG wydaje sie ostatnio
odchodzic od tego schematu, ale my wytresowani jak psy Pawlowa jestesmy
zdziwieni, ba, wrecz oburzeni, kiedy po uplywie tygodnia eventu czy Wyzwan
u nas ani widu, ani slychu... ;) Tak, jakby nam to wrecz obiecali, a potem
sie z tego wycofali. Oczywiscie to bzdura, ale moc przyzwyczajenia dziala ;)
Co racja to racja @chris07070707. Ale jak już jest nawet na Elvenargems napisane, że nie ogłoszono daty startu eventu na serwerze live to coś musi być na rzeczy. Dobrze że choć zadania i nagrody za nie są. Z nowości mgła wizji w nagrodach :)! Ciekawe!
 

Koval92

Kapłan
Widzieliscie jak zrąbali renowacje? zaklęcia renowacji w co drugiej skrzynce a schematy pozostają dalej w 10 skrzynce i tylko schematy mogą podnosic rezydki - czyli dalej schematy dla wybrańców. Renowacja tylko na budynki eventowe w ilości mniejszej niż poprzednio, dalej 1 zaklęcie na 1x1 wielkosci.
 

DeletedUser1775

Guest
Widzieliscie jak zrąbali renowacje? zaklęcia renowacji w co drugiej skrzynce a schematy pozostają dalej w 10 skrzynce i tylko schematy mogą podnosic rezydki - czyli dalej schematy dla wybrańców. Renowacja tylko na budynki eventowe w ilości mniejszej niż poprzednio, dalej 1 zaklęcie na 1x1 wielkosci.
Jak dla mnie to super rozwiązanie. Schematy nie zostaną wymienione w przedziwnej proporcji i zachowają swoją podstawową funkcjonalność. Do tego dochodzi nowe zaklęcie pozwalające ulepszyć i tak dobre budynki. Czego chcieć więcej ;)
No już nie demonizuj, że ta 10 skrzynka tylko "dla wybrańców" - w miarę ogarnięte bractwo jest w stanie raz na parę tygodni robić 10 skrzynek i każdy w nim bez problemu podniesie sobie do aktualnej epoki tę rezydkę otrzymaną jako rekompensatę za rebalans ;) :D
 

DeletedUser

Guest
Widzieliscie jak zrąbali renowacje? zaklęcia renowacji w co drugiej skrzynce a schematy pozostają dalej w 10 skrzynce i tylko schematy mogą podnosic rezydki - czyli dalej schematy dla wybrańców. Renowacja tylko na budynki eventowe w ilości mniejszej niż poprzednio, dalej 1 zaklęcie na 1x1 wielkosci.
Jak widać wszystko muszą spieprzyć - po 1 zaklęciu w skrzynkach 4, 6, 8, 9 , 10 - na podniesienie budynku 3x3 o 1 poziom potrzebne są 2 turnieje na 10 skrzynek albo 3 turnieje na 8 skrzynek.
Budynek 5x5 = 5 turniejów na 10 skrzynek. Schematy nie będa konwertowane i dalej będą u części z nas gniły w magazynie.
Diamentowe dzieci bez budynków ewentowych znowu wygrały, dowalając wszystkim innym graczom.
Po zasranym rebalansie niektórzy gracze potracili po kilka tys. popki i kultury - takie InnoGówno 9 miesięcy później ma to zbilansować ?
Szkoda gadać.
Żenada.
IG śmierdzi.
Gorzej niż onuce Jakuba Wędrowycza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
Jak dla mnie to super rozwiązanie. Schematy nie zostaną wymienione w przedziwnej proporcji i zachowają swoją podstawową funkcjonalność. Do tego dochodzi nowe zaklęcie pozwalające ulepszyć i tak dobre budynki. Czego chcieć więcej ;)
No już nie demonizuj, że ta 10 skrzynka tylko "dla wybrańców" - w miarę ogarnięte bractwo jest w stanie raz na parę tygodni robić 10 skrzynek i każdy w nim bez problemu podniesie sobie do aktualnej epoki tę rezydkę otrzymaną jako rekompensatę za rebalans ;) :D

Powodzenia w szukaniu ogarniętych bractw poniżej 10-15 miejsca w rankingu na Felyndralu.

a co do studni grawitacyjnej - olejcie te wszystkie eventy na instagramie i facebooku, tam cały czas wygrywają amerykanie - tym razem wygrał jakiś random, babka która zrobiła zdjęcie tableta obok kwiatka w doniczce, podczas gdy ja kompilację 4 zdjęć w różnych miejscach a inni gracze jeszcze lepsze zdjęcia. Znając życie znajoma jakiegoś community managera.
 
Jak dla mnie to super rozwiązanie.
Rozwiazanie byloby dobre, gdyby istniala mozliwosc wymiany posiadanych schematow
na zaklecia. Bez tego dla bardzo duzej grupy graczy bedzie to rozwiazanie
wrecz beznadziejne, bo trzymali w miastach stare budynki z mysla, ze po wymianie
schematow beda mogli je od razu podniesc do aktualnego poziomu. Wtedy czekanie
by sie oplacilo. Bez wymiany okaze sie, ze znow przez cale miesiace trzeba bedzie
te zaklecia ciulac w znoju i pocie czola, zeby podniesc choc ze 2 budynki, ktore
sa juz pewnie ze 3-4 epoki do tylu.
Najbardziej zirytowalo mnie wyjasnienie, ze gdyby tego nie wprowadzali w takiej formie,
to zawsze jakas grupa graczy bylaby pokrzywdzona. A teraz to niby zadna nie bedzie ?
A co z bardzo duza grupa graczy, o ktorej wspomnialem, czyli tych ze schematami, ale
bez "niebieskich" miast ? Z nieba im te schematy przeciez nie spadly, trzeba bylo
sie nameczyc, zeby je zdobyc, a tu sie okazuje, ze dalej nie bedzie co z nimi zrobic
pomimo obietnic.
Biorac to wszystko pod uwage mam nadzieje, ze mozliwosc wymiany schematow
na zaklecia jednak bedzie, jesli nie od razu, to przynajmniej w pozniejszym terminie.
 

DeletedUser2264

Guest
Dla inno cenni są Ci z niebieskimi miastami, reszta podbija im marketing, nawet nie grając od 3 lat


Rozwiazanie byloby dobre, gdyby istniala mozliwosc wymiany posiadanych schematow
na zaklecia. Bez tego dla bardzo duzej grupy graczy bedzie to rozwiazanie
wrecz beznadziejne, bo trzymali w miastach stare budynki z mysla, ze po wymianie
schematow beda mogli je od razu podniesc do aktualnego poziomu. Wtedy czekanie
by sie oplacilo. Bez wymiany okaze sie, ze znow przez cale miesiace trzeba bedzie
te zaklecia ciulac w znoju i pocie czola, zeby podniesc choc ze 2 budynki, ktore
sa juz pewnie ze 3-4 epoki do tylu.
Najbardziej zirytowalo mnie wyjasnienie, ze gdyby tego nie wprowadzali w takiej formie,
to zawsze jakas grupa graczy bylaby pokrzywdzona. A teraz to niby zadna nie bedzie ?
A co z bardzo duza grupa graczy, o ktorej wspomnialem, czyli tych ze schematami, ale
bez "niebieskich" miast ? Z nieba im te schematy przeciez nie spadly, trzeba bylo
sie nameczyc, zeby je zdobyc, a tu sie okazuje, ze dalej nie bedzie co z nimi zrobic
pomimo obietnic.
Biorac to wszystko pod uwage mam nadzieje, ze mozliwosc wymiany schematow
na zaklecia jednak bedzie, jesli nie od razu, to przynajmniej w pozniejszym terminie.
 

DeletedUser1775

Guest
Rozwiazanie byloby dobre, gdyby istniala mozliwosc wymiany posiadanych schematow
na zaklecia. Bez tego dla bardzo duzej grupy graczy bedzie to rozwiazanie
wrecz beznadziejne, bo trzymali w miastach stare budynki z mysla, ze po wymianie
schematow beda mogli je od razu podniesc do aktualnego poziomu. Wtedy czekanie
by sie oplacilo. Bez wymiany okaze sie, ze znow przez cale miesiace trzeba bedzie
te zaklecia ciulac w znoju i pocie czola, zeby podniesc choc ze 2 budynki, ktore
sa juz pewnie ze 3-4 epoki do tylu.
...
A co z bardzo duza grupa graczy, o ktorej wspomnialem, czyli tych ze schematami, ale
bez "niebieskich" miast ? Z nieba im te schematy przeciez nie spadly, trzeba bylo
sie nameczyc, zeby je zdobyc, a tu sie okazuje, ze dalej nie bedzie co z nimi zrobic
pomimo obietnic.
Biorac to wszystko pod uwage mam nadzieje, ze mozliwosc wymiany schematow
na zaklecia jednak bedzie, jesli nie od razu, to przynajmniej w pozniejszym terminie.
Hmmm, racja... O tym nie pomyślałam, bo ja nie trzymam budynków... Szybko przechodzę rasy i wywalam, jak lepszy (z wyższej rasy) jest z kolejnego eventu, a to dlatego, że... IG jednego mnie nauczyło - nic za darmo, a nawet jak coś polepszą, to to nie działa wstecz, niestety :( Tylko pogorszenia wstecz działają...
Sama mam zachomikowane kilka schematów, bo tę jedną rezydkę niebieską podnoszę raz na 2 miesiące ;)
edit:
Nie mam też złudzeń. W tej grze są tylko 2 opcje: albo ciułanie wszystkiego, łącznie z nowym zaklęciem, albo wydawanie realnej kasy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Biorac to wszystko pod uwage mam nadzieje, ze mozliwosc wymiany schematow
na zaklecia jednak bedzie, jesli nie od razu, to przynajmniej w pozniejszym terminie.
Nie grałem jeszcze wtedy , ale jeżeli to prawda, co napisał jeden z graczy na becie , że pierwsza obietnica G dot. wykorzystania schematów przez nie-diamentowych graczy padła w Wielkanoc 2016 (w kwietniu stukną 3 latka) to nie potrafię sobie wyobrazić, co mógłby oznaczać "późniejszy termin" ;)
https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/royal-restoration-spell.11971/page-12#post-69137
 

DeletedUser174

Guest
1/ witamy w świecie elvenar :) wrrr...
2/ poczekajmy na wyniki końcowe. beta nie zawsze oznacza produkt końcowy
3/ o ile jednak zrobia kalke proponuje przypomnieć ten temat
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/ekspansje-za-schematy.2855/
powód odrzucenia traci racje bytu. Zaklecie nie zamienia schematu. A schemat podobno jest "dobrem luksusowym" i "wartościową nagrodą" to niech wreszcie zacznie spełniać swoja funkcje. Jak na razie to nawet do kibla sie nie nadaje... nawet śmieciowe darmowe budynki maja wieksza wartość. Wartość schematu w mojej ocenie =0,000001... raz na pół roky rezydke można bedzie podnieść... troche słabo jak na super hiper nagrode
 

DeletedUser392

Guest
tak czy siak jak wprowadzą i to problemy wystąpią wraz z aktualizacją i wprowadzeniem nowości bo wywalić na pewno coś musi...jak to w evlenarze:)
 

visit0r

Paladyn
Hmmm, racja... O tym nie pomyślałam, bo ja nie trzymam budynków... Szybko przechodzę rasy i wywalam, jak lepszy (z wyższej rasy) jest z kolejnego eventu, a to dlatego, że... IG jednego mnie nauczyło - nic za darmo, a nawet jak coś polepszą, to to nie działa wstecz, niestety :( Tylko pogorszenia wstecz działają...
Sama mam zachomikowane kilka schematów, bo tę jedną rezydkę niebieską podnoszę raz na 2 miesiące ;)
edit:
Nie mam też złudzeń. W tej grze są tylko 2 opcje: albo ciułanie wszystkiego, łącznie z nowym zaklęciem, albo wydawanie realnej kasy ;)
jest 3 opcja: w czasie ewentu nastawic sie na dni losowania studni, zawsze kilka niebieskich budyneczkow sie za to postawi a schematy nagle beda od razu w inw
 

Hassano

Łucznik
Ja uważam że studnie to jedyna słuszna nagroda z eventów.. Jest to waluta za którą można kupić ekspansje czyli chyba najważniejszą rzecz w tej grze :)
Nigdy nie lubiłem budynków eventowych więc mnie ta zmiana bardzo odpowiada bo przynajmniej jak ze studni nazbieram na rezydke magiczną to podniose ją jednym schematem a nie liczenie kratek i dużo więcej renowacji do zdobycia :p
 

Koval92

Kapłan
Najlepsze - napisałem im co sądzę o tej renowacji - Elvenar zablokował mnie na facebooku. Fajne standardy mają w tej ich firmie.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry