• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

szukamy swojego miejsca

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser174

Guest
czy na tym serwerku znajdzie się bractwo gotowe przyjąć 5 osób, które będziemy mogli nazwać domem?

Chcemy sie pobawić w turniej (podkreślić wężykiem pobawić, to nie jest synonim określenia zrobić turniej za całe bractwo). Tylko turniejowe bractwo nas interesuje... bractwo turniejowe to nie takie, które robi w porywach 5 skrzynek. Leniwa jestem już (starość, bywa) to do łapków nie mam serca... czy obowiązek motywacji zdecydowanie ogranicza liczbę potencjalnych kandydatów... Wybaczcie na starość to już i cierpliwość nie ta, więc nie udźwigniemy poziomu gimbazy i bractwo z syndromem napalonego nastolatka z problemem przedwczesnego wytrysku może mieć za wysokie progi jak na nasze możliwości ogarnięcia rzeczywistości. Znajdziemy nasze miejsce?
 

Annja

Wędrowiec
Zapraszamy do Słowian :)

Jaki masz nick na Winyandor?
Jest kikimora - w opisie miasta ma 'nie gram' i kikimoraa i nie wiem gdzie kierować maila.
 
Ostatnia edycja:

Hassano

Łucznik
Ja bym bardzo chętnie pograł z Tobą Kiki ale niestety mamy komplet ale wymagania jakie macie idealnie sie wpasowują w naszą gre :) no może ta motywacja była by malutkim utrudnieniem ale myśle że dalibyście rade :p
 

Annja

Wędrowiec
Zapraszamy serdecznie do Słowian.
Jak jest u nas? Atmosfera spokojna, przyjazna, niewymagająca.
Turnieje robimy, aczkolwiek bez wielkiej napinki. Zazwyczaj 7-8 skrzynek.
Padło 10 skrzynek po okresie przygotowawczym, aktualnie nie mamy kompletu graczy (4 wakaty) a co gorsze - szczęścia do nowych graczy. Jesteśmy życzliwi, otwarci, pomocni i chętni do przyjęcia podobnych graczy :)
Zależy nam na graczach zaawansowanych i aktywnych, którzy chcieliby zakotwiczyć na dłużej i traktować bractwo jak swój drugi dom.
Wydaje mi się, że dobrze czulibyście się z nami :)

Pozdrawiam serdecznie
Annja z bractwa Słowianie
 

Midi67

Rozbójnik
Kiki :) Zapraszam serdecznie do Bractwa Wielcy Bracia i Siostry TOP 10 na świecie.

Co ważne:
Co 3 turniej walczymy o 10 skrzynek, reszta luźne
PB nieobowiązkowe :)
fajna atmosfera :) masz pytania pisz w grze na priv :)
wbijaj do Nas :)
 

Greg8373

Zwiadowca
Kiki :) Zapraszam serdecznie do Bractwa Wielcy Bracia i Siostry TOP 10 na świecie.

Co ważne:
Co 3 turniej walczymy o 10 skrzynek, reszta luźne
PB nieobowiązkowe :)
fajna atmosfera :) masz pytania pisz w grze na priv :)
wbijaj do Nas :)

Tylko co 3 turniej ?? Słabiutko .... Nam nawet jak się nie che to robimy 9 :D
 
Do góry