• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Diamenty

  • Rozpoczynający wątek Dzejro
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam. Mam pytanie do doświadczonych ludzi którzy już grali w tą grę. Czy Diamenty da się zdobywać w grze np zadania itd.. czy tylko można je kupić za realne pieniądze?
Kwaterę robotniczą mogę tylko ulepszać za Diamenty i dlatego pytam
 

DeletedUser14

Guest
Obecnie da się chyba zdobywać tylko kupując (później może z konkursów na Forum, bo jest taka zakładka?)
Przynajmniej ja ani tu, ani na Becie nie natknąłem się na żadne zadanie z nagrodą w postaci Diamentów.
 

DeletedUser

Guest
Nie wydaje mi się, aby diamenty można było zdobyć w grze.
 

DeletedUser

Guest
o ile dobrze pamiętam to jest później jedno zadanie z diamentami
 

DeletedUser14

Guest
To to zadanie jest chyba baaardzo daleko niestety :/
 

DeletedUser

Guest
Co mi wiadomo z BETY to nie było takiego zadania, więc raczej tylko doładowanie za prawdziwą kasę.
 

DeletedUser13

Guest
Na becie grałem od początku jej powstania, lecz nie było mi dane uświadczyć misji, w której nagrodą byłyby Diamenty.
Choć przyznam szczerze, że koszty (na chwilę obecną) takowych nie są zbyt wygórowane.
Czy są przewidziane jakieś zmiany w kosztach?
 

DeletedUser9

Guest
Na becie jestem w przedostatniej epoce(kolor w drzewku-epoka) i do tej pory nie było ani jednego takiego zadania. Wiec albo jest ono pod koniec albo po prostu nie ma. Ale z drugiej strony, ta gra naprawde nie potrzebuje ani jednego diamenta czy to za realne pieniadze czy za misje. Jedyna sensowna rzecz na ich wykorzystanie to budowlancy i ekspansje, ktore wbrew pozorom tez nie sa potrzebne do kupowania za real.

Nie zebym zniechecal do zakupow....:p
 

DeletedUser36

Guest
MI też kojarzy się że przynajmniej jedno zadanie na wczesnej becie było ale nie pamiętam dokładnie . Ale w tej grze akurat można sobie całkiem nieźle bez przynajmniej narazie.
 

DeletedUser9

Guest
A kojarzysz kiedy tzn na jakim etapie mniej wiecej byłeś kiedy takie zadanie dostrzegles?
 

DeletedUser36

Guest
Być może było na początku a potem usunęli. Ale głowy za to nie dam że było.
 

DeletedUser9

Guest
No skoro Guana skonczyl juz cale drzewko i nie miał takiej nagrody tzn ze diamentow w grze nie zdobedziesz. Jest jedynie startowe bodajze 200diamentow.
 

DeletedUser14

Guest
Startowo jest teoretycznie 200, ale w samouczku trzeba wydać 100 na Kwaterę na 2 robotnika, więc do gry masz darmowe 100 ;)
 

DeletedUser41

Guest
Dokładnie tak. W pełni darmowe jest 100. Jednak pocieszające jest to że w tej grze diamenty są sporo tańsze niż w FoE i mniej ich potrzeba wydawać na poszczególne rzeczy. Mam nadzieję, że tego nie zmienią.
 

DeletedUser9

Guest
Fakt wszystko jest znacnzie tansze jesli chodzi o diamenty. Wystarczy spojrzec na top1 ktory w w 1 dzien jak wszystkich przeskoczyl :)
 

DeletedUser14

Guest
Z jednej strony to plus, że tanie, a z drugiej minus, bo można się szybko wybić tanim kosztem o_O
 
Status
Zamknięty.
Do góry