• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

Status
Zamknięty.

Tajniakos

Paladyn
Wygląda na to, że znowu z daily nie będzie studni itd, system tak jak w karnawale.
@Koval92 pierwsza studnia pojawia się już jako druga nagroda z losowania w skrzynkach. System losowania identyczny jak w ivencie karnawałowym, w tym flagi zastąpiły piórka. Jednak jest jeszcze jedna różnica bo nie zauważyłem w skrzynkach za 20pkt, 40pkt esensji do wylosowania a dopiero w skrzynkach za 80pkt- to akurat na minus
 

Sorcha

Rycerz
Jest już pełna lista zadań do feniksa, no i sporo się zmieniło. Nie ma w ogóle zadań z niebonusowymi manufakturami, ale za to strasznie dużo produkcji warsztatowych... Nie ma opcji, żeby to wszystko ponastawiać z wyprzedzeniem
Hmm jeśli nie ma niebonusowych to jakoś się zrobi, niebonusowe manu zamieniam zaraz na bonusowe. Zadania, które mogą zwolnić (1d) są tylko 3 razy. Pierwszy raz mniej więcej gdzieś w połowie. Jak na event, który trwa prawie miesiąc to chyba spokojnie można zrobić.
 

DeletedUser3997

Guest
Czy wiadomo kiedy będzie u nas? Dopiero od niedawna zaglądam na Forum więc nie wiem jak to przekłada się na event na naszych światach. Jest jakaś regularność?
 

DeletedUser3983

Guest
Witam,mam pytanie do bardziej zorientowanych,którego Feniksa wybierzecie?
 

DeletedUser2262

Guest
Witam,mam pytanie do bardziej zorientowanych,którego Feniksa wybierzecie?
1. Ja zastanawiam się czy w ogóle jakiegokolwiek, zbiór co 48h, jest bynajmniej (dla mnie) uciążliwy.
2. Bonusy do których trzeba użyć Karmy dla Feniksa, są dość drogie i zapychają kolejkę w Akademii Magii
....i do tego wg mnie krótko trwają
3. Z eventu będzie średnio można zebrać 5-6 artefaktów, więc nie rozwiniemy Feniksa do 10 poziomu od razu
4. Trzeba byłoby wybrać skrzynki (patrz pkt. 3), które nie koniecznie sprzyjają nagrodzie dziennej
5. Prawdopodobnie w następnym evencie też trzeba byłoby zbierać artefakty do rozwoju Feniksa (patrz pkt. 3 i 4)

PS Nie sugeruj się moją opinią. Poczytaj, przeanalizuj znajdź własny styl i popatrz na własne miasto z myślą czego ono potrzebuje =)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
Czy wiadomo kiedy będzie u nas? Dopiero od niedawna zaglądam na Forum więc nie wiem jak to przekłada się na event na naszych światach. Jest jakaś regularność?
Kiedyś eventy wchodziły zazwyczaj tydzień po becie, ale od jakiegoś czasu przestało się to sprawdzać, więc na ten moment nikt tego nie wie...
 
Witam,mam pytanie do bardziej zorientowanych,którego Feniksa wybierzecie?
Ostatnio coraz wiekszy nacisk klade na walke w turniejach wojskiem,
wiec bede pewnie inwestowal wylacznie w ognistego feniksa. Pozostalych
dwoch prawdopodobnie wcale nie postawie, ale jest za wczesnie,
by definitywnie sie o tym wypowiadac. Bede pilnie sledzil opinie i glosy,
z bety, bo nie wiadomo jeszcze na przyklad, ile artefaktow uda sie
zdobyc przecietnemu graczowi (wiadomo, ze jednym uda sie zdobyc
wiecej, innym mniej) za calosc zebranej w evencie "waluty".
Ogolnie jestem zwolennikiem szeroko pojetej specjalizacji, wiec jesli okaze
sie na przyklad, ze artefaktow nie wystarczy na podniesienie chocby jednego
feniksa na maksymalny poziom, na pewno nie bede szedl na jakies kompromisy
i wtedy pozostale 2 feniksy pozostana w inwentarzu ;) Szkoda miejsca w miescie
na cos, co na pierwszym poziomie da mi np. +5% produkcji w manufakturach, czyli
niewiele wiecej, niz jeden poziom Gorskich Hal.
Przypuszczam, ze bardzo wielu graczy skusi sie wlasnie na inwestycje
w feniksa zwiekszajacego produkcje surowcow, bo dla wiekszosci graczy
chyba wlasnie ten bylby najbardziej przydatny, ale to oczywiscie zalezy
od indywidualnego stylu gry i od tego, na co kladzie sie nacisk ;)
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Czyli dalszy ciag robienia graczy w konia. Gryznijcie sie wiecej studni nie bedzie, ale za to macie super duper fajny budynek ktorego i tak nie ulepszycie na maksa, bo sie nie da, no chyba ze zaplacicie(zgaduje)
 

Koval92

Kapłan
Do ognistego jedna karma wystarcza na 24h działania bonusu do siły wojska i to jest kuszące... do niebieskiego i złotego tylko na 3.5h :/

Nie warto stawiać feniksów bez ulepszania ich bo statystyki mają słabe jak na budynek 4x4 jeśli są nieulepszone przynajmniej do połowy, więc trzeba wybrać jednego. Tak jak mówił Mighty Garoth, 5-6 średnio ulepszeń, 7 to takie maksimum jeżeli ktoś gra bardzo aktywnie. Bez płacenia nie da się dobić do 10 :/
 

DeletedUser2262

Guest
Do ognistego jedna karma wystarcza na 24h działania bonusu do siły wojska i to jest kuszące...[...]

OK, a nie prościej w AM stworzyć budynek 2x2, który:
1. dodaje +50% do ataku przez 120h=5dni
2. nie blokuje produkcji zaklęć
3. zaklęcia do niego nie kosztują krocie
4. nie zajmuje na stałe 16 pól
5. BONUS - przy sprzedaży dostajemy monety i młotki
 

DeletedUser

Guest
najlepiej będzie jak iG za jakiś czas się wycofa z tego pomysłu (budynki do levelowania), ehh a ludzie sie cieszą jak dzieci

ironią losu jest to że ledwo czar renowacji wprowadzili to już jest nowość budynek ewentowy na który musisz mieć kolejny specjalną rzecz do ulepszania, czyli mamy schematy, super schematy (renowacja) i super duper schemat (karma)

Mnie ciekawi ile i jak często będzie można zdobywać tą karmę, bo jak za diaxy to budynek będzie bezużyteczny
 

DeletedUser2262

Guest
najlepiej będzie jak iG za jakiś czas się wycofa z tego pomysłu (budynki do levelowania), ehh a ludzie sie cieszą jak dzieci
Mnie ciekawi ile i jak często będzie można zdobywać tą karmę, bo jak za diaxy to budynek będzie bezużyteczny
1. Karma będzie droga: 2 katalizatory i 5 reliktów = RAZEM 8 reliktów
2. Pewnie nie częściej niż słynną Królewską Renowację =)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
i na koniec, zwrócił ktoś uwagę jak mocno zubożyli skrzynki? Z połowy skrzynek znikneła esencja (w porównaniu do karnawału) jedynie najdroższa została w spokoju, ale za to skrzynka podrożała. Chyba na ten rok iG dostała wysoki target do osiągnięcia ;P
 
7 to takie maksimum jeżeli ktoś gra bardzo aktywnie. Bez płacenia nie da się dobić do 10 :/
Wydaje mi sie, ze przy skupieniu sie na skrzynkach dajacych jak najwiecej pior
i zbieraniu 5x dziennie da sie wyciagnac przy odrobinie szczescia nawet 8 artefaktow.
A to oznaczaloby, ze bedzie mozna podniesc wybranego feniksa do 9 poziomu.
W przypadku ognistego feniksa od 9 poziomu wchodza scrolle portalowe, czyli mielibysmy
ekwiwalent placowki handlowej, ktora nigdy nie wygasa. Dodatkowo +45% sily ataku
dla wszystkich oddzialow na 24h po uzyciu zaklecia. O to chyba warto juz zawalczyc.
Przypomnijcie sobie prosze, ze przed ostatnim eventem tez bardzo wiele osob
uprawialo czarnowidztwo, przewidujac ze nawet polowa graczy nie zdobedzie calego
zestawu, a jak sie okazalo sporej wiekszosci aktywnych graczy sie udalo :)

Ogolnie chyba nie ma co na event narzekac. Widac, ze studnie i placowki jako nagrody
dzienne juz pewnie nie wroca (bo kasa, panie drogi, kasa... ;) ), ale nawet zakladajac,
ze efektem koncowym bedzie jeden feniks na 7-8 poziomie juz nie wyglada to tak zle.
Tym bardziej, ze w przeciwienstwie do zwyklych zestawow z poprzednich eventow
nie jest nam narzucane z gory, jaki element miasta chcemy wzmocnic (ekonomia czy wojsko).
Do tego dojdzie jeszcze pare silnych (mam nadzieje) nagrod dziennych, oraz sporo
przyspieszaczy i innych dobr ze skrzynek. Nie wiem jak inni, ale ja juz sie ciesze
na ten event :)
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
i na koniec, zwrócił ktoś uwagę jak mocno zubożyli skrzynki? Z połowy skrzynek znikneła esencja (w porównaniu do karnawału) jedynie najdroższa została w spokoju, ale za to skrzynka podrożała. Chyba na ten rok iG dostała wysoki target do osiągnięcia ;P
Zwrocił, wszystko rozbija sie o to zeby teraz za duzo osob bez placenia nie zdobylo za wiele, poprzedni event pokazal ze nawet po okrojeniu nagrod z zadan, dalo sie spokojnie caly zestaw zebrac i jeszcze starczylo na jeden czy dwa budynki po zestawie. Oczywiscie przy odrobinie szczescia. Teraz poprostu to szczescie bedzie eliminowane, wpierw studnie, teraz ilosc dodatkowych esencji. Chcesz cos miec to plac. Jakby malo <CIACH> mieli ktorzy kupuja wszystkie ekspansje za diamenty

//Edytowano - wycięto fragment posta obrażający innych graczy: Hajmdal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry