• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Niebieskie budynki za Schematy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia

Czy takie wykorzystanie Schematów byłoby dobre?

  • Tak, oczywiście.

    Głosy: 17 94,4%
  • Nie!!! Nie po to płacę, żeby inni, poświęcający więcej czasu na grę, mieli choć cześć tego co ja!!!

    Głosy: 0 0,0%
  • Graczom, którzy nie kupili nawet najmniejszej ilości diamentów, skasować posiadane schematy!!!

    Głosy: 1 5,6%

  • W sumie głosujących
    18

Tajniakos

Paladyn
mi już sie nie chce odzywać...
tym bardziej, ze zabieranie głosu w dyskusji o pomysłach jest całkowicie bezproduktywne :(

pomysł ma coś w sobie. Ale też ta progresja mi się nie podobuje zbytnio. Pomysł z "kupnem" budynku na 1 poziomie + późniejszy up... no nie wiem czy to jest dobry pomysł... Aczkolwiek kierunek zacny :)

tylko wiadomo ze i tak nic z tego nie będzie :(
NIestety @kikimora ma w tej kwestii 100% rację ;) Wiele pomysłów, które zgłaszaliśmy przeszły jakąś tam selekcję i zostały zgłoszone Twórcom... ale czy na pewno? od momentu przekazania naszych pomysłów ani widu ani słychu... Nie wiemy co się z nimi dzieje i czy cokolwiek się z nimi dzieje;) Pomysł @Fredek z Fabryki Kredek uważam za dobry i jestem na tak aczkolwiek tak jak pisze @PanGry IG nie wprowadzi nic co nie było by z korzyścią dla nich.

Zauważcie, że ostatni zgłoszony do teamu gry przez moderatorów pomysł, został zgłoszony prawie 5 miesięcy temu.
Od 5 miesięcy nie ma potwierdzenia "zgłoszone" na żadnym z pomysłów z pierwszej strony tego działu.

Faktycznie ze zgłoszeniami jest coraz gorzej. Pomysły są ale nie ma komu ich zgłaszać dalej, bądź odrzucać. Moim zdaniem brak reakcji jest najgorszą reakcją dlatego miło by było aby członkowie Timu czasem też się wypowiedzieli w kwestii naszych pomysłów. Myślę że jeszcze nie jeden by można było zgłosić ale jak widzi się bierną postawę członków Timu odchodzi nam z lekka ochota do ich zgłaszania;)
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
NIestety @kikimora ma w tej kwestii 100% rację ;) Wiele pomysłów które zgłaszaliśmy przeszły jakąś tam selekcję i zostały zgłoszone Twórcom... ale czy na pewno? od momentu przekazania naszych pomysłów ani widu ani słychu... Nie wiemy co się z nimi dzieje i czy cokolwiek się z nimi dzieje;) Pomysł @Fredek z Fabryki Kredek uważam za dobry i jestem na tak aczkolwiek tak jak pisze @PanGry IG nie wprowadzi nic co nie było by z korzyścią dla nich.



Faktycznie ze zgłoszeniami jest coraz gorzej. Pomysły są ale nie ma komu ich zgłaszać dalej, bądź odrzucać. Moim zdaniem brak reakcji jest najgorszą reakcją dlatego miło by było aby członkowie Timu czasami też się wypowiedzieli w kwestii naszych pomysłów. Myślę że jeszcze nie jeden pomysł by można było zgłosić ale jak widzi się bierną postawę członków Timu odchdzi nam z lekka ochota do ich zgłaszania;)

Od 5 miesięcy został zgłoszony 1 pomysł i to tylko po tym, jak w nim napisałem, że od 5 miesięcy niczego nie zgłosili.
 
Do góry