• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja na temat konkursu - Ja tu widzę niezły Zajazd.

DeletedUser2359

Guest
"8 kwietnia - w tym tygodniu..." ....przymykając oko na to że 8 kwietnia to nie tydzień, to domyślam się że chodziło o tydzień który zaczyna się od poniedziałku 8 kwietnia,,, czyli od dzisiaj :eek:. Więc kto wie moze nawet do niedzieli będzie trzeba czekać... ale obstawiam że jak zwykle będzie to 2-3 dni po skończeniu rundy... a jak dobrze pójdzie to może nawet jutro? Pożyjemy zobaczymy...
 

DeletedUser3575

Guest
Ale czad :D jestem w pozytywnym szoku... nie wiem jeszcze Chris gdzie go ustawie, ale dowiesz się pierwszy- może nawet klikniesz w niego motywke :D z porządkami może być gorzej :oops:

Gratuluję wszystkim zwycięzcom! A wszystkim uczestnikom gratuluję wytrwałości w poszukiwaniu odpowiedzi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
Przyznaj sie, jestes kryptoamerykaninem ? ;)
Rowniez gratki :) Ja nic nie wygralem niestety, ale mam nawet pewna
robocza hipoteze dlaczego. Jest spore prawdopodobienstwo, ze to dlatego,
ze nie bralem udzialu, ech...

Ja sie ciesze bo mi wczoraj trzeci raz z trzeciej takiej skrzynki 500 diamentów w akademii poleciało, także traktuje to jako część wygranej xD

@Ljosael na jakim serwerze grasz?
 

Koval92

Kapłan
Specjalnie zrobie konto, żeby przyjść popatrzeć na zajazd. Tak jak mówiłem, szkoda, że InnoGames tym budynkiem dzieli społeczność na wybrańców i resztę, natomiast nie zmienimy ich polityki firmowej. Miał być budynek dla graczy, jest dla jednej osoby na 3 serwery. Przykre ale realistyczne. Przynajmniej cieszę się, że Polak wygrał a nie znowu jakiś UberDeutsch.

Cieszy mnie, że razem ze mną diamenty wygrało parę fajnych osób z forum, które zasługiwały ;)
 

Tajniakos

Paladyn
Specjalnie zrobie konto, żeby przyjść popatrzeć na zajazd. Tak jak mówiłem, szkoda, że InnoGames tym budynkiem dzieli społeczność na wybrańców i resztę, natomiast nie zmienimy ich polityki firmowej. Miał być budynek dla graczy, jest dla jednej osoby na 3 serwery.
@Koval92 będzie jeszcze nie jedna okazja aby wygrać zajazd:cool: może przyjdzie taki czas, że i w iventach sie pokaże.
Ja cieszę się i z tych 300 diamentów :). Przydadzą sięo_O.
 

Koval92

Kapłan
@Koval92 będzie jeszcze nie jedna okazja aby wygrać zajazd:cool: może przyjdzie taki czas, że i w iventach sie pokaże.
Ja cieszę się i z tych 300 diamentów :). Przydadzą sięo_O.

Wiesz, ja i tak się cieszę, bo ostatnio naprawdę dużo szczęścia mam, to i tak nie spodziewałem się, że cokolwiek wygram ^^ Na rezydkę będzie albo ekspansję, nie wiem co lepsze
 

Tajniakos

Paladyn
Wiesz, ja i tak się cieszę, bo ostatnio naprawdę dużo szczęścia mam, to i tak nie spodziewałem się, że cokolwiek wygram ^^ Na rezydkę będzie albo ekspansję, nie wiem co lepsze
Diamenty wpłynęły to sobie @Koval92 akademię podniosłem na ostatni poziom :) myślałem że dłużej będę na nią zbierał a tu taka niespodzianka :)
 
Do góry